Я Вас не боюсь• 03 декабря 2022

Ранкове повідомлення від вчительки. Виходимо.

Як добре) Немає слів. У мене просто немає слов. .. Війна, тривоги, цілими днями відсутнє електропостачання, зв´язок... З дрібниць, це за два дні встигнути зібрати дитину до школи. А ми виходимо. Хто приймає такі рішення?
Ясно, що вчитель не винний і дурні питання я їй задавати не буду.
Дистанційне на вищому рівні. Всі уроки проводяться якісно та вчасно. Роботи перевіряються, оцінки ставляться. З вчителем постійний зв´язок . От для чого робити не пойми що. Це додатковий стрес для дітей і батьків.
Як у вас по школах?
Ёшки_Матрёшки• 03 декабря 2022
Ответ дляНе куру
Авторе, вас не підтримують. Тут більшість за офлайн за будь-яких умов. Всі пишуть,що немає світла. А у школі воно є?! Немає і опалення немає. У нас 12 градусів у класі. Школа знаходиться поміж жилих будинків у затінку. В класах дуже темно і холодно. Вдома вже хто хотів вирішити проблему,вже і роутери зробив, щоб працювали і купив різні приблуди і світло є.
У нас в школі є світло. Постійно. Якщо немає світла, є генератор.
Опалення власне. Школа приватна.
Ми постійно офлайн. Тільки деякий час були онлайн, коли обстріли ракетні були.
Київ

После шести ни-ни• 03 декабря 2022
Ответ дляТанцепесенная
У вас мабуть молодша школа. Бо в старших класах за відсутності світла і зв´язку майже всі уроки на самовивченні. Оце треш.
А за что ваши учителя зарплату в карман кладут? Или их уволили, оставили только для младшей школы?
РойЛеля• 03 декабря 2022
Ответ дляEvga32
А безпека дитини у вас на якому місці?
Я чогось перестала розуміти батьків(
А яка принциппова різниця застане сирена дитину в школі чи вдома?
То в школі хоч в підвал поведуть, а вдома приватний будинок. Куди я їх заховаю?
Ще таке питання ви чули щоб в школи ракета балістична десь попала? Я ні!А в будинки приватні і багатоквартирні аж бігом. Тому не треба так категорично тут розпинатись про безпеку, а жити і вчитись треба дітям
Дівчина_загляденіе• 03 декабря 2022
Не ведите, кто заставляет.
Я, наоборот, хочу чтоб мои в школу ходили. Там бы хоть что-то делали.
А то дома постоянно то света нет, то интернета. Нормально ничего не проходят, все на самообучении
Гравицапа• 03 декабря 2022
В моем городе, Киевская обл., на днях прилет был в жилой дом, школа рядом без окон. Боюсь даже представить, если б там были дети.
Кидстаффовна• 03 декабря 2022
Ответ дляEvga32
А безпека дитини у вас на якому місці?
Я чогось перестала розуміти батьків(
Яка безпека дома?
В школі бомбосховище, а що дома?
Не розумію тих батьків, хто тримає дома і лишає дитину можливості вчитись
Кидстаффовна• 03 декабря 2022
Ответ дляГравицапа
Нічого б не було. Діти під час тривоги не сидять в класах.
Vodoleya• 03 декабря 2022
Ответ дляРойЛеля
Тобто?? Загугліть, містечко Апостолове, три школи, ракетами, за один обстріл.
Молчунья• 03 декабря 2022
Ответ дляРаспутница
Возьмите на себя ответственность за своего ребенка. Если не нравится очно, переводите на экстерн ( или как называется) Родители уже с ума сходят-в школу не хотим, он лайн не можем. Мне кажется что 90 процентов хотели бы чтобы вообще школы отменили, чтобы не напрягаться
Нє. А куди тоді тих дітей діти, якщо батьки на роботах?

Все знаю вдоль и поперек )• 03 декабря 2022
Ответ дляЯ Вас не боюсь
З понеділка...
Я писаоа заяву, в мене діти на індивідуальному навчанні. У школі змішана система (тиждень очно/тиждень дистанційно)
Мені спокійніше коли мої вдома. Приватний будинок, генератор.
Радикальная• 04 декабря 2022
Ответ дляКороль дивана
І що? Вас поб´ють за погані оцінки? Чи без хліба залишитеся? Не довчила дитина, не розібралася, отримала нижчу оцінку ніж зазвичай - і що? Кінець світу?
Причем здесь конец света? Зачем лишняя нервотрёпка для детей, когда и так хватает причин для переживаний? Проблема не в оценках, а в отношении .
Король дивана• 04 декабря 2022
Ответ дляРадикальная
Проблема у вашому відношенні до оцінок. Нащо ви накручуєте своїх дітей?
Радикальная• 04 декабря 2022
Ответ дляКороль дивана
Мне плевать на оценки. Ещё раз, раздражает упорное нежелание учителей увидеть настоящую картину и признать, что нужно слегка отклониться от учебной программы и выделить несколько часов на объяснение материала, а не тулить контрольные с закатыванием глаз к потолку и вздохами ’ну ничего не знают’.