Я з дітьми за кордоном з березня.
Ми з Західної України. Восени чоловік поставив питання ребром - якщо не повернемось, подає на розвод.
В місті світло по 2-3 години на добу, відповідно опалення і води також немає.
Наша дитина має проблеми зі здоровям, хронічний бронхіт і я б хотіла тому ще тут перезимувати.
Недавно чоловік говорив з сином, перейшов на підвищений тон, тому що всі дітки в місті, а ми чомусь за кордоном.
А потім покликав мене. Я не хотіла розмовляти в той момент, щоб не чути криків.
І він сказав синові: "мама не вертається, і я змушений шукати собі нову сімю.
Передай мамі, що якщо до тижня не повернетесь, я подаю на розлучення".
Потім була гаряча переписка, сказав що я вкрала в нього дітей (хоч давав згоду на виїзд) і щоб терміново їх привезла.
У нас були напружені стосунки до війни.
Жили по сусідству з свекрухою, останні 2 роки не спілкувалась з нею взагалі, бо чоловік має сильний емоційний звязок з нею і вона цим користувалась.
Будучи за кордоном, я сказала, що більше не витримую так жити і відчувати себе третьою зайвою в сімї, і що хочу переїхати від його мами.
На що він відповів, що мені все не подобається - і його мама, і квартира, і те що він її любить (сидячи по 2 години майже щодня в неї замість того щоб з сімєю бути), і він і т.д.
Квартира його, жити нема де. Сказав що речі зібрався викидати мої.
Що мені робити?
Чи можливо зберегти ці стосунки? Почуття є, а жертвою бути не хочу.
Діти прописані в його квартирі, він буде добиватись щоб вони з ним залишались жити, в його хаті. Відчуваю, що в них буде повноцінна сімя-він, свекруха-жінка і наші діти.
Я без роботи через війну, через хворобу сина працювала тільки рік
У нас були напружені стосунки до війни.
Що мені робити?
Апочемучка• 01 декабря 2022
Кожна нова дружина мрвж мати в родині двох дітей чоловіка від попереднього шлюбу. А, ще поряд свекруху. Він уже знайшов таку святу жінку? Ну то нехай почне з цього і подивиться, скільки претенденток на таке добро в реальному світі. Чи він доларовий мільйонер?
Играю_на_кларнете• 01 декабря 2022
Ответ дляБабка_в_кедах
Для чого слухати? Якщо її набридне вона вимкне комп. Тому не старайтесь. Для того щоб бити того, кому і так хєрово, багато розуму не треба. Тільки люди без мізків (ідіоти це якщо простіше) самостверджуються за рахунок слабких або людей у скруті. Є ще категорія таких людей- з величезними проблемами по психології і психіатрії.
Ну если до сих пор не выключила, значит проблемы по психиатрии таки у автора. Автор любые предложения отвергает. Ей все не так. Она упорно не хочет ничего ни слышать, ни слушать. ’Поеду весной домой к муженьку с детками в одно целое’... Так кто болен?
Бабка_в_кедах• 01 декабря 2022
Ответ дляИграю_на_кларнете
Болєн той хто вважає що може давати поради, хамити і насміхатись. Бо приводу для цього ніякого немає, окрім внутрішнього гівна тих хто це робить. Їй ваші поради нахєр не треба, може вона просто хоче душу вилити, бо немає за кордоном кому.
Бабка_в_кедах• 01 декабря 2022
Ответ дляАпочемучка
Мульйонер в якого жінка з дітьми на сухарях, а мамо платить комуналку.))
Апочемучка• 01 декабря 2022
Ответ дляБабка_в_кедах
Ласий шматок)))
муха в кедах• 01 декабря 2022
Ответ дляБабка_в_кедах
Ну чего же )) тут было, что писали, что муж не сильно то и плохой )))
Виннипуховна• 01 декабря 2022
Ответ длякультУра
Саме тому що я знаю я і не переоцінюю. І саме тому не скидаю з рахунків те що поки вона займалась гочподарством і дітьми платив за це чоловік. Це теж чогось варте. Бізнесу не було б якби не було б чоловіка-бізнесмена, а всі ці розмови про ’натхнення’ ні до чого.
Шо ви мелете...
Играю_на_кларнете• 01 декабря 2022
Ответ дляБабка_в_кедах
Ну вот она и изливает. Глядя на ситуацию со стороны каждый дает советы исходя из собственного жизненного опыта, а он разный.
