ГугелП@лАмался• 02 декабря 2022

У вас теж купу знайомих шикарно живуть?

не знаю скільки треба заробляти..
в час війни США, Балі, Дубаї - відпустки по місяцю, з чоловіками.
я думала, чоловікам не можна виїжджати з України.
3 подруги вільно їздять на відпочинки по місяцю в повному складі сім´ї. а дальших знайомих ще більше.
Мені і моїй дитині такого рівня навіть не бачити..
Здесь на минутку• 02 декабря 2022
Я не езжу, с обеспеченной превратилась в нищую
А еще в разочарованную в людях и близких

автор ГугелП@лАмался • 02 декабря 2022
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
Кошмар, зачем себя так гнобить. Я думаю, ребенку нужна в первую очередь счастливая мать. И тогда он будет видеть перед глазами пример, как стоит жить - СЧАСТЛИВО. А так видит, что вы себя не любите, не балуете, не уважаете - и так же будет строить свою жизнь и так же к себе относиться. Замкнутый круг.
яке балувати)
я в будні з самого ранку до вечора працюю. а потім ще до 12-1 ночі. а от сьогодні не буду - буду дивитись фільм.
а на вихідні я тупо хочу поспати і не виходити з дому.
я іду на гуртки, гуляю, в мене графік всього. але разом з тим, я все одно не супер мама, бо є моменти, які я не помітила вчасно і дитині від того була шкода
Без Баяна• 02 декабря 2022
Ответ дляГугелП@лАмался
дивуюсь, як люди, які навіть за межі свого міста в житті не виїжджали можуть бути щасливими. це реально круто.
а в мене постійне відчуття, що я не додаю дитині, що дитина отримує менше, страждає.
як результат, забила на себе. хочу, щоб хоч в дитинии було все.
але я тупо не тягну працювати постійно, організувати дитині і домашній затишок, і мільйон кружків.
я навіть дитину на море жодного разу не возила, бо все на собі тягну, і не виходило.
іноді уже зелена від цих гуртків, а їх всього 2.
перестала читати, дивитись фільми. тільки працюю-працюю-працюю і дитина-дитина.
і все в пусту і без толку. як була ніким так і ніхто.
і дитина вже біжить не попереду
А сколько вашему ребенку?
Добрый Жук• 02 декабря 2022
Ответ дляГугелП@лАмался
але їхати відпочивати, коли в країні війна....
Я бы поехала ксли бы было за что...
Думаю, вы тоже
автор ГугелП@лАмался • 02 декабря 2022
Ответ дляБез Баяна
А сколько вашему ребенку?
Грибной_Дождик• 02 декабря 2022
Родственница с мужем недавно только с Германии вернулись , ездила к дочери . Они вносили залог + на ЗСУ покупали генератор . Но , они и до войны были богатыми . Одни , до войны выехали на отдых на Бали так и остались там жить . У многих знакомых доход упал но не прям сильно критично .
Пиши-пропало• 02 декабря 2022
Ответ дляГугелП@лАмался
і дитина вже біжить не попереду
Я вас прекрасно понимаю, я всю жизнь так живу, тоже никогда не была заграницей и звезд с неба никогда не ловила. Жила всегда очень бедно и скромно и сейчас так живу. В молодости помню тоже грустила, когда подруги с парнями или мужьями ездили куда-то, делились впечатлениями, а потом научилась радоваться за других и успокоилась. Поняла что не всем дано и перестала себя изводить этим, потому что если так думать то можно и правда до депрессии дойти. Всю жизнь честно работала на не самых легких работах, но всегда радовалась за подруг/знакомых что вышли замуж удачно, или бизнес открыли, кто недвижимость купил, кто машину крутую. Вот так смирилась и жила всю жизнь и вам того же желаю.
Добрый Жук• 02 декабря 2022
Ответ дляБез QR коду
А как можно выехать мужчине?
Напишите подробнее пожалуйства.
Что платно,за деньги,это и понятно
Чп, 5 тыс.долларов залог и выезжайте
Счастье_же_вот_оно• 02 декабря 2022
Мой муж предлагает тоже поехать, а я морожусь)

