Неместная Я• 30 ноября 2022
Бізнес-план писали самостійно чи замовляли?
Неместная Я
• 30 ноября 2022
Ответ дляPavelolka
Это была моя дипломная работа )))) если это не ваш ппофиль - заказывайте.
Я не питала пораду. Питання для тих хто відкривав свою справу.
Неместная Я
• 30 ноября 2022
Ответ дляБритоножка
і самі писали, і замовляли, від виду діяльності
А давно це будо?
Те що писали самі і замовляли запустили?
Бутербродница• 30 ноября 2022
О, некоторое время назад я писала бизнес-планы на заказ. Помню глаза по пять копеек тех, кому я высылала заполнить опросник на пяти страницах. Многие думали, что я должна им бизнес придумать и разжевать, как оно должно быть.
Вторая, не менее смешная категория - а на Олх можно купить сто планов за две тысячи гривен.
Автор, пишите сами, если надо будет куда-то его подавать, найдете того, кто напишет правильно.
Неместная Я
• 30 ноября 2022
Ответ дляБутербродница
Так, хочу подати. Але за 10000-25000 грн не можу дозволити купити. І то це не сама велика вартість. Тому потрібно самостійно розбиратися з цим питанням.
Алиса в стране Советчица• 30 ноября 2022
был готовый проект (отец купил у партнера). НО риски просчитывали, обращались в Делойт... так конечно работают гении.
Неместная Я
• 30 ноября 2022
Ответ дляАлиса в стране Советчица
Делойт це компанія з написання бізнес планів?
Бритоножка• 30 ноября 2022
Ответ дляНеместная Я
А давно це будо?
не дуже давно
Ответ дляНеместная Я
Делойт это международная аудиторская компания (в Киеве есть офис тоже), мы стартонули с производством, а потом упс... пришлось вернутся в начальную точку. Потом опять низкий старт, с учетом ошибок... и погнали.
Бритоножка• 30 ноября 2022
Ответ дляАлиса в стране Советчица
згідна на 100%
Неместная Я
• 30 ноября 2022
Ответ дляАлиса в стране Советчица
Ого виробництво. То у вас дуже круто.
Ответ дляНеместная Я
Ого виробництво. То у вас дуже круто.
большое производство, но литейное производство - тут все написано за сто лет до нас. А вот производство цемента сухим способом - это Польша, тут они первопроходцы, ну мы по их стопам и пошли...но это сложно, но смогли.
Неместная Я
• 30 ноября 2022
Ответ дляАлиса в стране Советчица
Молодці. Успіхів вам.
Бутербродница• 30 ноября 2022
Ответ дляНеместная Я
Це банк чи на грантове фінансування?
Є дуже велика різниця.
У першому випадку можна спробувати взяти вимоги у банка, і вам у формальній формі щось напише буд -який студент, якщо ви будете самі розуміти що треба писати (наприклад, ви вже маєте повний перелік обладнання із цінами)
Якщо другий, то у вас точно буде шаблон для написання і повні вимоги до проекту. Але тут, насправді, важче, бо один і той же проект може подаватися на різни конкурси і заявка може дуже відрізнятися. Можна сказати, то кожного разу новий процес
Є дуже велика різниця.
Ответ дляНеместная Я
Молодці. Успіхів вам.
сейчас только на ВСУ работаем, экскаваторы и вся спец. техника, все гоним на фронта, потом будем зарабатывать, главное сейчас победа... часть производства вывезли в Польшу...там у нас совместное произв.
Вот думаем над птицефабрикой...но страшно...
Неместная Я
• 30 ноября 2022
Ответ дляБутербродница
Це банк чи на грантове фінансування?
Є дуже велика різниця.
На грантове фінансування.
Уявлення що хочу і що потрібно є, є перелік що необхідно і чим займатися, що буде включатися.
Неместная Я
• 30 ноября 2022
Ответ дляАлиса в стране Советчица
Ви бачили ціни на яйця? Кури прям молодці, за роботу хочуть достойну платню.
Так, зараз перемога.
Бутербродница• 30 ноября 2022
Ответ дляНеместная Я
На грантове фінансування.
Це легше і важче одночасно.
Беріть умови конкурсу, програму самого фонду, що він там собі має.
Пошукайте, є дуже гарні підручники з грантрайтингу та моніторингу та оцінці проектів.
Останнє - це те, що багато людей не прописують нормально, а якщо йти від outcomes , то ви промалює е дерево проблем, то зможете поставити якісні цілі на проект
Бутербродница• 30 ноября 2022
У вас окремо має бути прописана фінансова та технічна частини, але грантовий проект, в першу чергу, це про те, які проблеми ви здатні вирішити у суспільстві, насколько ефективно ви це зможете зробити саме вашим способом. І наскільки ваш спосіб релевантне стратегії розвитку донора.
Короче, до банку легше писати)))
А вот недавно• 01 декабря 2022
Почитала . Посміхнулася. Ні, взагалі це правильно. Особливо якщо це виробництво, торгівля, великі вкладення.
Але якби я чекала поки будуть інвестицій, правильний бізнес план, то так бий була найманим працівником.
Що в свій час колишній чоловік, що я тепер - ми відкривади в сферах, які знаємо. Маючи перших клієнтів, ентузіазм , професіональний досвід та велике бажання розвиватися.
Неместная Я
• 01 декабря 2022
Ответ дляА вот недавно
Так, якщо чекати на грант то можна і не починати. Але там можна вже бути підприємцем і подаватися на грант.
Неместная Я
• 01 декабря 2022
Ответ дляБутербродница
Короче, до банку легше писати)))
Дякую. Буду пробувати.
Може порадите підручники з грантрайтингу?
Якщо до банку писати, то у них як кредит під відкриття бізнесу, та чи до всих банків можна писати?
Треба пошукати у них інфу.
Неместная Я
• 01 декабря 2022
Ответ дляPavelolka
Ну тогда вам надо научиться ставить вопросы. Потому как ваш воарос звучит как просьба в совете. И менее по хамски реагировать на ответ, если он не отвечает вашим запросам.
Не треба мене виховувати і казати як і кому мені відповідати.
Є ті хто зрозумів питання.