Думы мои думы• 02 декабря 2022
Не рекомендую агенцію з працевлаштування joob.top
Цікавилась вакансією зі скріна, задала питання щодо умов праці (температурний режим, чи це робота у холодильниках з квітами), а також суть роботи - отримала відповідь, що послуги з підбору вакансій 300 грн, вакансія 350 євро. Тобто маю доплатити 300 грн , щоб отримати інформацію , що вміститься у 2 речення.
Думы мои думы
• 02 декабря 2022
Ответ для--Елена--
Все что платно это развод.В Нидерландах абсолютно все агенции бесплатны!
Ця агенція пропонує вакансії у Німеччині та Нідерландах. Мене обурило, що я маю платити за відповіді на елементарні питання
40каградусная• 02 декабря 2022
Агентствам оплачують послуги замовники- компанії. Для кандидата платними можуть бути лише кар´єрні консультації, допомога при оформленні резюме. Інформація про вакансії для кандидатів безкоштовна.