Сегодня я не я• 01 декабря 2022

Мені здається, що ми інопланетяни на цій Землі...

Ми люди не пристосовані ні до чого. То нам жарко, то холодно. Часто хворіємо від погодніх умов.
А головне, ми нічого не зробили для цієї Планети. Ми тільки нищимо, забруднюємо. Ми як ті паразити, зайшли і витягуємо всі сили з Землі.
В кінці воюємо між собою, велика кількість заражень він пандемії ( яку самі і зробили). Не можемо жити в згоді і злагоді з природою.
Ми не тутешні на цій Землі. Ми чужі. Ми напевно свою планету знищили і знищим в кінці кінців і себе.
ТелаЧьи нежноСти• 01 декабря 2022
Ответ дляФифачка
Я не користуюсь прокладками (силіконова чаша), не їм м´ясо, користуюся еко-сумками - що мені скажете?
З автором в цілому згодна. Питання - що можна зробити?
Все скоріше і легше змінити змінивши державний напрямок. Ну і в народу має бути ця потреба і запит.
Треба не державний, бо будемо їздити за кордон закуплятись непотребом. А проблема ж не в нашій країні. Я була б рада, якби просто заборонили виготовлення всього сміття на планеті, бо ми її скоро погубимо. Так, не зручно, але звикли б. І внуки звикли б що це норма і ще мали б можливість на цій планеті пожити.

ТелаЧьи нежноСти• 01 декабря 2022
Ответ дляБабка_в_кедах
В силах.
Просто это будет не комфортно и не удобно :)
Правда ж?
Зачем пользоваться тряпками, если есть прокладки
О, зачем. Людина навіть не розуміє для чого це.
Зашла на 5минут• 01 декабря 2022
Ответ дляТелаЧьи нежноСти
Автор про себе в пише! І про мене. А ще про Вас, швидше за все. Чи Ви планету не засмічуєте?
Автор, я відчуваю те ж саме. І наче і намагаюсь менше це всього використовувати в обмежувати себе, але так сумно від того що ми вже наробили, а мої старання-- це навіть не крапля в морі.
Але більшості байдуже. Думають, що на їх вік ще вистачить, а як там онуки матимуть нікого вже не звилює. Та й виробники цього всього сміття не відмовляться від свого прибутку.
Допустім я іноді проводжу час в будинку , серед людей-однодумців ,де використовується пластик лише1-3%( каналізаційні труби, гумки на склопакетах,ел.проводка, може ще що, але то мізер, зараз встановлюються сонячні панелі для забезпечення будинку світлом:водяний насос для джерела і бойлер, світлодіодна лєнта, холодильник і блендер, більше в великому 2 поверховому будинку споживачів електрики немає), там все живе , з натурального, навіть бджоли живуть на «вільному вигулі»
Королева красоты• 01 декабря 2022
Ответ дляСегодня я не я
Ви всеодно не розумієте. Ви будете писати про воду з крану чи ще щось подібне. Помилка в тому таких людей, що вони переходять на особисте типу - почніть з себе. А самі сидять в керуючих органах і качають нафту.
Потрібно мислити не прокладками, а більш глобально. Що вже всьому людству кінець.
Вас здесь поймут единицы. Отличная попытка разбудить спящих. Но она уже не работает. Кто хотел проснулся и много понимает. Кто не хотел, тот спит
Накрыло-не отпускает• 01 декабря 2022
Полностью с вами согласна
ТелаЧьи нежноСти• 01 декабря 2022
Ответ дляБабка_в_кедах
На машине ездите? Стираете? Электричеством пользуетесь? Одежду/обувь носите?
Молоко, кефир, сметану в пластике и пакетах покупаете?
:)))
Ну смешно, реально
Машини не маю. Пішки хожу. Транспортом тільки коли кудись їду далеко. А це рідко. Молоко, сметану купую в банці скляній багаторазовій. Одяг і взуття ношу роками, потім ще ношу на дачі, потім ще мию нею підлогу. Мені здається так правильно. А не смітник тут розводити.
Перу і користуюсь електрикою( ну коли вона зараз є))-- поясніть,будь ласка, як цим а шкоджу Землі?
Накрыло-не отпускает• 01 декабря 2022
Ответ дляБабка_в_кедах
Ну так что за бред тогда несёте?
Отказываетесь, начните с себя.
Зачем о других писать, пишите о себе. Что вы здесь инопланетянин, убиваете окружающую среду и тд.
А что вас так от правды бомбит то?

