Добрий вечір. У Вроцлаві відкрили пункт прийому заяв на виготавлення загран поспартів. Електронної черги там наразі немає, лише жива черга. Чи планує хтось завтра у Вроцлаві подавати документи? Нам треба заяву там подати на пересилку готового паспорта. Дуже переживаю, що завтра приїдемо і не зможемо подати заяву через чергу. Будемо їхати здалеку, з дитиною та літньою жінкою. Нам, щоб добратися 3 години потрібно. Хотіла когось попросити, щоб для нас чергу зайняли. Нам лише 1 заяву написати.
WorldIsOurHome• 02 декабря 2022
Лучше написать в ФБ группах украинцев во Вроцлаве. Там больше человек прочитает и есть шанс, что кто-то откликнется.
devchenka perchenka• 02 декабря 2022
Якщо завтра будете там, будь ласка напишіть чи можна там зробити перший паспорт дитини в 14 років український ну і як там з чергою, нам треба з Німеччини їхати, бо в Німеччині таке не роблять, а без нього не дають свідоцтво про закінчення 9-го класу, дякую
WorldIsOurHome• 02 декабря 2022
Ответ дляdevchenka perchenka
На сайте ДП Документ есть вся информация.
Ответ дляdevchenka perchenka
Почитайте в фейс буке в группе там много вопросов и ответов. Может на вашу ситуацию есть там ответ. Пока решаю есть ли смысл ехать и зря простоять в живой очереди.