Каркуша Клара• 03 декабря 2022
Нурофен капсули для дітей який мають смак?
Дитина не може пити сироп. Таблетку не ковтне, розчинити у воді не варіант, бо гидка на смак. Суппозитарії тільки до 2 років, а дитині 8. Знайшла капсули. Хто знає якщо трохи розжувати, то який смак? Припускаю, що такий самий як і у таблетки, але спитаю))
Японский Городовой• 03 декабря 2022
Капсули мають розчинятися в шлунку, їх не треба розжовувати. Тому, найімовірніше, що смак у них не найкращий...
Каркуша Клара
• 03 декабря 2022
Ответ дляРаботать надо
Навчіть ковтати таблетки.
Відповідь по суті запитання...
Каркуша Клара
• 03 декабря 2022
Ответ дляЯпонский Городовой
Я це знаю, але у дитини є певні особливості. Отже питала тих, хто точно знає який смак.
Дівчина_загляденіе• 03 декабря 2022
В сиропі нурофен форте більша доза і його потрібно менше дитині. Може його спробуєте дать? В мене старша дуже любопитна і розкусиоа капсулу ібупром синю. Бігла аж бігом воду пить і сказала що гірке
Xвостокрутелка• 03 декабря 2022
Їх не можна розжовувати це по-перше.
По-друге, сама діюча речовина гірка.
Xвостокрутелка• 03 декабря 2022
Є бруфен він в шипучих гранулах,розводиться у воді.
Але там дозування завелике на 8 років
Каркуша Клара
• 03 декабря 2022
Ответ дляXвостокрутелка
Але там дозування завелике на 8 років
Дякую! Не подумала про це! Можна ж ділити дозу!
Каркуша Клара
• 03 декабря 2022
Ответ дляXвостокрутелка
Їх не можна розжовувати це по-перше.
По-друге, сама діюча речовина гірка.
Я так і думала.. Дякую.
Каркуша Клара
• 03 декабря 2022
Ответ дляXвостокрутелка
Але там дозування завелике на 8 років
Дааа, склад там ше той...)) Але в крайньому випадку можна вже дати разово 1/3 саше. Дякую ще раз!
МощныйШива• 03 декабря 2022
Недавно выпила нурофен капсулу и меня спустя 10 минут стошнило этой растворенной капсулой, это какой то кошмар, вспоминаю до сих пор передергивает! Это не горько, это по вкусу пластик, который разъедает все
Аноним Первый• 03 декабря 2022
Я купила на амазоні адвіл, там діюча речовина теж ібупрофен, зі смаком винограду. Вони справді як аскорбінка у цих великих таблеточках, така ж констстенція. Легко розжовуються і дуже смачні.
Каркуша Клара
• 03 декабря 2022
Ответ дляАноним Первый
Дякую!
Каркуша Клара
• 03 декабря 2022
Ответ дляМощныйШива
Не дай господь дать ее ребёнку разжевать😩
Зрозуміло... Жесть...