ТелаЧьи нежноСти• 01 декабря 2022
Ответ дляСыро_Ежка
О, началось. Всех лишних уничтожить, оставить золотой миллиард?
Краще залишити свідомих. Які не лише за свій комфорт переживають. Але ж так не буде
ТелаЧьи нежноСти• 01 декабря 2022
Ответ дляБабка_в_кедах
Молоко покупаете? :)
Сметану?
В банках небось покупаете 😂
Так, в банках. А де сміятись?
ТелаЧьи нежноСти• 01 декабря 2022
Ответ дляЗашла на 5минут
Ваша пропозиція покращення ситуації?
Заборонити виробництво сміття. Підтримаєте?
Накрыло-не отпускает• 01 декабря 2022
Ответ дляЗашла на 5минут
Ваша пропозиція покращення ситуації?
Начать нужно с китайских производств. Столько лютого треша, которым они весь мир завалили, это просто жесть.
Сыро_Ежка• 01 декабря 2022
Ответ дляТелаЧьи нежноСти
Допустим. Каким образом их предлагаете отбирать?
Шумелка Мышь• 01 декабря 2022
Ответ дляБабка_в_кедах
Молоко покупаете? :)
Сметану?
В банках небось покупаете 😂
Молоко у тетрапаках, сметану у пластиковому стаканчику. Таке переробляється.
Бабка_в_кедах• 01 декабря 2022
Ответ дляЗашла на 5минут
Ніііі, ми можемо, але є таке поняття: людська лінь.
Я знаю людей, навіть на Київщинв які живуть гармонійно з поиродою. Мінімально торкаються з благами цивідізації, більше створюють і віддають людству, ніж споживають чужого
Почему к ним не переедете?
Бабка_в_кедах• 01 декабря 2022
Ответ дляЗашла на 5минут
Купую молоко в банках,сметану, творог , бринзу роблю сама.
Одежду/ обувь носите?
Электричеством пользуетесь?
Транспортом?
У детей обложки на книги/тетради есть?
Техникой электрической пользуетесь?
Бабка_в_кедах• 01 декабря 2022
Ответ дляСегодня я не я
Чому ви вказуєте комусь ,,почніть з себе,, ви вже почали?! Так говорять люди які нічого не хочуть змінювати і краще комусь вказати на його недосконалість. Можливо я почала, ви ж не знаєте?!
Нет, вы ничего не начали :)
Ото лишь бы потриндеть
Бабка_в_кедах• 01 декабря 2022
Ответ дляТелаЧьи нежноСти
Еще раз, говорите про себя и начинай к тоже с себя.
Бабка_в_кедах• 01 декабря 2022
Ответ дляТелаЧьи нежноСти
Дійсно, це нічого не дасть! Заборонити їх виробництво та й по всьому. Бо ми як діти. Хочемо цукерку і все і байдуже нам на ту алергію.
Вы готовы одеваться в шкуры животных и стирать в реке?
Бабка_в_кедах• 01 декабря 2022
Ответ дляТелаЧьи нежноСти
Человек понимает, но будет делать так, потому что это удобней.
Вот и все.
И это вас касается в первую очередь

