Колдунья-вещунья• 03 декабря 2022

Я ненормальна, обідилась на чоловіка за зауваження на рахунок води

Реально другий день не хочу з ним розмовляти.
Кому немає де злити як- пощукайте інше місце.
Реально, мозг не виношу ні я йому ні він мені,майже ніколи не сваримось. Знідна що з цією війною мене трішки « накриває» останнім часом. От коли стали відключати світло роботи стало меньше і майже завжди вдома не сильно чимось зайняті. Так вийшло що вчора закінчилась вода питна, в магазин вже ніхто їхати не хотів, пізно вечір, холодно. Чоловік приніс пляшку води яка була в машині. Я п‘ю завжди багато, ну вийшло так що я випила майже всю води, залишилось десь 0,5 літри з 1,5 літрової пляшки.
Він побачив і каже: для чого ти випила всю воду і ще пару фраз в такому дусі, мол могла мені залишити і тд. Чесно я просто припухла від цих слів. У відповідь запитала: ти оце зараз серйозно ? Він почав якусь щось говорити в плані: ти завжди думаєш лише про себе( це зовсім не так) але я припухла ще більше. Ну почала йому відповідати: ти оце реально зараз за воду вирішив зачіпитись?
На що він одягнув навушники, співати , робити собі бутерброд.
От мені стало дуже обідно за ту воду, за цого дивний тон і взагалі оце все, розплакалась, обідилась, пішла спати, розмовляти з ним не хочу.
Реально, я зробила з музи слона?
Взагалі, в нас ніхто нікому ніколи нічого не жаліє, всього достатньо і тд. Кому що потрібнл той це і має у всіх планах.
Я не знаю що це вчора таке було, раніше такого не було
Секретница• 03 декабря 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
Ви шооооо а якщо він по дорозі втратив би свідомість беж життєво необхідного стакану чистої води в таких умовах, що тоді?
Ну тогда корону поправила, мантию разгладила и вперёд сама в магазин величавой походкой

Кили и Манджаро• 03 декабря 2022
Ответ дляИграю у края
Почему мужа нельзя послать в магазин?
Можна. Але автор описала картинку так: надворі вечір, холодно, обоє повернулись з роботи і ніхто вже не хоче нікуди їхати. а далі автор випиває всю воду, вже добре пізно, але чоловік сідає і їде в магаз.. Не знаю, чому б тоді не поїхати автору чи разом. скажу одразу, мій би поїхав сам, але мені було б ніяково від цього і шкода, що випила воду я, а пізно одягатись і їхати в магаз йому.І вже б точно не мені ображатись за це.
Думаю, тут обоє провтикали, що не купили заздалегідь, але варіант перекип‘ятати і нікуди не їхати поночі, по-моєму, норм. і ше, чомусь відчуття, що це більш ніж про воду.. ніколи людина б не розсердилися нізвідки, тому є підозра, що там таки має місце систематична турбота авторки виключно про себе. Просто вона цього не помічає.
ТАЗератти• 03 декабря 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
Ну не 200 а 250
Ну от і я про то🤷‍♀️
в нас в житті ніхто нікому не робив таких зауважень
Вам по 20 лет?
Я_канеша_извиняюсь• 03 декабря 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
Я корону ніколи не знімаю, навпаки- я одягнула мантію
то вы в темноте перепутали с лошадиной попоной.
когда включат свет -присмотритесь))
66сезон666серия• 03 декабря 2022
Видимо,автор сроднилась со своим эгоизмом.Уже не замечает.А мужу накипело.
Я_канеша_извиняюсь• 03 декабря 2022
Ответ для66сезон666серия
если уж сделал замечание,то такое происходило и не раз и не два.
такие ’номера’ запоминаются надолго и при случае сыграют не на пользу автору.
Капитошечка• 03 декабря 2022
Зная что нет воды больше , взяла и выдудлила всю воду . Муж прав. А если бы он так сделал ? Что вы из себя принцессу тут строите, он тоже человек и можно было подумать , что бы и ему воду оставить. Эгоизм полнейший
Капитошечка• 03 декабря 2022
Ответ дляВаша прЭлесть
Ну, как-то неприлично только в свое рыло выпить последнюю воду. Если знали, что много пьете-нужно было идти в магазин. Если не захотели ходить в магазин-пейте меньше. Есть еще курьеры Глово, если вы такая тоненькая и Вам холодно и темно.
Ага видимо строит из себя принцессу , все должно быть только ей , а муж и не человек вовсе. Все должны терпеть лишения , потому что есть ОНА.
Капитошечка• 03 декабря 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
Як це не понятно- щоб ви дали пораду яку у вас не просили і свою експертну оцінку стосунків
Так а тему зачем создали , слушайте и читаете , со стороны как вы выглядите в даной ситуации

