Доль Чекомбана• 01 декабря 2022

Чи можна виламати телефон?

Телефон рідної людини,якої вже немає.
Стоїть графічний ключ,чи можна його розблокувати.Багато фото,відео,яке хочеться зберегти.
Алина-1240• 01 декабря 2022
Можно

Шаманю второпях• 01 декабря 2022
Рідні люди не шифруються і паролі всім відомі. В якщо телефон чужий, то виламати можуть і руки.
из_под_тишка• 01 декабря 2022
Ответ дляШаманю второпях
Не скажите, я не знаю паролей и мои пароли никто не знает.

Никто не скрывает их, но я не запоминаю и не записываю, так же и мои.
вентиляторная• 01 декабря 2022
’Виламати’

Автор, а чому до сервісу не звертаєтеся з телефоном і цим питанням?
Tammy21• 01 декабря 2022
Так. Віднесіть до найближчого сервісу.
ПС. А через шнур не вдається файли скинути?
Tammy21• 01 декабря 2022
Ответ дляШаманю второпях
Війна в країні, що ви таке пишете? І так, для багатьох не норма нишпорити у девайсах навіть найближчих.
Шаманю второпях• 01 декабря 2022
Ответ дляTammy21
Це ви автору пишіть, а не мені.
Tammy21• 01 декабря 2022
Ответ дляШаманю второпях
Це ви автору пишіть, а не мені.
Це авторка під вашим ніком отой злий та недолугий комент настрочила, чи ви?
Ламборджини• 01 декабря 2022
Автор - никак.
Только обнулить. Будет телефон и все. Сыну недавно кто то прислал приглашение - зашёл и привет. Его пароль графический перестал работать. Что не делали по видосам из Ютуб - выход один - обнулить и все. Фото и видео не будет

Шаманю второпях• 01 декабря 2022
Ответ дляTammy21
Чи Ви.
Tammy21• 01 декабря 2022
Ответ дляШаманю второпях
Чи Ви.
Даже інформативно та по-дорослому. Дякую, що витратили мій час.
автор Доль Чекомбана • 01 декабря 2022
Ответ длявентиляторная
’Виламати’

А сервіс допоможе?То звернуся,я ж і прийшла за порадою.Сервіс напевно попросить коробку,п іі немає.Дякую.
автор Доль Чекомбана • 01 декабря 2022
Ответ дляШаманю второпях
Людина була на передовій тепер іі немає.Ви трішки цензуру майте,коли пишете коментарі.
автор Доль Чекомбана • 01 декабря 2022
Ответ дляЛамборджини
Автор - никак.
Дякую,
из_под_тишка• 02 декабря 2022
Ответ дляДоль Чекомбана
Нет, коробка не нужна. Есть специальный софт, который взламывает ключи. Идите.