Бабка_в_кедах• 01 декабря 2022
Ответ длямуха в кедах
Ну якщо його порівнювати з мудаками, тиранами, запойними чоловіками, або ледарями, або простигосподи бля..нами то він таки нЄплохой.))
муха в кедах• 01 декабря 2022
Ответ дляБабка_в_кедах
Особенно свекрухи так любят говорить - не пьёт, не бьет, чего ты бесишься, невестка
ну да, кому что, у кого какие потребности
Бабка_в_кедах• 01 декабря 2022
Ответ длямуха в кедах
Ще вони люблять приказку- да такому щастю, треба ноги мити і юшку пити. Дай ім Бог здоров*я.
тим свекрухам але ж треба здоровий глузд мати. Злізь вже з тої шиї, дай дітям спокій.
Садоводница• 01 декабря 2022
Ответ дляolga_mail
Не тільки. Були ще проблеми, часто лежали в лікарні.
Потім хотіли другу дитину - дві вагітності не виносила, депресія і т.д.
Помагала чоловікові в його бізнесі
Если муж подаёт на развод, разводитесь . Устраивайте свою жизнь за границей. учите язык, ищите себе нового мужа. У вас и так по вашему описанию была полная херня, а не семья уже до войны.
муха в кедах• 01 декабря 2022
Ответ дляБабка_в_кедах
Ох, это таки жизненный опыт пройти этапы общения со свекровью. У меня папина мама золотой человек была. Умерла у моей мамы (своей невестки) на руках. Я думаю, там тоже всякого хватало, о чем я не знала. Но бабушка была настолько рассудительным, умным, продвинутым (в 90 лет йогой занималась) человеком, что понятно почему все ее любили. Короче моя мама и ее свекровь нашли друг друга
мне в этом плане меньше повезло.
Чудо в декрете• 01 декабря 2022
Ответ дляolga_mail
Жили ми дуже-дуже економно, він все в бізнес вкладав, і казав що це для нашого з дітьми майбутнього. І щоб я його підтримала (я так і робила, дітей фактично сама виховувала, побут теж повністю на мені, а в нього був вихідний неділя, в який він хотів відпочити).
А тепер чоловік вже встановився, бізнес скоро запрацює, діти готові спільні, я без грошей і т.д.
Ну то приїжджайте та й живіть зі своїм вже встановленим чоловіком, він же вас кличе додому
Бабка_в_кедах• 01 декабря 2022
Ответ длямуха в кедах
мне в этом плане меньше повезло.
Бо в бабулі була зайнятість, молодчинка. Це коли свекрухам немає шо робити, чи самі виховують сина, чи окрім сина більше в житті розваг немає, то вони весь свій час лізуть в його нову родину. Ні дня я не жила зі свекрухою, з 15 не живу з матірью.
Чудо в декрете• 01 декабря 2022
Ответ дляНа паровозе
всегда можно пойти работать, бесплатно выучить новый язык, найти себе иностранца с жилплощадью и жить себе в удовольствие. а там и вид на жительство в перспективе, если найти нормальную работу, где дорожат сотрудниками.
Так это ж надо работать пойти, а таким кто дома привык сидеть работать не хочется. Язык выучить тоже умной надо быть, а не все ж блещут умом и т.д. А иностранца найти с жилплощадью тоже надо ещё удачу иметь
Мядуза аля моргонер• 01 декабря 2022
Ви дуже дивна. Те, що Ви про Львівщину розказуєте ну смішно. Проблеми такі зі світлом аж раптом 2 тижні, та і то не аж так погано . Звісно, невідомо що далі,але до цього моменту, не було жодної причини сидіти безвилазно за кордоном. Ви сама свою сім´ю руйнуєте. Але якщо Вас все влаштовує - то сидіть там і далі, але які тоді образи?
Перловая Кашка• 01 декабря 2022
Ответ дляolga_mail
Чоловік з мамою дуже хитрі. Я казала на нас записати, якщо є довіра і я матиму впевненість, не погодився. Мотивував тим що я відношення до тих грошей не маю
вы ни до чого видношення не маэте, а вин маэ?
он вам просто угрожает. вам надо тверже стать на своем. что это за семья, где руководит его мама всем? хочет жену и детей, пусть приложит усилия. ставьте условия, что вернетесь, только если то и то, что вы там хотите.
