Сегодня я не я• 01 декабря 2022
Мені здається, що ми інопланетяни на цій Землі...
Ми люди не пристосовані ні до чого. То нам жарко, то холодно. Часто хворіємо від погодніх умов.
А головне, ми нічого не зробили для цієї Планети. Ми тільки нищимо, забруднюємо. Ми як ті паразити, зайшли і витягуємо всі сили з Землі.
В кінці воюємо між собою, велика кількість заражень він пандемії ( яку самі і зробили). Не можемо жити в згоді і злагоді з природою.
Ми не тутешні на цій Землі. Ми чужі. Ми напевно свою планету знищили і знищим в кінці кінців і себе.
Сегодня я не я
• 01 декабря 2022
Ответ дляБабка_в_кедах
Вы можете отказаться от многого, но это очень не удобно, потому что привыкли к комфорту.
Так, ми звикли до комфорту. В цьому не має нічого поганого, погано те яким шляхом воно нам дістається. Якщо я відмовлюсь від чогось - то світ не зміниться. Якщо відмовиться 10 людей , то не потрібно розраховувати що за цими людьми послідують інші. Тут такий накопичувальний ефект. Ми його не в силі вже змінити
Бабка_в_кедах• 01 декабря 2022
Ответ дляСегодня я не я
Можливо я і користуюсь прокладками. Але підштовхнути вас далі, я своїми словами не в силі.
Ми не можемо багато від чого відмовитися. Хтось не користується цими прокладками, а тим часом вбиває звірів чи носить ідею створити новий вид вірусу чи вбити когось.
Так, ми споживачі. Всі до єдиного!!! І навіть я.
А я пишу не про глобальное, потому что глобальное творят великие, а про обычных людей, которые разрушают этот мир похлеще всего того глобального, к которому вы тут пытаетесь подталкивать
Зашла на 5минут• 01 декабря 2022
Ответ дляСегодня я не я
Гості, але нам нераді
є різні квартиранти , так і з людиною на Землі.
Бабка_в_кедах• 01 декабря 2022
Ответ дляСегодня я не я
В силах.
Просто это будет не комфортно и не удобно :)
Правда ж?
Зачем пользоваться тряпками, если есть прокладки
Правда ж?
Сегодня я не я
• 01 декабря 2022
Ответ дляБабка_в_кедах
На машине ездите? Стираете? Электричеством пользуетесь? Одежду/обувь носите?
Молоко, кефир, сметану в пластике и пакетах покупаете?
:)))
Ну смешно, реально
:)))
Ну смешно, реально
Від того що людина відмовиться від м´яса, іншу не перестануть вбивати тварин. Навпаки, будуть вбивати і не продане просто викидати, але не віддадуть тим хто голодний. Ми неправильно використовуємо ресурси
Сегодня я не я
• 01 декабря 2022
Ответ дляФифачка
Є навіть такий фільм ’Земляни’, рекомендую!
Не бачила, подивлюся. Дякую
Голодаю• 01 декабря 2022
От реально, на фоні того, скільки зараз знищено в нашій країні, не до гасел про «качаєте нафту». Бляха, якщо б не нафта та газ, ми би достроково коні двинули, та не побачили, як Земля загнеться через мільярд років
Сегодня я не я
• 01 декабря 2022
Ответ дляСыро_Ежка
О, началось. Всех лишних уничтожить, оставить золотой миллиард?
Це неправильно
Шумелка Мышь• 01 декабря 2022
Ответ дляБабка_в_кедах
Я дуже рідко використовую прокладки, не купую пакетики, а якщо і купую, то обираю ті, що розкладаються, сортую сміття, не купую зайві речі. Але прекрасно розумію, що це нічого не змінить.
Бабка_в_кедах• 01 декабря 2022
Ответ дляСегодня я не я
Ага, все не так, поэтому ничего менять не надо. И с себя начинать н надо, пусть все будет как будет. Все плохо, все плохие 🤣🤣🤣🤣
Но менять нини
Таня, это вы?
Но менять нини
Таня, это вы?
Сегодня я не я
• 01 декабря 2022
Ответ дляГолодаю
Наша країна, за неї сльози пролиті. Люблю наших українців, тих справжніх і добрих. Нажаль, є відчуття про Україну, але писати не буду.
Тому тільки Миру.
Бабка_в_кедах• 01 декабря 2022
Ответ дляШумелка Мышь
Молоко покупаете? :)
Сметану?
В банках небось покупаете 😂
Сметану?
В банках небось покупаете 😂
Голодаю• 01 декабря 2022
Ответ дляСегодня я не я
Тому тільки Миру.
Так, Миру після Перемоги!
Зашла на 5минут• 01 декабря 2022
Ответ дляСегодня я не я
Хворіємо ми від усього, тим паче від того що самі створюємо.
Людина повинна переродитися.