Бабка_в_кедах• 01 декабря 2022
Ответ дляТелаЧьи нежноСти
Так, в банках. А де сміятись?
Ожидаемый ответ
На банке крышка с чего?
С бумаги?
Небось и холодильника нет, а только погреб :)
И в доме все с дерева и нет пластика :)
Небось еще и на велосипеде круглый год ездите
Бабка_в_кедах• 01 декабря 2022
Ответ дляШумелка Мышь
Конечно перерабатывается.
Но кем и когда?
Посмотрите какой % территории Украины занято мусором! И каким именно.
И еще узнайте как оно перерабатывается у нас и какие последствия от всего этого.
Дон Пэдро• 01 декабря 2022
Ответ дляЗашла на 5минут
Ми - гості тут
Ми паразити тут, нажаль.
Дон Пэдро• 01 декабря 2022
Ответ дляГолодаю
В чому ваш месседж? Можете запропонувати шляхи вирішення проблем людства?
Проблем людства нема, людство це проблема, яку планета має вирішити.
Дон Пэдро• 01 декабря 2022
Ответ дляСегодня я не я
Не думаю, що щось вирішиться. Годинник давним давно запущений. Нажаль.
Скоро в тих місцях де було спокійно на нашу думку - буде розруха та війна. Ми як ті маріонетки, самі себе запрограмували на найгірший сценарій. Так, людина повинна переродитися і це буде не на цій Планеті. Поки не зрозуміє, що потрібно жити гармонійно з тою землею де живеш і приймати її правила.
Підтримую. Люди навіть уникають усвідомлення того, що вони паразити, як блохи у тварин. Нажаль.
Мене більше цікавить, хто заразив цю прекрасну планету нами.
Зашла на 5минут• 01 декабря 2022
Ответ дляДон Пэдро
Ми паразити тут, нажаль.
Не погождуюсь. Людство на планеті Земля живе мільйони років. Для чого Вам це почуття провини? Ви вільна в своєму виборі.
Зашла на 5минут• 01 декабря 2022
Ответ дляБабка_в_кедах
Нет, вы ничего не начали :)
Ото лишь бы потриндеть
Чому Ви так вважаєте? Тому, що я як і Ви користуюсь смартфоном?
Дон Пэдро• 01 декабря 2022
Ответ дляБабка_в_кедах
Ну так что за бред тогда несёте?
Отказываетесь, начните с себя.
А 5ічогр, що суспільство це як єдиний організм? Чи знову позиція ’моя хата з краю’? Ми не живемо ізольовано і відповідаємо за все всім соціумом, всією країною - тому і маємо війну. Добре, що хтось розуміє, за що, а інші сплять.
Дон Пэдро• 01 декабря 2022
Ответ дляЗашла на 5минут
І що нам дали ці мільйони? Ніякого розвитку, лише споживання та війни. Тут справа не у провині, а в тому, за враження, що нас створили саме такими - хтось намагається вирости та розвиватись, прокинутись, а інші....
Зашла на 5минут• 01 декабря 2022
Ответ дляБабка_в_кедах
Одежду/ обувь носите?
Электричеством пользуетесь?
Транспортом?
У детей обложки на книги/тетради есть?
Техникой электрической пользуетесь?
Ходжу ніжками, велосипедом можу проїхатись, не маю авто, з громадського транспорту надаю перевагу електро(електричцв), перу , мию посуд руками, одежу перешиваю час від часу, воду ношу з колодязя, посуд глиняний, скляний, лиш пару металевих кастрюль, в основному глиняні кастрюлі, немає вдома споживачів ел.енергії крім холодильника, праски, лед ламп і декільком моб.тел-нів. Діти виросли , їм вже пластика(іграшок, обкладинок) треба мінімум, хіба що презервативи треба ,бо СНІД, гепатити ще ніхто не відмінив.
Зашла на 5минут• 01 декабря 2022
Ответ дляДон Пэдро
Чому? подивіться на минулі цивілізації, вони залишили не поганий слід в історії людства.
Допустім трипільці, прекрасна цивілізація хліборобів, що жила вздовж Дніпра, вони навіть не воювали, їх захищали інші племена. А при матріархаті взагалі воєн не було.