Я Вас не боюсь• 03 декабря 2022
Ранкове повідомлення від вчительки. Виходимо.
Як добре) Немає слів. У мене просто немає слов. .. Війна, тривоги, цілими днями відсутнє електропостачання, зв´язок... З дрібниць, це за два дні встигнути зібрати дитину до школи. А ми виходимо. Хто приймає такі рішення?
Ясно, що вчитель не винний і дурні питання я їй задавати не буду.
Дистанційне на вищому рівні. Всі уроки проводяться якісно та вчасно. Роботи перевіряються, оцінки ставляться. З вчителем постійний зв´язок . От для чого робити не пойми що. Це додатковий стрес для дітей і батьків.
Як у вас по школах?
КокошинЭль• 03 декабря 2022
Ответ дляИграйМойГормон
У всього класу немає світла і всі сидять нічого не роблять? Супер школа, навчання...
Ви мабуть дуже неуважна. Так, ми всі на одному масиві. І одночасно умовно 300 тисяч людей сидить без світла, а не тільки увесь клас. Тому школа організувала навчання в дві зміни . Бо онлайн зараз це неможливий формат. А що по Вашому можна зробити, коли всі в одаковій ситуації? Привідклбченні мобільний Інтернет тягне 1- 1.5 далі все .
Радикальная• 03 декабря 2022
Вышли в прошлого понедельника, причем всей школой. Учителя озверевшие, контрольная за контрольной под вопли ’выничогонэзнаетэ’. Сдвинули график с 9 утра, перемены по 10 минут, ни поесть, ни в туалет сходить толком-за опоздания орут, хотя звонков по школе нет. Очень активно началась работа для галочки и Фейсбука, показуха по всем фронтам. Была тревога, спрессовали всех в подвал, дышать нечем, связи нет, интернета тоже. Зато отчитались радостно об открытии пункта нэзламности, раструбили по всему фб. Задания задают невзирая на отключения света.
На мой вопрос вернут ли дистанционку( днём пару дней был свет )-нет, до конца семестра будут так.
я Кукарача• 03 декабря 2022
Ответ дляИграйМойГормон
В смислі? Школа ліцей звичайна.
В прямом. Какой смысл в дистанционке 1 день в неделю? Для чего?
я Кукарача• 03 декабря 2022
Ответ дляСтрахованная
У нас тоже некоторые школы перешли на 6-дневку (5 очно, 1 дистанционно), чтобы на дольше пойти на зимние каникулы.
А почему и 6 день не сделать очно?
Страхованная• 03 декабря 2022
Ответ дляя Кукарача
А почему и 6 день не сделать очно?
Я не знаю или у всех классов дистанционка, но племянница в 1 классе. Шестидневка очно в первом классе, по-моему, перебор.
Гжегож Бженчишчикевич• 03 декабря 2022
Ответ дляИграйМойГормон
Акумулятор до роутера. Саме просте
Це далеко не завжди працює. Якщо від провайдера нічого на будинок не заходить, бо в них теж світла нема, то заряджати роутер нема сенсу
ИграйМойГормон• 03 декабря 2022
Ответ дляКокошинЭль
Я не можу знати який у вас масив і скільки людей проживає.
Распутница• 03 декабря 2022
Ответ дляРойЛеля
Я через ці онлайни на роботу вийти не можу. Бо двоє дітей. Малого доводиться самій навчати. А в старшого весь день треба тримать телефон в руках і дивитись коли вийде той урок. То є, то вже відміна, то через 10 хв жду на уроці, то ввечері взагалі. Ми нікуди з дому не можемо вийти.
А в шкільний наш очний тиждень до 12 відучились, є чи нема світла неважливо. Для очного навчання світло не потрібно. Прийшли швидко уроки зробили, поки денне світло ще є і в 2 год дня ми вільні. Я своїми справами займаюсь, діти можуть і на вулиці погуляти і з друзями побачитись. І відсутність світла нас в такому разі взагалі не напрягає. Виявилось, що світло мені потрібне тільки вночі, щоб клтел нагрів. Я готова 12-15 год в день бути без світла,якщо діти в школу ходять
Я тоже каждый день радуюсь что у детей хоть какое-то подобие нормальной жизни и они продолжают учиться, делают домашку, встречаются с друзьями. И с ужасом жду что это может закончится и дети сами себе будут предоставлены :(((
ИграйМойГормон• 03 декабря 2022
Ответ дляя Кукарача
Я не директор школи.
я Кукарача• 03 декабря 2022
Ответ дляСтрахованная
Шестидневка в первом классе - хоть как перебор
Не умею мерить• 03 декабря 2022
Минулого тижня через світло був всього один день з уроками, теж хочу щоб зробили офлайн
ИграйМойГормон• 03 декабря 2022
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Я й не писали, що завжди працює.просто як варіант.
я Кукарача• 03 декабря 2022
Ответ дляИграйМойГормон
Я не директор школи.