777 разів душа перероєдується, а тіло... Ну це така дрібниця. Людина повинна розвиватися, очищуватися. збагачуватися духовно, тоді з низько щабля підніметься на вищий, поступово. Я читаю зараз ’ тернистый путь духовного развития человека на Земле’, книжка не велика, автори (з одним я спілкувалася 20років назад , випадково), так от в ній саме про те, що природні катаклізми, катастрофи посилає природа через людський негатив.(за приклад взято аварія на ЧАЕС, книжка 1995 року)
Зашла на 5минут• 01 декабря 2022
Ответ дляСегодня я не я
Подивіться скільки сміття кругом, всесвітній океан забруднений. Ми притискаємо інші види, багато звірів зникли з цієї планети. І більшість то наша вина.
Пишу ,,Ми,, так як спільне людство. Це не стосується впершу чергу когось конкретно.
Подивіться скільки стоїть машин в продажу, на свалках - інші наприклад не можуть собі дозволити. Але виробництво не припиняється, випускають все нові в нові моделі. Переробляти старе ми не дуже беремося, а ось качати надра Землі - залюбки. Ми забираємо поживне, а для цього світу дуже мало віддаємо. Тому дисбаланс. Ми знищемо самі себе. Так як робимо зараз.
Ваша пропозиція покращення ситуації?
Зашла на 5минут• 01 декабря 2022
Ответ дляСегодня я не я
Не думаю, що щось вирішиться. Годинник давним давно запущений. Нажаль.
Скоро в тих місцях де було спокійно на нашу думку - буде розруха та війна. Ми як ті маріонетки, самі себе запрограмували на найгірший сценарій. Так, людина повинна переродитися і це буде не на цій Планеті. Поки не зрозуміє, що потрібно жити гармонійно з тою землею де живеш і приймати її правила.
Який шлях бачите Ви входу з ситцації. Війна це не природне явище. Війну не можна класифікувати як помста Природи
Зашла на 5минут• 01 декабря 2022
Ответ дляСегодня я не я
Так ви праві! Є вище люди, які керують і проста людина не взмозі зробити нічого.
Не погоджуся. Треба починати зміни з себе не перекладати відповідальність на ’не простих’
Зашла на 5минут• 01 декабря 2022
Ответ дляБабка_в_кедах
Вот поэтому начните с себя.
А то как прокладками пользоваться, то вы молодец. Но при этом строчить темы о «все потребители» тоже не надо :)
Підтримаю
Зашла на 5минут• 01 декабря 2022
Ответ дляСегодня я не я
Ніііі, ми можемо, але є таке поняття: людська лінь.
Я знаю людей, навіть на Київщинв які живуть гармонійно з поиродою. Мінімально торкаються з благами цивідізації, більше створюють і віддають людству, ніж споживають чужого
Сегодня я не я
• 01 декабря 2022
Ответ дляЗашла на 5минут
Переродитися в смислі тіла, а своїх думок та дій
Зашла на 5минут• 01 декабря 2022
Ответ дляСыро_Ежка
Ага! Почався в курнику ранок
Зашла на 5минут• 01 декабря 2022
Ответ дляБабка_в_кедах
Молоко покупаете? :)
Сметану?
В банках небось покупаете 😂
Сметану?
В банках небось покупаете 😂
Купую молоко в банках,сметану, творог , бринзу роблю сама.
Зашла на 5минут• 01 декабря 2022
Сегодня я не я
• 01 декабря 2022
Ответ дляЗашла на 5минут
Чому ви вказуєте комусь ,,почніть з себе,, ви вже почали?! Так говорять люди які нічого не хочуть змінювати і краще комусь вказати на його недосконалість. Можливо я почала, ви ж не знаєте?!
Зашла на 5минут• 01 декабря 2022
Ответ дляСегодня я не я
Так, я вже в дорозі, років 5ть
Зашла на 5минут• 01 декабря 2022
Ответ дляСегодня я не я
Ну то відповідає кожен сам за себе.за свої дії, а осмисленність до кожного приходить або не приходить, це вже вибір кожного.
ТелаЧьи нежноСти• 01 декабря 2022
Ответ дляБабка_в_кедах
Ну так что за бред тогда несёте?
Отказываетесь, начните с себя.
Зачем о других писать, пишите о себе. Что вы здесь инопланетянин, убиваете окружающую среду и тд.
Отказываетесь, начните с себя.
Автор про себе в пише! І про мене. А ще про Вас, швидше за все. Чи Ви планету не засмічуєте?
Автор, я відчуваю те ж саме. І наче і намагаюсь менше це всього використовувати в обмежувати себе, але так сумно від того що ми вже наробили, а мої старання-- це навіть не крапля в морі.
Але більшості байдуже. Думають, що на їх вік ще вистачить, а як там онуки матимуть нікого вже не звилює. Та й виробники цього всього сміття не відмовляться від свого прибутку.
ТелаЧьи нежноСти• 01 декабря 2022
Ответ дляБабка_в_кедах
Вот поэтому начните с себя.
Дійсно, це нічого не дасть! Заборонити їх виробництво та й по всьому. Бо ми як діти. Хочемо цукерку і все і байдуже нам на ту алергію.