Тріль!• 02 декабря 2022
Може, ще хто такий динозавр лишився і не в курсі, як ще можна донатити
Якщо завантажити монобанк і ним розраховуватись - за певні категорії є кешбек щомісяця.
І його можна на свій розсуд віддавати на доброчинність. Хоч на Таблеточки, хоч на Повернись живим.
Не смійтесь, я лише в листопаді роздуплила.
Але дуже круто, коли, вважай, нізвідки, за продукти та медицину, накапало близько 400 грн.
1 числа гроші автоматично перераховуються на обраний фонд. Там і Притула є, хто більше довіряє
Даруйте, хто давно в курсі, але може ще є сотня-тисяча таких, як я, не в курсі. І давно могли б донатити безболісно, але не знають про це.
Треба отаку галочку поставити в кешбеку і обрати, кому.
Слава Україні!
Лыжи со вспышкой• 02 декабря 2022
’накапало близько 400 грн.’
Так у вас траты большие, а я 40 грн пару месяцев собираю
Тріль!
• 02 декабря 2022
Ответ дляЛыжи со вспышкой
’накапало близько 400 грн.’
Це ж не суттєво, скільки. Мова про можливість.
А вийшло багато, бо була категорія медицина.
Багато у листопаді пішло на аналізи та лікування, так шо, не зичу такого кешбеку(((
Тишком_нишком• 02 декабря 2022
теж так роблю, вони ще в кінці присилають звіти скильки за цей місяць зібрали і що за минулий купили на зібрані кошти
Тріль!
• 02 декабря 2022
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Я лучше котов уличных покорилю, чем деньги Притуле подарю.
А хто вам радив притулі дарувати?
Чи ви крізь манікюр читаєте?
ДеньгиНеСдаю• 02 декабря 2022
Ответ дляТріль!
А хто вам радив притулі дарувати?
Чи ви крізь манікюр читаєте?
А в чем проблема?
Я написала свое видение....
И конкретно про него.
Я написала свое видение....
И конкретно про него.
Тріль!
• 02 декабря 2022
Ответ дляДеньгиНеСдаю
А в чем проблема?
Я написала свое видение....
И конкретно про него.
Я написала свое видение....
И конкретно про него.
Проблема в тому, шо з усього тексту ви вхопили лише слово Притула. А можна хоч на онкохворих дітей, хоч на сортування сміття, хоч на тварин донатити. Аби лише ви бажали це робити.
А інша вхопила лише мої трати. У кого шо болить.
Типовий зріз, коротше.