Но родителям такой формат как-то обьясняли
ИграйМойГормон• 03 декабря 2022
Ответ дляя Кукарача
Бомбосховище в іншому приміщенні може бути закрите. В нашій школі його не має
Телепузик• 03 декабря 2022
Може у вчителів світла нема вдома щоб онлайн вести. І грошей нема на генератори.
КокошинЭль• 03 декабря 2022
Ответ дляИграйМойГормон
Ну так Ви ж в курсі, що зараз виключають не поквартирно і не вибірково, а конкретно всіх. Киів поділений на 1-2-3 черги. То віялові відключення ще були через одного а зараз всі в темноті одночасно.
Телепузик• 03 декабря 2022
Ответ дляИграйМойГормон
Ви знаєте, що є багато шкіл де в 2 зміни навчаються. Як може дня вистачити?
Сократят уроки.
Хоть так лучше ж чем никак
ИграйМойГормон• 03 декабря 2022
Ответ дляКокошинЭль
Я не живу в Києві
ИграйМойГормон• 03 декабря 2022
Ответ дляТелепузик
Сократят уроки.
Хоть так лучше ж чем никак
В нас 5, 6 урок асинхронно
Распутница• 03 декабря 2022
Ответ дляРадикальная
Вы так эмоционально все пишете, но если по пунктам, то дети действительно после удаленки не знают ничего. Когда я училась у нас были 2 перемены по 5 мин, потом 1 перемена 15 мин. Все все успевали. Отсутствие связи и интернета тоже не вина школы. Понятно что во время войны, не может быть идеально организован учебный процесс, учимся жить при данных условиях
Оле Лукойе• 03 декабря 2022
Автор ушла в молчанку, с так хотелось узнать, зачем ей два дня, чтоб собрать ребенка в школу.
ИграйМойГормон• 03 декабря 2022
Ответ дляОле Лукойе
Того що тріль
Телепузик• 03 декабря 2022
Ответ дляИграйМойГормон
В нас 5, 6 урок асинхронно
Ну отменят 5-6, уберут всю физру, труды и изо, сократят уроки до 35 минут и часы сократят, вместо 5 англ сделают 4... или 3...
ИграйМойГормон• 03 декабря 2022
Ответ дляТелепузик
До кінця року асинхронно написали. Тобто в гугл класі завдання ро можливості дистанційно. Але не кожен додому може добратись навіть на 6 урок
Н@Диете• 03 декабря 2022
Ответ дляSvitlo_
В чому проблема? Що вам потрібно збирати?
В нас так 3 тиждні тому було: в п´ ятницю написали, що з понеділка виходять. А в мене в меншого сина рюкзака не має. То й що був, то вже маленький. Благо, що тиждень в школі, тиждень дома, і з старшим чередуються, то в старшого взяв. Через 2 тижні, так вийшло, що в школу йдуть разом. І всі ж проблеми в нас вилазять в неділю ввечері. Але, нічого, пробємося. І, в школі коли відключають світло, урок проводять, а дома - сиділи б в телефонах.
Марафетчица• 03 декабря 2022
Ответ дляИграйМойГормон
Акумулятор до роутера. Саме просте
Дуже розумно, враховуючи, шо в провайдера на обладнанні може світла не бути)
Русалка на ветвях• 03 декабря 2022
Ответ дляНе куру
Авторе, вас не підтримують. Тут більшість за офлайн за будь-яких умов. Всі пишуть,що немає світла. А у школі воно є?! Немає і опалення немає. У нас 12 градусів у класі. Школа знаходиться поміж жилих будинків у затінку. В класах дуже темно і холодно. Вдома вже хто хотів вирішити проблему,вже і роутери зробив, щоб працювали і купив різні приблуди і світло є.
А як iнтернет органiзовуэте при вiдсутностi свiтла.?як це можливо?
Радикальная• 03 декабря 2022
Ответ дляРаспутница
Они бы знали, если последние пару недель проводились занятия. Но их не было по понятным причинам. А погрпамму затормозить наши бюрократы не могут: нет урока-читай параграф сам. Я могу понять, принять, что сейчас война и всем тяжело. Но твердолобость принять даётся с трудом. Зачем давать контрольную в первый же день первым уроком, если до этого 4-5 параграфов были на самостоятельном изучении? Что контролировать? Прочтите материал , а потом уже стонИте, что фсьопропало
Ответ дляНе куру
Так ,у нас всі вчителі , щось собі придумали,щоб світло було. Мало хто з моїх знайомих сидить і зітхає, що світла немає і як жить. Всі вирішують проблеми.
Хто багатший і в приватному будинку - генератор, інші акумулятор і інвертор. В когось декілька павербанків. Одна мама запрошує до 5 дітей до сина і робить міні-клас. І наглядає за ними. Батьки разом розбивають суму на пальне. А один тато їй дав 2 каністри палива. Люди викручуються,а не ниють.
Я не про нытье и не про свет. Интернет где Вы берете, если большинство провайдеров без света не работает?
Не куру• 03 декабря 2022
Ответ дляРусалка на ветвях
Роутер в павербанк, мобільний роутер, знайти провайдера, якийсь подбав про те, щоб було в нього завжди було світло....