Творю чудеса• 02 декабря 2022

Позначте слово, де є префікс, корінь, суфікс та закінчення.

Доброго дня.
Шановна спільнота, допоможіть будь ласка визначити правильну відповідь на наступне запитання.

Треба позначити слово, де є префікс, корінь, суфікс та закінчення.
Варіанти:
1. Терпіння.
2. Пролісок.
3. Прекрасно.
Результат:
вже голосів: 94
62 (65.96%) Прекрасно
30 (31.91%) Пролісок
2 (2.13%) Терпіння
автор Творю чудеса • 02 декабря 2022
Хто голосує за слово ’пролісок’, допоможіть зрозуміти де тут закінчення, воно ж нульове, вірно?
А треба вибрати слово с закінченням.

Дама с собачкой• 02 декабря 2022
Пролісок - просто закінчення нульове. У слові прекрасно, за яке проголосувала більшість, нема закінчення. Це прислівник, а він не змінюється, отже, закінчення нема. Філолог.
Дама с собачкой• 02 декабря 2022
Ответ дляТворю чудеса
А треба вибрати слово с закінченням.
Нульове - це теж закінчення. Ви плутаєте нульове закінчення і відсутність закінчення у незмінних словах.
Белоснежко• 02 декабря 2022
Ответ дляДама с собачкой
+++
автор Творю чудеса • 02 декабря 2022
Ответ дляДама с собачкой
Дякую.
Простоваля• 02 декабря 2022
Пролісок
Белоснежко• 02 декабря 2022
Ответ дляДама с собачкой
Именно так, слово меняется - проліскА, проліскУ. А в прекрасно его вообще нет
АсобеннАя• 02 декабря 2022
Ответ дляДама с собачкой
В школе так не учат. По сути обозначают нулевое окончание квадратиком рядом со словом, но как части слова его нет!
Дама-мадама• 02 декабря 2022
Никогда не понимала, зачем такой хренью напрягать детей. Извините, что не по теме, наболело (

АсобеннАя• 02 декабря 2022
Ответ дляБелоснежко
Почему? Пре - приставка, крас - корень, н - суффикс, о - окончание.
Дайте другой разбор.
Вкаблучках• 02 декабря 2022
Прекрасно, прекрасний. Для мене це зміна закінчення
АсобеннАя• 02 декабря 2022
Ответ дляВкаблучках
+1000
Дама с собачкой• 02 декабря 2022
Ответ дляАсобеннАя
Якраз так і вчать. Принаймні моїх дітей саме так учили.
автор Творю чудеса • 02 декабря 2022
Ответ дляДама-мадама
Тест на оценку сегодня был...
Дама с собачкой• 02 декабря 2022
Ответ дляВкаблучках
Це різні слова, а не форми одного слова. Прекрасний - прикметник. Прекрасно - прислівник. Просто вони спільнокореневі, от ви і плутаєте.
Жена миллионера• 02 декабря 2022
Прекрасно(як?)- це прислівник, незмінна частина мови, тому закінчення немає. В слові пролісок нульове закінчення.
автор Творю чудеса • 02 декабря 2022
Ответ дляАсобеннАя
Дайте другой разбор.
И я так считаю, но тест показал, что правильный ответ ’пролісок’. Ось питаюсь зрозуміти чому)))
Аноним Первый• 02 декабря 2022
Ответ дляДама с собачкой
Повністю погоджуюсь, прислівники не змінюються.
Дама с собачкой• 02 декабря 2022
Ответ дляТворю чудеса
Закінчення - це частина слова, яка змінюється. Як може мати закінчення слово, яке не змінюється ніколи?

Дама с собачкой• 02 декабря 2022
І це вчать діти у початковій школі. Скажу вам по секрету як мама трьох дітей. Молодший якраз у початковій школі ще.
Вкаблучках• 02 декабря 2022
Ответ дляТворю чудеса
Тоді правильно так, як дівчата написали. Пролісок нульове закінчення, а проліска, вже з закінченням а
Зайканалужайке• 02 декабря 2022
автор, вы наверно в 5 классе, тоже было недавно: нульове закінчення, без закінчення, форми слова... Мне кажется мы раньше так не учили, нет окончания - и все дела.
автор Творю чудеса • 02 декабря 2022
Ответ дляЗайканалужайке
Сьогодні тест у дитини був, 5 класс, укр.мова.
автор Творю чудеса • 02 декабря 2022
Ответ дляЗайканалужайке
Треба ж було позначити слово, де є префікс, корінь, суфікс та !!! закінчення !!!
Відповідь із 3-х була вибрана ’Прекрасно’
Смыкалка• 02 декабря 2022
Ответ дляДама с собачкой
Прекрасно- закінчення О( прекрасна-А), пре- префікс, крас- корінь, н-суфікс
Смыкалка• 02 декабря 2022
Ответ дляДама с собачкой
Вчать. Мої в 3 класі зараз, вчили нульове закінчення
Дама-мадама• 02 декабря 2022
Ответ дляТворю чудеса
Тест на оценку сегодня был...
Желаю высокой оценки!)
Бедная Лиза• 02 декабря 2022
Ответ дляВкаблучках
Это же разные части речи,хоть и однокоренные слова. Наречия не склоняются и не имеют окончания.
автор Творю чудеса • 02 декабря 2022
Ответ дляДама-мадама
Желаю высокой оценки!)
Дякую. Тест вже здан.
Одна ця помилка вийшла в тесті, усі інші питання з вірною відповідю.
Простоваля• 02 декабря 2022
Ответ дляСмыкалка
Прислівник - незмінювана частина мови. -о - це не закінчення