Я з дітьми за кордоном з березня.
Ми з Західної України. Восени чоловік поставив питання ребром - якщо не повернемось, подає на розвод.
В місті світло по 2-3 години на добу, відповідно опалення і води також немає.
Наша дитина має проблеми зі здоровям, хронічний бронхіт і я б хотіла тому ще тут перезимувати.
Недавно чоловік говорив з сином, перейшов на підвищений тон, тому що всі дітки в місті, а ми чомусь за кордоном.
А потім покликав мене. Я не хотіла розмовляти в той момент, щоб не чути криків.
І він сказав синові: "мама не вертається, і я змушений шукати собі нову сімю.
Передай мамі, що якщо до тижня не повернетесь, я подаю на розлучення".
Потім була гаряча переписка, сказав що я вкрала в нього дітей (хоч давав згоду на виїзд) і щоб терміново їх привезла.
У нас були напружені стосунки до війни.
Жили по сусідству з свекрухою, останні 2 роки не спілкувалась з нею взагалі, бо чоловік має сильний емоційний звязок з нею і вона цим користувалась.
Будучи за кордоном, я сказала, що більше не витримую так жити і відчувати себе третьою зайвою в сімї, і що хочу переїхати від його мами.
На що він відповів, що мені все не подобається - і його мама, і квартира, і те що він її любить (сидячи по 2 години майже щодня в неї замість того щоб з сімєю бути), і він і т.д.
Квартира його, жити нема де. Сказав що речі зібрався викидати мої.
Що мені робити?
Чи можливо зберегти ці стосунки? Почуття є, а жертвою бути не хочу.
Діти прописані в його квартирі, він буде добиватись щоб вони з ним залишались жити, в його хаті. Відчуваю, що в них буде повноцінна сімя-він, свекруха-жінка і наші діти.
Я без роботи через війну, через хворобу сина працювала тільки рік
У нас були напружені стосунки до війни.
Що мені робити?
Карусель-весель• 01 декабря 2022
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Автор, а чого хочете саме Ви?
- якщо зберегти сім´ю, то вертайтесь (чоловік же вам саме про це каже)
- якщо розлучення і щоб діти з Вами, то лишайтесь за кордоном
- якщо розлучення і діти йому - то віддайте дітей і будьте за кордоном.
Самые правильные советы
Пенять на зеркало• 01 декабря 2022
На жаль, авторе, чоловіка у Вас немає. Немає до кого і повертатися. Облаштовуйтеся на новому місці, там однозначно Вам поки легше, ніж могло бути в Україні. Поки маєте виплати, наполегливо вивчайте мову, щоб в перспективі знайти роботу. Можливо, зможете закінчити ще якісь професійні курси. Все що Вас повинно турбувати - Ваша фінансова незалежність і діти. Тримайтеся! Так завжди не буде, прийдуть інші часи!
вареный_look• 01 декабря 2022
Ответ дляВеселая моль
Вона не хоче повертатися, бо він забере дітей і їй нема куди йти. Що тут неясного? Зрозуміло, що він з його мамкою разом їй остогидли до чортиків. А на рахунок гаманця - то це навіть смішно. Вона неодноразово писала, що їй і дітям крихти від того дістаються
Дніпрянка, то ви? Як завжди перебільшуєте і притягуєте за вуха.
Пи Пи Пилюля• 01 декабря 2022
З березня за кордоном.А літом чого не повернулись ,чого там сиділи? Я на стороні чоловіка,правильно каже.
Баррикадница• 01 декабря 2022
Ответ дляМалая Налегке
Автор ,ви чудна і советчіци деякі теж.Ви забрали дітей у батька , не деяте йому змоги зустрітися з дітьми .Це нормально по вашому?Тим більше ви на заході живете ,це ж не так далеко,невже за весь цей час ви не мали змоги приїхати?Ну ви не хотіли ,це зрозуміло,а діти?Чи вони не сумують за татом?
Ну , я даже не знаю . Вернуться в Мариуполь или Бахмут , чтобы мужику не было одиноко ?
Оченьценная• 01 декабря 2022
Ответ дляolga_mail
Жили ми дуже-дуже економно, він все в бізнес вкладав, і казав що це для нашого з дітьми майбутнього. І щоб я його підтримала (я так і робила, дітей фактично сама виховувала, побут теж повністю на мені, а в нього був вихідний неділя, в який він хотів відпочити).
