Мона Лиза• 02 декабря 2022

Якщо місце відкриття спадщини це Горлівка, тоді хто видасть свідоцтво на вклади?

Один дід Василь помер у 2012 році у місті Горлівка, де постійно проживав. З 2014 це місто має статус тимчасово окупованої території. У спадковому реєстрі немає відомостей про відкриття спадкової справи щодо цього померлого. Прийшов внук померлого із примірником заповідального розпорядження із нашого КБ ПБ, про те що дідусь заповів всі кошти, які накопичені на банк.рахунку, йому, внуку.
Зі слів внука його бабуся (дружина померлого) отримала у спадок після свого чоловіка квартиру. Оформлювала вона свої спадкові права у Горлівці.
На вклади в нашому укр. банку, звісно нотаріус ДНР свідоцтво видати не зможе.
Питання: хто повинен видати цьому внуку (який прийняв спадщину автоматично, бо був неповнолітнім) свідоцтво про право на спадщину на вклади?
Як реалізувати волю дідуся Василя, 1933 р.н., який вмер на території України і був нашим громадянином до кінця?
Мини-бикини• 02 декабря 2022
Вы у нас спрашиваете? С точки зрения Украины- когда днр вернется в правовое поле Украины. Вы еще и большими буквами это образование пишете(.С точки зрения раши,тк днр сейчас часть раши по фейковому референдуму,наши законы не действуют.Надо спрашивать на рашистских ресурсах.Может,там уже никаких банков,вкладов давно нет. Например,все вклады в приват в Крыму у моего знакомого пропали.Хотя банк украинский
автор Мона Лиза • 02 декабря 2022
Ответ дляМини-бикини
Люди були в Приватбанку, то їм саазали, що кошти на рахунку збереглись і треба лише надати свідоцтво нотаріуса.
Мини-бикини• 02 декабря 2022
Ответ дляМона Лиза
ага..мой знакомый судился несколько лет.Решение суда есть.Денег нет
автор Мона Лиза • 02 декабря 2022
Так може і цим людям єдиний вихід це суд?
Так хочеться допомогти людям, тим паче дідусь хотів щоб було все просто і легко.
Мини-бикини• 02 декабря 2022
Ответ дляМона Лиза
Да,видимо надо взять адвоката и подавать в суд. И решением суда уже оперировать.
автор Мона Лиза • 02 декабря 2022
Агов, тут є ще розумні люди?
Сім баб-сім рад
Odilie• 02 декабря 2022
Ответ дляМона Лиза
Агов, тут є ще розумні люди?
Сім баб-сім рад
Розумні люди мають професію ’нотаріус’ і за певну суму проконсультують людей, стосовно заповіта. А не оце ось: ’а ось в моєї бабки’ або ’у моєго дядька’.
автор Мона Лиза • 02 декабря 2022
Ответ дляARAIL
Жаль, що ви не нотаріус, було б цікаво обговорити цю складну ситуацію
Мини-бикини• 02 декабря 2022
А что,они у нас не ходили ни к кому на консультацию? Только на Советчицу?
Четырёхсторонний скотч• 02 декабря 2022
Ответ дляARAIL
Меня всегда изумляет, когда народ тут на полном серьёзе спрашивает серьезные юридические вопросы. Та пойдите к нотариусу, заплатите те 500 грн и получите точный ответ. Но нет, лёгких путей не ищут.
Мини-бикини• 02 декабря 2022
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
+ та да.Скорее всего,уже есть практика применения,это ж не единичный случай сейчас
Четырёхсторонний скотч• 02 декабря 2022
Ответ дляМона Лиза
Сорри, Вы ждете, что тут появится нотариус, который Вам всё расжует? А Вы, может быть, скажете ей ’спасибо’?
автор Мона Лиза • 02 декабря 2022
До мене прийшли на консультацію.
