ГугелП@лАмался• 02 декабря 2022

У вас теж купу знайомих шикарно живуть?

не знаю скільки треба заробляти..
в час війни США, Балі, Дубаї - відпустки по місяцю, з чоловіками.
я думала, чоловікам не можна виїжджати з України.
3 подруги вільно їздять на відпочинки по місяцю в повному складі сім´ї. а дальших знайомих ще більше.
Мені і моїй дитині такого рівня навіть не бачити..
Яичница с беконом• 02 декабря 2022
Ответ дляПетя-петушок
На жаль, не можу, шукайте серед знайомих , це реально, але не на форумах
Спасибо. В любом случае спасибо.

Nebahat Gunay• 02 декабря 2022
В нам дуже різні знайомі, є кума що втратила роботу, і до війни жила бідно, а зараз взагалі (((
інша кума з чоловіком і однією дитиною ’перезимують’ в Дубаї, головне бути Людиною і цінувати кожного з оточення просто за те, що вони є, цікавитися ними, спілкуватися .
ЯсноВидящая• 02 декабря 2022
Ответ дляГугелП@лАмался
але їхати відпочивати, коли в країні війна....
Вы уверены, что они прямо на отдых? У моей подруги фото с разных уголков мира. Работа такая, много поездок. У меня муж выезжал и размещал фото ради с тем, ради кого и ездил. Но это была работа. А казалось со стороны, что гулять ездит.
ЯсноВидящая• 02 декабря 2022
Ответ дляГугелП@лАмался
частина жила звичайним життям з відпустками раз в рік.
а так почалось саме з початком війни
Денег на гуманитарке заработали? Или в чем вы их уличить пытаетесь?
ЯсноВидящая• 02 декабря 2022
Ответ дляГугелП@лАмался
дивуюсь, як люди, які навіть за межі свого міста в житті не виїжджали можуть бути щасливими. це реально круто.
а в мене постійне відчуття, що я не додаю дитині, що дитина отримує менше, страждає.
як результат, забила на себе. хочу, щоб хоч в дитинии було все.
але я тупо не тягну працювати постійно, організувати дитині і домашній затишок, і мільйон кружків.
я навіть дитину на море жодного разу не возила, бо все на собі тягну, і не виходило.
іноді уже зелена від цих гуртків, а їх всього 2.
перестала читати, дивитись фільми. тільки працюю-працюю-працюю і дитина-дитина.
і все в пусту і без толку. як була ніким так і ніхто.
і дитина вже біжить не попереду
Странная вы. У ребенка в 2 года кружки по кругу? Смысл? Сейчас нужна мама. Не лошадь.
ЯсноВидящая• 02 декабря 2022
Ответ дляГугелП@лАмался
яке балувати)
я в будні з самого ранку до вечора працюю. а потім ще до 12-1 ночі. а от сьогодні не буду - буду дивитись фільм.
а на вихідні я тупо хочу поспати і не виходити з дому.
я іду на гуртки, гуляю, в мене графік всього. але разом з тим, я все одно не супер мама, бо є моменти, які я не помітила вчасно і дитині від того була шкода
У вас синдром отличницы. Этот момент разбирается со специалистом и решается.
Железный коготь• 02 декабря 2022
Ответ дляЯичница с беконом
Какая прелесть
Рекет на гос уровне
Я не рахую це рекетом.
Людина і так багато донатила на армію, а тут просто хотіла побачити доньку і внуків, поробити важливі і невідкладні справи в Іспанії. Іншого легального способу це зробити не було, а порушувати закон і платити комусь в кишеню він не захотів, а так допоміг військовим і перезавантажився.
ЯсноВидящая• 02 декабря 2022
Ответ дляБулку Дай
Да нет никакого выезда для 3 группы, что вы придумываете
Знакомый с 3, не липовая, там по нему даже визуально заметно. Он выезжает спокойно. И заезжает.
Брехушка• 03 декабря 2022
Ответ дляБулку Дай
Є, виїхав родич -3 група (по зору )
Ззовні і не скажеш, за кермом в лінзах

Дежурный по кухне• 03 декабря 2022
Такие со мной не стали бы общаться.
Вообще не факт• 03 декабря 2022
Ответ дляБабайко
)))) автор, во первых, вы раньше не знали, что это обеспеченные люди? Чему удивляться?
Во вторых, слабо верится, что есть круг богачей, в который входит бедная девушка… обычно люди общаются с теми, кто с ними на одной соц ступеньке.
Мне кажется, тема для срача
У меня родственники. Например обеспеченные очень.
Джинцы на Флиси• 03 декабря 2022
Ответ дляГугелП@лАмался
Те, що ви відмовляєтесь від відпустки, якось наближає нашу перемогу?
Булку Дай• 03 декабря 2022
Ответ дляБрехушка
Є, виїхав родич -3 група (по зору )
Ззовні і не скажеш, за кермом в лінзах
У меня проф деформация, для меня 3- группа - ФОП. Обсуждалась такая возможность выезда, но не приняли. Не поняла, что это про инвалидность.
Диверсификация• 03 декабря 2022
Ответ дляШкура Шуры
Люди мають паспорт ЕС , і ,як вище писали ,дуже багато навіть моїх знайомих їздять у відрядження . Там є певна процедура .
Паспорт ЄС не допоможе якщо є укр.громадянство теж.
автор ГугелП@лАмался • 04 декабря 2022
Ответ дляДобрый Жук
Чп, 5 тыс.долларов залог и выезжайте
Це на зовсім чи на місяць наприклад?
І це неофіційно чи офіційно?