черная мамба• 02 декабря 2022

Де поставити брекети в Черкасах

Порадьте, хорошу стоматологію де можна поставити дитині брекети. В Черкасах або в Черкаській обл.
Исправлялочка• 02 декабря 2022
У нас 2 основных спеца частные, которых хвалят, - это Власенко и Ковита. Но при этом я слышала очень хорошие отзывы о Шилко из гос. детской стоматологии на Черновола. Насколько я знаю, она ещё у Соболевского как частник принимает.

автор черная мамба • 02 декабря 2022
Ответ дляИсправлялочка
Дякую! Зараз пошукаю їх в інтернеті.
Файна пані• 02 декабря 2022
Сходіть до Матюшенко Сергія Аркадійовича. Дуже розумний лікар, а саме головне,що ніколи не стане впарювати те,що не потрібно заради заробітку грошей.
Зверталась до нього в дорослому віці. Теж хотіла брекети. Відмовив. Наскільки все розжував і пояснив,чому ні,що навіть не питань не виникло. Дуже вдячна йому,що не пообіцяв і не виконав. А взагалі,варто до декількох сходити
Морковку дай• 02 декабря 2022
Ответ дляФайна пані
Підкажіть, де він приймає?
Файна пані• 02 декабря 2022
Ответ дляМорковку дай
Підкажіть, де він приймає?
Тільки раніше до нього був запис дуже великий,доводилось чекати довго,як там зараз-не знаю. Близько року там не була
Морковку дай• 02 декабря 2022
Ответ дляФайна пані
Дякую.