Наш спеціальний закон про забезпечення прав та свобод на тимчасово окупованих територіях каже абстрактно, що місцем відкриття спадщини у цьому випадку є місце подання першої заяви спадкоємця. Тобто, якщо у Спвдаовому реєстрі немає спадкової справи, то відкриває будь- який нотаріус по першому зверненню. Відкриває, а видати свідоцтво не може, тому чекає часу, коли територію деокупують і можна бути встановити всі юридичні факти, які необхідні для видачі.
lisiz• 02 декабря 2022
Пусть внук обратится к украинскому нотариусу. Я в 2015 году так оформляла наследство по банковским вкладам.
автор Мона Лиза • 02 декабря 2022
Ответ дляlisiz
Хто вам видав?
lisiz• 02 декабря 2022
Ответ дляМона Лиза
Хто вам видав?
Нотариус в Красноармейске.
автор Мона Лиза • 02 декабря 2022
Ответ дляМини-бикини
До мене прийшли на консультацію.
Наш спеціальний закон про забезпечення прав та свобод на тимчасово окупованих територіях каже абстрактно, що місцем відкриття спадщини у цьому випадку є місце подання першої заяви спадкоємця. Тобто, якщо у Спадковому реєстрі немає спадкової справи, то відкриває будь- який нотаріус по першому зверненню. Відкриває, а видати свідоцтво не може, тому чекає часу, коли територію деокупують і можна бути встановити всі юридичні факти, які необхідні для видачі
lisiz• 02 декабря 2022
Ответ дляМона Лиза
До мене прийшли на консультацію.
Значит, вы чего то не знаете
автор Мона Лиза • 02 декабря 2022
Ответ дляlisiz
Нотариус в Красноармейске.
Це українське місто?
А станом на 2015 справа уже була заведена згідно із відомостями у Спадковому реєстрі?
lisiz• 02 декабря 2022
Ответ дляМона Лиза
Це українське місто?
Мой папа умер в 2014г. в Донецке и прописан был в Донецке. В начале 2015 года дело было открыто в Красноармейске и оформлено наследство на меня.
автор Мона Лиза • 02 декабря 2022
Ответ дляlisiz
Значит, вы чего то не знаете
В Законі прогалина, будь-який нотаріус відкриває, а видати не може. Чекає звільнення територій.
Питаю, бо на практиці може хтось зіштовхнувся і знає алгоритм дій.
Мини-бикини• 02 декабря 2022
Ответ дляМона Лиза
тогда в суд. И с решением суда в банк
lisiz• 02 декабря 2022
Ответ дляМона Лиза
Если я получила наследство и ни у кого не возникло вопросов, значит, все нормально было оформлено. Вклады я в банке получила и квартиру продала.
автор Мона Лиза • 02 декабря 2022
Ответ дляlisiz
Вам Укранський нотаріус видавав і поставив гербову печатку, правильно?
lisiz• 02 декабря 2022
Ответ дляМона Лиза
Правильно
автор Мона Лиза • 02 декабря 2022
Ответ дляlisiz
Правильно
Дякую. Дивно.
Сиренькая• 02 декабря 2022
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
А мене дивують такі як ви - жлоби … не знаєш, не хочеш допомогти - пройди повз… ні воно сидить у темі і виписує, як її. ,,всьо ізумляє,,… кому воно треба
Сиренькая• 02 декабря 2022
Ответ дляМона Лиза
Агов, тут є ще розумні люди?
Сім баб-сім рад
Авторе, треба іти зі всіма документами до нотаріуса. До речі консультації не в усіх платні. Мій нотаріус жодного разу не брала грошей за консультацію, тільки за оформлення документів. Оформляла кілька правочинів через неї.
Сиренькая• 02 декабря 2022
Ответ дляМона Лиза
До мене прийшли на консультацію.
Дід помер на українській територіі. Відповідно до ст. 1221 ЦК України місцем відкриття спадщини є останнє місце проживання спадкодавця
Сижуревувшоке• 02 декабря 2022
Напишіть запит/лист в міністерство юстиції, нехай дадуть офіційну відповідь. Тут же не юридичний форум.