Ворую вкусняшки• 02 декабря 2022

яка зараз ситуація на кордоні Польща-Україна якщо їхати автобусом?

Секретница• 02 декабря 2022
Ви знаєте скільки тих кордонів? Про який з них ви питаєте? На всіх по різному. Найменш забитий устилуг

Ужгород• 02 декабря 2022
Вчора тато їхав автобусом. Шегіні - проходили біля 7 годин
автор Ворую вкусняшки • 02 декабря 2022
Ответ дляУжгород
шегині, власне
Менее Более• 02 декабря 2022
Ответ дляУжгород
чому так довго? Черга була?
автор Ворую вкусняшки • 02 декабря 2022
Ответ дляСекретница
шегині
Ужгород• 02 декабря 2022
Ответ дляМенее Более
чому так довго? Черга була?
Так. Багато автобусів
Ужгород• 02 декабря 2022
Ответ дляВорую вкусняшки
шегині, власне
Дякую що виправили. Без цього тут ніяк(
Менее Более• 02 декабря 2022
Ответ дляУжгород
Так. Багато автобусів
дякую
автор Ворую вкусняшки • 02 декабря 2022
Ответ дляУжгород
Дякую що виправили. Без цього тут ніяк(
я не виправила, а написала я що цікавить цей напрямок, власне. Слово ’власне’ поляки вживають як ніби зв´язне. Не хотіла вас образити. Просто за цей час вже звикли до таких слів, тому що живемо в польськомовному середовищі, у всіх сферах

Степановааня• 02 декабря 2022
боже эти шигини ад адейший.я там и спала и с.ала и с ума сходила 4 суток,когда машину пригоняла.КАТЕГОРИЧЕСКИ НЕ СОВЕТУЮ ЭТОТ веселый ПУНКТИК))