Там_все_размывчато• 02 декабря 2022
Укренерго. Як вам вам креативчик?
Сидимо 35 годин без світла .
В аварійну додзвонитись нереально.
Знайома порадила написати їм на фейсбуці. Я зайшла і трохи…. ем… здивувалася .
Я так розумію шо то адресовано тим хто « за порєбріком» . Але сидячи другу добу без світла , у мене якесь таке враження шо то для мене 🤣
В аварійну додзвонитись нереально.
Просто Мария• 02 декабря 2022
Кстати, вы тм таки напишите. У знакомых почти трое суток не было света, написали в ФБ, оказалось, что их тупо забыли включить.
Омлетик• 02 декабря 2022
У вас велике місто чи маленьке? Якщо маленьке напишіть у фейсбук міському голові. Президент вчора сказав що відключення мають бути справедливі і по черзі бо дуже багато скарг
рукиЖимолости• 02 декабря 2022
Ответ дляА поговорить?
Що таке порєбрік?
Вам написати парусськи ?
Ду да ду да ду• 02 декабря 2022
Очень красноречивая картинка, когда обещают свет в 10 утра включить, а включают в 20.00 и позже. Коротко и ясно
Оле Лукойе• 02 декабря 2022
Да, тоже сегодня у блогера видела, удивилась. А вот новости.
Так что жалуйтесь, не останавливайтесь
❗️Обленерго нестимуть відповідальність за несправедливе відключення споживачів від електрики
Як повідомили у Міненерго, їм надходить безліч скарг на несправедливе відключення, а також недотримання графіків. Минулого тижня кількість таких скарг зросла вдвічі, найбільше їх надійшло із Києва, Київської області, Полтави та Львова.
У ході наради до Міненерго дійшли висновку, що скарги споживачів обґрунтовані та заявили, що обленерго несуть пряму відповідальність за несправедливий розподіл електроенергії.
Так что жалуйтесь, не останавливайтесь
Екатерина1801• 02 декабря 2022
Не вмикайте всі прилади в перші хвилини включання світла! А нічого, що ви взагалі на годину вмикаєте?! Кончені ідіоти.
Ответ длячаревна
Мы тоже сидим, я уже приспособилась жить в таком режиме. Все ради одной цели, нашей победы.
Я не смотрю на чужие дома, равняюсь на тех, кто защищает Украину в нечеловеческих условиях.
А победа без этих отключений не случится и где гарантия, что если мы будем сидеть без света, то победа быстрее Наступит?
Ответ дляzana076
Нема ніяких гарантій. В нас і до війни дуже часто булм проблеми зі світлом. Особливо, коли дощі/вітер/сніг. Зараз, коли проблеми з інфраструктурою, очевидно, що буде гірше. Тим паче, що не все в новинах пишуть. Наприклад, що прильоти були по важливих місцях, які досі не працюють, тому є проблеми зі світом. Але ж це не рішення задля перемоги. Це ті обставини, в яких треба адаптуватись або тимчасово виїжджати.
Ответ дляXue
Цій картинці вже багато тижнів і вона активно гуляє мережею, не тільки в них.
Вимикає електрику не Укренерго.
Я не бачила раніше.
Справа не в тому хто вимикає , а в тому що у нас якась несправність. Так довго світла немає лише на одній вулиці - нашій. Я так розумі що якась аварія. Але ми про неї ніяк не можемо повідомити.
Ответ дляПросто Мария
Укренерго тільки розраховує, яку потужність можна подати, умовно кажучи, на ціле місто, а самі графіки вимкнень вже в компетенції обленерго.
Тому нема сенсу писати у ФБ Укренерго, при всьому бажанні нічим не допоможуть.
Yuli-light• 02 декабря 2022
Ответ длярукиЖимолости
Вам написати парусськи ?
Боже, так це жарт був забордюр. Ви такі цікаві, написати нормально не можеа було. Ось що пише Гугл, а живу в Україні усе життя
Ответ дляLen_to4ka
Я не бачила раніше.
Може напишіть на ФБ сторінці мера або голови ОВА, або того ж обленерго.
Ответ дляLen_to4ka
Я не бачила раніше.
Обслуговуюча компанія може повідомити своїми каналами. Довбіть їх.
Санька-4b93• 02 декабря 2022
Ответ дляОмлетик
А голова к отключениям каким боком? Думаете, рубильник у него в кабинете?
Ответ дляzana076
Ситуация с электроэнергией напрямую связана с войной, нашими территориями и интересами раши присвоить их себе.
Слабость народа в этой ситуации, подведет военных. Мы верим в ВСУ, они уверенны в надежном тыле. Мы в одной связке, за одну цель.