Кошка Мурка• 03 декабря 2022
Виїзд на зиму до Бухаресту. Розкажіть, будь ласка, як там в скільки грошей потрібно
Відтягую цей момент, але ситуація зі світлом вдома капець. З початку війни не виїжджали нікуди і не збиралися. Але ...
Попалося оголошення про роботу. Зп обіцяють 15 тисяч гривень за півдня. Житло по програмі 50/20, але 20 мало хто віддає.
Не знаю,як зважитися. Але хочеться дитину вивезти, бо війна вже 9 місяців, на позаминулому тижні випадково з дитиною опинилися на вулиці під час вибухів. Це був жах. Дитина дуже злякалася і я теж.
Боюся, що не буде вистачати, бо 5 тисяч муситиму віддавати за кредитом вдома. Ще тисяч на 5 постараюся підробляти онлайн, щоб вистачило на цей кредит.
Люблю Поумничать• 03 декабря 2022
Девочки скажите пожалуйста а как выглядит эта программа? Румыны селят к себе в дом ? Или сдают отдельное жилье?
Ответ дляСиренькая
Жилье бесплатно по программе. Трешка на 4 человека
20 возвращают
Работает мужчина - ок 1000 дол зп
Помощь - химия, продукты - просто отличные
Куча всего бесплатного для детей и взрослых
Шикарные парки и окрестности.
Пишу за Бухарест. Живут родственники.
Питание им ок 150/человек в месяц. На все хватает.
20 возвращают
Работает мужчина - ок 1000 дол зп
Шикарные парки и окрестности.
Пишу за Бухарест. Живут родственники.
Вопрос. В квартирах есть мебель, посуда..?
Ягодка опять• 04 декабря 2022
Ответ дляVika_vse_ploxo
15 тысяч гривен за полдня 🤣 автор , вы в себе ?))
Это в месяц, работать по полдня