Сегодня я не я• 01 декабря 2022

Мені здається, що ми інопланетяни на цій Землі...

Ми люди не пристосовані ні до чого. То нам жарко, то холодно. Часто хворіємо від погодніх умов.
А головне, ми нічого не зробили для цієї Планети. Ми тільки нищимо, забруднюємо. Ми як ті паразити, зайшли і витягуємо всі сили з Землі.
В кінці воюємо між собою, велика кількість заражень він пандемії ( яку самі і зробили). Не можемо жити в згоді і злагоді з природою.
Ми не тутешні на цій Землі. Ми чужі. Ми напевно свою планету знищили і знищим в кінці кінців і себе.
автор Сегодня я не я • 02 декабря 2022
Ответ дляПодскажите плиз
Ха, так мы подходим к идее, что бог есть зло
А хіба Бог не знав що так має бути? Він все знав. Він все знаючий. Якщо взяти, що він є - то він дійсно жорстокий. Створив неідеальних, ми вже напочатку були свідомими, але з тою гниллю всередині. Ми маріонетки. Виходить це для когось розвага.

Інколи я думаю, що Бог дійсно є. А інколи - розумію, що його немає. Бо Бог це кожна людина. Молячи людина проговорює свої помисли і обдумуючи розвиває що погана, а що добре і тоді змінюється.
Тема бога для мене не розкрита. Багато разів читала Біблію, і навіть вчора хотіла почати знову. Багато питань, а відповісти на ці питання не має кому.
Всі відповідають стандартами словами та виразами.