БеллаДонна• 02 декабря 2022
Не можу погодитись з чоловіками які ставлять дружину на перше місце...
Я православна християнка, по Біблію правильно найбільше любити свого чоловіка/жінку. А я з цим не погоджуюсь, і мене дратують чоловіки які занадто сильно люблять своїх жінок. У мене такий чоловік, я його люблю і він мене дуже, але я люблю однаково його та сина, це різна але однаково сильна любов(можливо до сина трішки більша). А в чоловіка мабуть трохи більша до мене. Мені цікаво чого мене це дратує? Чому так? Можливо тому що мій батько і мати були такі, особливо батько і ставив мене завжди на друге місце, принижував а маму вихваляв. Казав що любить мене найбільше але видно що це не так, був дуже холодним, навіть мій чоловік це помітив. Я для нього завжди негідна мами і як не їх сім‘я. І тепер мене дратує таке у інших чоловіках. Правду кажуть що все йде з дитинства...
Нуждаюсь в общении• 02 декабря 2022
Якщо ви істинна хритстиянка, то на першому місці Бог, на другому чоловік/дружина, а усі решта йдуть далі.
І якщо люблять більше чоловіка/дружину, то це не значить, що треба принижувати дитину. Просто в даному випадку інтереси чоловіка/дружини вищі за інтереси дитини. І дивно ви вже стали дружиною, але досі заперечуєте, що вас мають любити найбільше.
Я_на_кожухе• 02 декабря 2022
Путаете что-то, автор. По Библии больше всех нужно любить Бога. А потом уже остальных.
boringmovie• 02 декабря 2022
то може вам батюшка розкаже, шо к чему?
а то ви так зразу да в зміїне кодло порадниці ’хелоу еврібаді’
ШобВам_КакНам• 02 декабря 2022
Ого... Автор, Вам бы к психологу и хобби найти.
Безделье - мать пороков (с)
Кофе в лобби• 02 декабря 2022
Терпіти не можу релігію, то хоч голова вільна від подібного роду думок.
Балаболка• 02 декабря 2022
Ответ дляboringmovie
то може вам батюшка розкаже, шо к чему?
Судя по комментам здесь, батюшек не в ту степь несёт)) начнут спрашивать что там до роту брала и т.д.))
boringmovie• 02 декабря 2022
Ответ дляБалаболка
ахаха так! в минулій темі було, я аж пріфігела
але якшо у автора самоідентифікація це найперше християнка, то її за посіделкі на порадниці бозя ругать буде... тим паче, шо у батюшок свої блоги і форуми є, де можна консультіровать по грешному онлайну.
Коленная ложечка• 02 декабря 2022
Ответ дляБалаболка
Автору можна брати до рота, вона ж заміжна, таке батюшка не осудить
тянитолкайка• 02 декабря 2022
Це різні речі, кохання подружньої пари, і кохання до дитини, до чого тут Біблія.
Балаболка• 02 декабря 2022
Ответ дляКоленная ложечка
Хто зна, хто зна)
Тоскующая• 02 декабря 2022
Ответ дляКоленная ложечка
А хіба немає такого, що сім’я повинно потрапляти тільки туди?
Главный котик• 02 декабря 2022
Ответ дляboringmovie
То она пришла белое пальто выгулять, рассказать какие мы тут грешницы
Весотехник• 02 декабря 2022
Ответ дляКоленная ложечка
Не осудит,но обязательно уточнит,это ж прям бог велел ему интересоваться чужим сексом
Коленная ложечка• 02 декабря 2022
Ответ дляТоскующая
Мінет же може бути прелюдією, для розогрєва, а потім все потрапить ’туди’)
ПолБатона• 02 декабря 2022
Автор, в мого на першому місці діти, він їх більше любить, мене це трохи ображає