Указка• 02 декабря 2022
Ответ дляДобрый Жук
Чп, 5 тыс.долларов залог и выезжайте
разве приняли ?
автор ГугелП@лАмался • 02 декабря 2022
Ответ дляПиши-пропало
в дитинстві я жила добре.
ми з батьками їздили раз в рік на море (тобто були нормальна звичайна сім´я), тоді якось не було прийнято їздити кудись
але одяг, кишенькові гроші, книги, університет - в мене було все.
я невдало вийшла заміж, потратила час і тепер уже не бачу перспектив по житті
Молчалка• 02 декабря 2022
Ответ дляГугелП@лАмался
мої реальні
Так а как вы оказались в кругу таких богатых людей, если сама бедная или нищая?
автор ГугелП@лАмался • 02 декабря 2022
Ответ дляПиши-пропало
яка Ви крута
Добрый Жук• 02 декабря 2022
Ответ дляУказка
разве приняли ?
Та точно не знаю, блогер в инсте писала
автор ГугелП@лАмался • 02 декабря 2022
Ответ дляМолчалка
то мої звичайні однокласниці і одногрупниці.
я ніколи не була бідна. є машина, сама 5 років оренду оплачувала квартир. при тому одяг, дитині необхідне купувала
Без QR коду• 02 декабря 2022
Ответ дляДобрый Жук
Чп, 5 тыс.долларов залог и выезжайте
А залог возвращают?
Кому платить?
Вообще впервые такое слышу
Без Баяна• 02 декабря 2022
Ответ дляГугелП@лАмался
Когда закончится война у вас еще обязательно будет возможность свозить ребенка на море. Не обязательно на какой-то крутой курорт. На детей производит впечатление и наше море.
Без QR коду• 02 декабря 2022
Ответ дляУказка
разве приняли ?
Та нет,не приняли
Без QR коду• 02 декабря 2022
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
У вас трое детей?

Счастье_же_вот_оно• 02 декабря 2022
Ответ дляБез QR коду
У вас трое детей?
Нет)))
Реанимация• 02 декабря 2022
Ответ дляДиверсификация
Поробили собі третю групу
так з 3 ж не випускають?
Сусановна• 02 декабря 2022
Мої знайомі не виїжджають, проте живуть ок, працюють и норм заробляють.
Я взагалі не розумію людей, які заздрять. А хто вам заважав вчитися, чогось досягати в житті? Мої знайомі, хто добре живе, заробили це титанічною працею, з неба воно не впало.
Без QR коду• 02 декабря 2022
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Нет)))
5 тыс дол?
Счастье_же_вот_оно• 02 декабря 2022
Ответ дляБез QR коду
5 тыс дол?
Бесплатно. У мужа друзья в этой сфере, разрешение легко сделают на месяц, еще и уговаривают чтоб поехали развеялись. А я не хочу квартиру бросать, собаку куда-то определять
Железный коготь• 02 декабря 2022
Знайомий віїжджав з дружиною в Іспанію на місяць, йому десь за п´ятдесят. Мають тут житло, донька живе з чоловіком і внуками. Шоб він зміг виїхати, йому поставили умови, що має пригнати для військових авто, і він його знайшов, купив, щось там ще доробив, і спокійно повернувся в Україну.
ИграйМойГормон• 02 декабря 2022
Ответ дляМиледи
Сколько же таких тем завистливых. Кто вам мешает - учитесь работайте , зарабатывай и живите как вам хочется . Вот поэтому и не живете нормально, жаба все ваши ресурсы сьедает .
Тільки в максимально корумпованій країні, де немає підтримки соціально незахищених верств населення, де закон нічого не значить і все вирішується хабарями на людське «порушують закон» відповідають «зарабативайтє большє».
Ви некоректно вказали на заздрість, бо вона тут недоречна.
Реанимация• 02 декабря 2022
Ответ дляПетя-петушок
Інвалідність, супровід інваліда, волонтер, відрядження
а супровід інваліда,-якої групи? 3 не можна?
Петя-петушок• 02 декабря 2022
Ответ дляРеанимация
Здається можна, але там були зміни, подивіться останню редакцію закону
Петя-петушок• 02 декабря 2022
Ответ дляГугелП@лАмался
І хто заважає вам подорожувати? Для мене це головне, і не обов´язково Балі, Іспанія, Франція теж прекрасно
Булку Дай• 02 декабря 2022
Ответ дляДиверсификация
Поробили собі третю групу
Да нет никакого выезда для 3 группы, что вы придумываете