А тепер чоловік вже встановився, бізнес скоро запрацює, діти готові спільні, я без грошей і т.д.
Так повертайтесь до чоловіка і просіть щоб він все зробив для дітей. Генератор, опалювання. Бізнес же запрацював, значить гроші є.
Зашла на 5минут• 01 декабря 2022
Ответ дляМааарковная
Вы из прошлого века?
ага.тик-ток не смотрю.
Баррикадница• 01 декабря 2022
Ответ длявареный_look
Вы реально верите в этот бред? Ну серьезно, на сухарях денег нет, поэтому на одном ребенке она не остановилась и делает ещё и ещё. Ну? При этом не работает вообще.
По-моему , тема обычный вброс , коих тут с 24 февраля вагон и маленькая тележка . Один бизнес , в который вкладывали 9 лет , но он вот только сейчас вот-вот скоро должен заработать чего стоит .
Зашла на 5минут• 01 декабря 2022
Ответ длямуха в кедах
Что с Вами не так ? Почему обвиняете автора в несуществующих грехах ? Она ещё на колени должна стать что ли перед ним и его мамой ? Мама сама принимала свои решения. За что вдячный? Вы раба ? Вас в рабстве держали ? Мама сына прикармливала абсолютно сознательно и разрушительно для будущей семьи. Спасибо за что там говорить ?
имею право на своё мнение,оно отлично от вашего и трех вас поддержавших.
почему вы переносите на меня не весть откуда взятое рабство?
я хозяйка своей жизни и сама решаю что мне делать и как поступать .
ОхиИВздохи• 01 декабря 2022
У вас нема нормальних стосунків з чоловіком, щоб їх зберігати. Він вас не підтримує ні морально, ні фінансово. А тупо шантажує. Дітей ві забрати ніяк не зможе. Не знаю, чи можна розірвати шлюб, якщо ви в інших країнах. Повернетесь - будете знову сидіти на сухарях, бо він не звик на вас витрачатись. Тому нічого вам не світить, все буде мамі нести.
Він налаштовує дітей проти вас? То не давайте їм спілкуватись. Вони ж з вами постійно, і ви можете їм розказувати і про те, що світла нема, і їжі нема, і сирени виють, і діти замість уроків у сирих сховищах сидять.
Він шантажує вас, а ви шантажуйте тим, що як не заспокоїться, то дітей не побачить і не почує. Це у вас козирі на руках, користуйтесь.
А те, що шкода років економії, так їх не вернеш. Але знову ж кажу, навіть, якщо бізнес піде вгору, вам нічого не перепаде, і ви витратите ще більше років. Якби він планував вас підтримувати фінансово, то робив би це вже зараз.
Зашла на 5минут• 01 декабря 2022
Ответ дляБаррикадница
какой Мариуполь?
вы хоть внимательно читайте автора:она с ЗУ.
Курочка• 01 декабря 2022
Ответ длявареный_look
Вы чего? Она и будет без кола, как только пособие кончится и нужно будет ехать домой или снимать за свои. И где она эти свои найдет? Или выходить с марта на любые работы которые джоб центр пришлет... Или думаете там до пенсии будут кружить?
Работу и хорошую зарплату она найдет за границей, точно не в Украине !
Tatka Kiev• 01 декабря 2022
Війна може бути ще довго, нажаль
Влаштовуйте своє життя там де ви зараз, я взагалі не бачу майбутнього в ваших стосунках
І що почуття? Вам зараз краще без нього спокійно? Ось і думайте
Жена аллигатора• 01 декабря 2022
Ответ дляolga_mail
Ви вважаєте, що їздити по лікарнях з постійно хворіючою дитиною (2 роки тому за рік 6 раз в лікарні лежав, 2 операції), виховувати дітей, лежати в лікарнях з токсикозами, взяти весь побут на себе (+пережити біль втрати двох невиношених вагітностей) це не робота?
Так народили б одненького і переймались би ним, ні тобі токсикозу, ні втрат
Баррикадница• 01 декабря 2022
Ответ дляЗашла на 5минут
какой Мариуполь?