Пушап Ми• 03 декабря 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
Ок, нехай я не поава. Тобто, це нормально робити зауваження за воду, за їжу?
Якби чоловік все випив?
Эскиз бесконечности• 03 декабря 2022
Ответ дляИграю у края
Та нізвідки. Надо было дать капняка мужу шоб сел в машину и поехал по воду.
Я вредная. Я б набрала тазик воды и вылила ему в кровать со словами - ты воды хотел? Делюсь.
Удалено администрацией...
Пенять на зеркало• 03 декабря 2022
Автор, если вы не знаете откуда ’растут ноги’ у обиды, то почитайте и многие вопросы отпадут. Ответ на ваш вопрос -вы реально ’зробили з мухи слона
Играю у края• 03 декабря 2022
Ответ дляЭскиз бесконечности
Удалено администрацией...
А вы хамло
Пукимончиг• 03 декабря 2022
Ответ дляШирли-Мырли
Вы непробиваемы.🤦‍♀️
Але вона ще й з чоловіком не розмовляє кілька днів😆😆дресирує мабуть.
Играю у края• 03 декабря 2022
Ответ дляКапитошечка
Какие лишения??? Алё! Пол литра воды. Муж ленивая ж.опа. сел бы в машину и привёз ещё
Играю у края• 03 декабря 2022
Ответ дляДиректор Пляжа
Так и вы могли из чайника попить
Почему интересы мужа в приоритете?
Форс мажор• 03 декабря 2022
Короче я поняла почему муж надел наушники.
Пукимончиг• 03 декабря 2022
Ответ дляИграю у края
Почему интересы мужа в приоритете?
Де? Він приніс воду. Вона видула, не подумавши про нього. Він їй про це сказав прямо, що така проблема існує регулярно- коли вона думає лише про себе. Де тут інтереси чоловіка в пріоритеті? Якби ситуація сталась зеркально, то точно так би всі тут сказали, що неправий чоловік.
Играю у края• 03 декабря 2022
Ответ дляПукимончиг
Почему он принёс не пак воды а пол литра? Он знает что жена много воды пьёт. Но расчитывал что она будет пить меньше ещё и ему оставит. Получается что это он о себе только и думает

Форс мажор• 03 декабря 2022
Ответ дляИграю у края
А чего воду не купил тот кто больше всех пьет?
Пукимончиг• 03 декабря 2022
Ответ дляИграю у края
Жесть логіка. Візьміться з автором за руки, принцеси Консуели😆😆
Мейк-ап форева• 03 декабря 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
Я ні по якому праву про це не думаю.
Я тупо не розумію як можна домахатись за воду і для чого це робити?
Бо я б так не зробила, не псувала би нікому настрій, я би зробила собі чай і все.
Чого ж собі чай не зробили?!
Бо думаєте Ви лиш за себе, а інші хай пристосовуються до ситуації.
Ваша прЭлесть• 03 декабря 2022
Ответ дляКапитошечка
И тут такие же подхватывают. Выпила на 250грамм больше! Что здесь такого! Эгоистки, только на всос, бедный муж
Форс мажор• 03 декабря 2022
Ответ дляПукимончиг
Схоже вона і з нами вже не розмовляє
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 03 декабря 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
Та от читаю і ржу. Точніше, читаємо з чоловіком і ржем обоє
Обсудили мужа со всеми, а теперь сидите и вместе с ним же ржёте - очень уважительно к нему😏, тролль
Залатавая• 03 декабря 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
Може і могла б, але я про це не думала, заикла що вода завжди є і реально, якби я була на його місці я б зробила собі чай, в чайнику була вода
Почему вы тогда из чайника не дули , а требовали от мужа достать ту воду хоть где посреди ночи? Вы не правы, реально.
Форс мажор• 03 декабря 2022
Ответ дляЗалатавая
Короче, муж в следующий раз прикинется, что у него нет воды в машине. Пусть хлебает из крана, хоть куб.
Shipowner• 03 декабря 2022
Судя по старпосту вы 1) знали что нет воды
2) не знали , что она есть в чайнике 3) муж сходил и принёс воду
4) вы ее практически выпили
5) он сделал вам замечание
6) вы обиделись по факту его жадности
7) явно вы поступали так не впервые, но , как и с водой, не придали этому значения 8) вам следовало бы извинится)
Гидроусилитель руля• 03 декабря 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
Питання в старпості було: чи мала я ще принести води з магазину?
Если у Вас такая проблема с водой, что ума не хватает сделать запасы, то пойдите оба и купите воды. Вы стоите друг друга 100% .
Божья коровка• 03 декабря 2022
Блин, люди, что бы вы делали, если бы на месяцы остались без воды, как люди в Мариуполе? Война в стране, одумайтесь, наконец-то. Хватит жрать друг друга и думать только о себе.