Праздничный сервиз• 02 декабря 2022
Як ваші діти засинають?
Довго чи одномоменто? В сина за останні 9 міс повністю змінився спосіб засипання, цікаво з чим пов´язано
Результат:
вже голосів:
24 (72.73%)
Довго
5 (15.15%)
Швидко
4 (12.12%)
Результат
Беговая дорожка для носа• 02 декабря 2022
Довго. Треба почитати, погладити, поцілувати, дати молока, 100500 раз обіймати і тільки потім засне 🤪
Стрекоза любви• 02 декабря 2022
Достатньо швидко. Повертаюся до нього спиною в ліжку, вовтузиться хвилин 15, далі засинає.
Праздничный сервиз
• 02 декабря 2022
Ответ дляСтрекоза любви
Завжди так було?
Праздничный сервиз
• 02 декабря 2022
Ответ дляКорсет_на_шурупах
А вік дитини важливо?
Мені більше цікаво чи нормально, якщо все в один момент змінилося. Раніше засинав дуже довго, зараз швидко.
Стрекоза любви• 02 декабря 2022
Ответ дляПраздничный сервиз
Завжди так було?
Ні, під час грудного вигодовування засипав з цицею в роті. Але теж не довго.
Как_б_не_так• 02 декабря 2022
Ответ дляПраздничный сервиз
Нормально))))
Корсет_на_шурупах• 02 декабря 2022
Ответ дляПраздничный сервиз
Ну так діти ж у різному віці по різному засинають.
Моєму 10 років. Засинає швидко, сам, спить один у кімнаті.
Це допоможе вам?
Чукча Мукча• 02 декабря 2022
Ответ дляПраздничный сервиз
Даремно ви так. Тут колись кеди підбирали дитині автора однієї теми. Виявилось, що хлопцю 23 роки.
Конкретніше вік пишіть)
Праздничный сервиз
• 02 декабря 2022
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Це допоможе вам?
Просто цікаво як в інших, і чи швидке засинання не якась проблема із здоров´ям, я сама дуже довго засинаю, тому дивно як можна просто відключитися
Праздничный сервиз
• 02 декабря 2022
Ответ дляЧукча Мукча
Конкретніше вік пишіть)
5.5
Чукча Мукча• 02 декабря 2022
Ответ дляПраздничный сервиз
5.5
Якщо вцілому дитина себе добре почуває, виглядає здоровою, то хвилюватися не варто. Може більш виснажується за день, тому й засинає швидше.
Корсет_на_шурупах• 02 декабря 2022
Ответ дляПраздничный сервиз
5.5
Ну от бачите. А вам вже і про зуби писали і подумали, що погано засинає
Птица Говоруша• 02 декабря 2022
2,3р вкладаю по годині
, що вдень, що на ніч.....то на руки , то в ліжко, то іграшку , і все мене теребить ногами і руками