Я в курсе , что автор с ЗУ . Читала-с . Вы серьезно верите , что ситуация реальна ?
Госпожа Белладонна• 01 декабря 2022
Ответ дляАлина-1240
Нет,там скорее мягкохарактерная,страдальческая автор.ей подальше от бабки жить с мужем надо,наладится
Ні фіга не наладиться, у нормального чоловіка не буде одне в ущерб другому. Простіше плюнути, переступити і самій ставати на ноги
Алина-1240• 01 декабря 2022
Ответ дляГоспожа Белладонна
Наладиться
JannyMoney• 01 декабря 2022
Ответ дляКотя_люлю
это сразу осуждение и обесценивание.
И высокомерие - вы лучше знаете, что у него в голове - ничего заслуживающего внимания..
И опять нет его живого с чувствами и потребностями, на которые он имеет право.
Представьте себе его. Представьте себя на него месте. Что то чувствуете?
чувствую что не хочу чтобы самые близкие мне люди страдали от холода и сидели под обстрелами.
а вы что чувствуете на его месте?
будем фантазировать вместе
а вы что чувствуете на его месте?
будем фантазировать вместе
вареный_look• 01 декабря 2022
Ответ дляJannyMoney
а вы что чувствуете на его месте?
будем фантазировать вместе
а вы что чувствуете на его месте?
будем фантазировать вместе
Пипец. Какие обстрелы на западной все это время? Ну серьезно...
Котя_люлю• 01 декабря 2022
Ответ дляJannyMoney
а вы что чувствуете на его месте?
будем фантазировать вместе
а вы что чувствуете на его месте?
будем фантазировать вместе
Вы представили себя.))Он требует чтобы жена вернулась.
Я предлагала представить его.
Что мне одиноко и я соскучился. Что на ЗУ спокойно и все давно вернулись, а он как никому не нужен.
Дети растут - он не видит, а если призовут, а дети его и не вспомнят.
Надоело приходить домой в пустую квартиру и спать самому, и никто не будит ночью - папа, мамам, я пить хочу.
И т.д.
Я предлагала представить его.
И т.д.
Зашла на 5минут• 01 декабря 2022
Ответ дляБаррикадница
Я вижу страшную то ли ревность,то ли зависть (ненависть так точно) автора к свекрови.
Такие чувства,как настоящие))
Хотя, интернет всё стерпит...
Такие чувства,как настоящие))
Хотя, интернет всё стерпит...
СиренаФеоктистовна• 01 декабря 2022
Ответ дляolga_mail
Відстань дозволила проаналізувати все зі сторони. Мені часто свекруха з чоловіком казали при будь якому невдоволенні, що я з жиру бішусь. Маю що їсти, негулящого/непющого чоловіка, діточок, що маємо світле майбутнє якого інші не матимуть. Що зможемо не працювати і т.д.
Годували обіцянками а я вірила наївна, бо справді в людей біди великі бувають.
А тут живучи за кордоном зараз розумію що життя коротке і людина повинна робити щось і для себе приємне а не тільки віддаватись і терпіти
И дети не болеют за границей, и работать оказывается можно
JannyMoney• 01 декабря 2022
Ответ длявареный_look
это значит что их не будет никогда? прилеты были в апреле в мае в октябре. Зачем в такое ребенка тащить? тревоги. комендантский час. Ну и плюс папа с мамой ругаются.
вареный_look• 01 декабря 2022
Ответ дляJannyMoney
Это чаша весов. Семья или социал.
СиренаФеоктистовна• 01 декабря 2022
Ответ дляJannyMoney
А дети у вас в коммендантский час гуляют? Летом на Западной было спокойно. Но автор не возвращалась, как я понимаю, чтобы не потерять социал
Сижу на стуле• 01 декабря 2022
Ответ дляНа паровозе
черный список для его номера никто не отменял. за Вами за границу он выехать не может, да и не станет
Вы думаете так легко лишить в 8 лет ребенка отца, когда оба хотят общаться?
Опустим моральную сторону вопроса, но это нифига не легко даже чисто функционально сделать.
Мой в 6 знает номер и знает, как позвонить а телеге и Вайбере.
На паровозе• 01 декабря 2022
Ответ дляСижу на стуле
наизусть знает? если номер удалить отовсюду, он не сможет позвонить