Я Вас не боюсь• 03 декабря 2022

Ранкове повідомлення від вчительки. Виходимо.

Як добре) Немає слів. У мене просто немає слов. .. Війна, тривоги, цілими днями відсутнє електропостачання, зв´язок... З дрібниць, це за два дні встигнути зібрати дитину до школи. А ми виходимо. Хто приймає такі рішення?
Ясно, що вчитель не винний і дурні питання я їй задавати не буду.
Дистанційне на вищому рівні. Всі уроки проводяться якісно та вчасно. Роботи перевіряються, оцінки ставляться. З вчителем постійний зв´язок . От для чого робити не пойми що. Це додатковий стрес для дітей і батьків.
Як у вас по школах?
Виннипуховна• 03 декабря 2022
Ответ дляИграйМойГормон
В нас навчання до 16:50. 5 і 6 урок в гуглі класі завдання. Бомбосховища не має, ходять в сусіднє приміщення. І онлайн не варіант і офлайн не повноцвнне, але такі реалії. Треба пристосовуватись.
У нас повноцінне онлайн-навчання. Було донедавна. Ну зараз відключають 3 через 3 і наш графік не співпадає зі шкільним. Ну сидить дитина ці 3 години, під час яких в нас нема світла, з мого мобільного інтернету. Він, хоч трошки підтуплює, але працює.
В школу хоч так, хоч так акумулятори треба буде купляти. Бо темінь зараз в нас навіть вдень. То вже б купили та не робили проблеми.

ГЛЮкоза• 03 декабря 2022
Ответ дляРусалка на ветвях
А як iнтернет органiзовуэте при вiдсутностi свiтла.?як це можливо?
у нас Укртелеком
Русалка на ветвях• 03 декабря 2022
Ответ дляГЛЮкоза
у нас Укртелеком
Це через стацiонарний телефон?нажаль не маю. Але це варiант. Дякую
ГЛЮкоза• 03 декабря 2022
Ответ дляРусалка на ветвях
так, але є вариант i через оптоволокно, там буде гiгабiт
Король дивана• 03 декабря 2022
Ответ дляРадикальная
Они бы знали, если последние пару недель проводились занятия. Но их не было по понятным причинам. А погрпамму затормозить наши бюрократы не могут: нет урока-читай параграф сам. Я могу понять, принять, что сейчас война и всем тяжело. Но твердолобость принять даётся с трудом. Зачем давать контрольную в первый же день первым уроком, если до этого 4-5 параграфов были на самостоятельном изучении? Что контролировать? Прочтите материал , а потом уже стонИте, что фсьопропало
І що? Вас поб´ють за погані оцінки? Чи без хліба залишитеся? Не довчила дитина, не розібралася, отримала нижчу оцінку ніж зазвичай - і що? Кінець світу?
Король дивана• 03 декабря 2022
Ответ дляНе куру
Роутер в павербанк, мобільний роутер, знайти провайдера, якийсь подбав про те, щоб було в нього завжди було світло....
В нас під час відключень навіть мобільний зв´язок поганий, а ви про мобільний інтернет
ЛеньГуглить_правда• 03 декабря 2022
Ответ дляИграйМойГормон
Дайте людям понити)
Мы квартиранты. Как нам возможно решить отсутствие интернета?
РойЛеля• 03 декабря 2022
Ответ дляНе куру
Якщо ходять тиждень через тиждень, то не вистачає потужності школи і укриття.
Ви хочете, щоб діти почманіли в тому підвалі без адекватної вентиляції.
Треба хотіти, щоб війна закінчилася, а не щоб дітей в школу швидше випихнути
А ви в курсі, що тепер на законодавчому рівні на десятиліття вперед не відкриється жодна школа без місця в укритті для дитини.
Загроза ракетних ударів буде тепер постійно, не тіште себе ілющіями, що після перемоги всі одразу підуть в школу як колись. Тобто, ваші діти тепер до кінця школи сидітимуть вдома, бо ж нема надежного укриття за вашими словами.
Дивіться вперед трошки далі, тоді ви зрозумієте, що в поганій ситуації і зараз і в майбутньому.
У нашій школі нема підвалу взагалі, а в домі навпроти. Він там з усіма ремонтами і виходами і вентиляціями, але вміщує половину учнів. Тому так і розмістили. Але я вже зараз скандую, що треба думати нагально про ще один підвал, бо надалі він все одно потрібен, то чому ж вже зараз його не організувати і не дати можливість прямо зараз дітям нормально вчитись
РойЛеля• 03 декабря 2022
Ответ дляНе куру
Ви тут оцією фразою ’випихнути’ намагаєтесь присоромить когось. Це ще так можна було б про садочки сказати. Отам в більшості випихують. А у випадку школи це вклад в майбутнє, це заради дітей. Так що лишіть оці ’випихнуть’ при собі