на его все угрозы, что он детей будет настраивать, скажите, что вы тут ближе и тоже все настроите. не бойтесь постоять за себя. вы с детьми у себя одни, и если вы не заступитесь за их интересы, то кто?
Болтушка Му• 01 декабря 2022
Ответ дляИграю_на_кларнете
Она 8 лет не работала, потому что дети болели. Дети выздоровели?
І що, що не працювала? Діти маленькі часто хворіють. А чому ви така категорична?))
ДлинноНожка• 01 декабря 2022
Ответ дляИграю_на_кларнете
Дети болеют. Куда их болезных девать, если на работу и на курсы идти?
Бронхит тут болезнью не считается )
муха в кедах• 01 декабря 2022
Ответ дляБабка_в_кедах
Мне немного повезло, что у моей хоть муж есть )) И я не смогу жить со свекровью, для меня это как окунуться в древнее прошлое когда люди жили с родителями, то ли так принято было (как говорит мама мужа), то ли из-за того что ждали квартиру, строились. И сейчас такое есть, но все же стараются хотя бы снять отдельное жильё.
Играю_на_кларнете• 01 декабря 2022
Ответ дляБолтушка Му
Я не категорична абсолютно, но сейчас у барышни будет необходимость идти на работу или на курсы, но дети у неё не выросли и продолжают болеть. Ей многие советуют идти на работу (курсы) и устраивать свою жизнь в Германии. А у меня логичный вопрос ’А с кем будут часто болеющие дети?’ Если у автора не получалось совмещать работу и детей в Украине, то как у неё это получится в Германии?
JannyMoney• 01 декабря 2022
Ответ дляКотя_люлю
нет, у вас предвзятость. У Вас фигуры мужа, как человека со своими потребностями и желаниями нет совсем.
Да ежику понятно, какие потребности.
И ради этих потребностей он оказался готов подвергнуть риску своих детей.
Болтушка Му• 01 декабря 2022
Ответ дляИграю_на_кларнете
Старша дитина в школу, молодша в садок,або разом з мамою на курси. Потім всеодно в садок. Мама на декілька годин на роботу і до малих. Аби було бажання. Коли діти хворіють, можна брати лікарняний або відпроситися у роботодавця. Вихід завжди є, якщо його шукати. Зараз українців підтримують, виплачують гроші, надають житло, мовні курси, шукають роботу. Звичайно, що не все одразу. Але якщо прагнути, то можна багато чого досягти.
Играю_на_кларнете• 01 декабря 2022
Ответ дляБолтушка Му
Раз решите вас обнять!) Гениальная фраза ’Аби було бажання’! У автора желания нет и не предвидится. Вона нiчого не прагне, нiчогiсiнько! Она надеется, что до весны, когда она привезёт детей, все рассосётся.
муха в кедах• 01 декабря 2022
Ответ дляИграю_на_кларнете
Вы предлагаете вернуться к мужу - жадному (ни копейки ни разу не выслал), манипулятору (расшатывает детскую психику лишь бы жену зацепить), мамкиному сынку (мама все, жена никто), не любящему (где тут вообще про его любовь к ней). В войну, без света и воды хоть и на ЗУ. Ради чего ? Пусть цепляется в Германии за курсы и джоб центр. Она уже подрабатывает. Это не тот муж, к которому нужно возвращаться. Такой ещё и мстит начнёт по ее приезду жестко.
Засомневаю• 01 декабря 2022
В мене знайома не повернулась, виявляється там коханка вже давно була, і так зручно ультиматум поставив що жінка не повернулась сама винна що сім´я розпалась. То у автор,вам немає там за що триматись. Якщо ви за кордоном на утриманні соціальному, рекомендую вивчити мову , приткнути дітей по садках та шукати роботу, щоб залишитись. Візу вже починають деякі країни продовжувати, тому не обов´язково що весною вас попросять назад
Болтушка Му• 01 декабря 2022
Ответ дляИграю_на_кларнете
Ну, може і так. Може і розсмокчеться)) Я б з таким чоловіком жити не стала, це постійний стрес. Краще вже погребти трохи і збудувати своє майбутнє самотужки.
Играю_на_кларнете• 01 декабря 2022
Ответ длямуха в кедах
Нет, я солидарна со многими барышнями, которые говорили, что пора поднимать попу и устраивать жизнь, а не лееять мечту о возвращении и воссоединении ’в одно целое’.