Одяг та сумки• 03 декабря 2022
не хотите не ходите. моя 7 клас с 11-12 сьехала за пол года на 7-9 моя мечта чтоб школу открыли( но у нас и сады не работают. У нас с учителями связь- них..ена не связь - морозятся!
Не куру• 03 декабря 2022
Ответ дляРойЛеля
А жителі будинку не проти, що в їхньому підвалі укриття від школи?
З якого бюджету буде будівництво підвалу? Ви готові вкладатися чи, знову,як влітку у вчителів зарплати позабирають на облаштування укриття?
Творю чудеса• 03 декабря 2022
Надеюсь у нас не додумаются до такого, Запорожье. У нас со светом не так печально, как в Киеве
РойЛеля• 03 декабря 2022
Ответ дляНе куру
Такого в нас не було, щоб зп забирали.
Да, жителі не проти. Підвалів навколо вистачає, пустують, ніхто не ходить в ті укриття.
І да, якщо треба було б, то я б вклалася в ремонт, але для чого?! Це має робити адміністрація міста з бюджету. А ще ми щомісяця платимо 450 грн в фонд школи на 1 дитину. Я в пік плачу 4500 грн за 1 дитину, а в мене їх двоє. Тому будьте ласкаві, не треба робити черговий ремонт в бібліотеці чи замінить меблі в учительській, а візьміть оці гроші і зробіть ремонт в підвалі.
В школі 1200 учнів і помножить на 4500 грн за кожного. То ж гроші є, мабуть?
Рву и мечу• 03 декабря 2022
Ответ дляЯ Вас не боюсь
З понеділка...
Не мешайте своими страхами жить другим и не поднимайте бучу! Не хотите водить детей в школу - переводите на экстернат! Другие дети пусть нормально учатся.
Оцененная• 03 декабря 2022
Ответ дляСтрахованная
В нашей школе, к рримеру, нету дистанционного. Только если по распоряжения директора весь класс уходит на дистанционку. Если класс учится очно, то никто для нескольких желающих уроки не проводит и даже задания в класрум не скидывают. Хотите дома - учите сами.
У нас в закладі теж. Ліцей. Я викладач. Два -три чоловіка з групи сидять мам дома глядять, бо батько воює, а мамі страшно дома одним (це в однієї така причина). У викладачів по 4 пари кожен день, інтернет в закладі то є, то майже немає, велике обладнане бомбосховище. ТО з претензіями, чому ми їм уроки не проводимо. Я вже змучилася пояснювати, що викладачі втомлюються, не можуть займатися окремо ще з ними, навіть завантажити лекцію та завдання на платформу і то вже наснаги немає, важко просто морально багатьом, рідні воюють, волонтеримо. А ще ж забаганки зверху ніхто не відміняв, безкінечні вебінари, конференції, курси, олімпіади, конкурси. Подай той звіт, проведи захід і так один заклад перед одним.
Кидстаффовна• 03 декабря 2022
Ответ дляЯ Вас не боюсь
З понеділка...
Ми з 1 вересня офлайн в школі.
Кидстаффовна• 03 декабря 2022
Ответ дляНе куру
Авторе, вас не підтримують. Тут більшість за офлайн за будь-яких умов. Всі пишуть,що немає світла. А у школі воно є?! Немає і опалення немає. У нас 12 градусів у класі. Школа знаходиться поміж жилих будинків у затінку. В класах дуже темно і холодно. Вдома вже хто хотів вирішити проблему,вже і роутери зробив, щоб працювали і купив різні приблуди і світло є.
У нас тепло, в школі генератор і безперебійники
18 мнеУЖЕ• 03 декабря 2022
Оце нема в людини проблем, так знайшла на що поскаржитися. Ми були б щасливі якби була можливість хоч іноді дітей до школи відправити, але ж на мне світить, бо ми з Харкова. А ви в себе вдома живете, в свою школу ходите і ще незадоволені... А в нас то світла, то зв´язку нема і навчання відповідно таке собі. альтернатива хіба що за кордон їхати
Кидстаффовна• 03 декабря 2022
Ответ дляСтрахованная
У нас можуть дистанційники (аж 4 на весь клас) підключатись до уроку, який іде в класі. Якщо є світло

Матрёна• 03 декабря 2022
Ответ дляРойЛеля
Я через ці онлайни на роботу вийти не можу. Бо двоє дітей. Малого доводиться самій навчати. А в старшого весь день треба тримать телефон в руках і дивитись коли вийде той урок. То є, то вже відміна, то через 10 хв жду на уроці, то ввечері взагалі. Ми нікуди з дому не можемо вийти.
А в шкільний наш очний тиждень до 12 відучились, є чи нема світла неважливо. Для очного навчання світло не потрібно. Прийшли швидко уроки зробили, поки денне світло ще є і в 2 год дня ми вільні. Я своїми справами займаюсь, діти можуть і на вулиці погуляти і з друзями побачитись. І відсутність світла нас в такому разі взагалі не напрягає. Виявилось, що світло мені потрібне тільки вночі, щоб клтел нагрів. Я готова 12-15 год в день бути без світла,якщо діти в школу ходять
То в Вас діти маленькі, мабуть. А старшим класам кажуть, що тільки 2 зміна може бути в школі. А в нас ще є курси ввечері. Ну ніяк не можемо.
Ход конём• 03 декабря 2022
Ответ дляГубной рояль
а у вас світло є у сховищі? я біжу забирати свою т.я там темно і куча кашляючих друг на друга дітей
Як немає планового відключення, то є. А один раз світили фонариками.
Паспортный стол• 03 декабря 2022
Наши дети мечтают об уроках
О школе-вообще Мега мечта…
Днепр
Две недели-1 урок онлайн через день
Нет света
Нет интернета
У детей
У учителей
3 класс

дети мечтают учиться!!!
Хотя бы онлайн
котопёс• 03 декабря 2022
Ответ дляЯ Вас не боюсь
З понеділка...
Напишите город или хотя бы область. У нас в Черкасской обл. тоже слышала, но слухи наверное.
ИграйМойГормон• 03 декабря 2022
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Чому я за вас має думати?
Evga32• 03 декабря 2022
Ответ дляРойЛеля
Ходимо тиждень через тиждень, хочу щоб ходили щоденно!
Не вважаю що дистанційне навчання може повністю замінити очне
І хай йрму грець!
А безпека дитини у вас на якому місці?
Я чогось перестала розуміти батьків(
sky-labs• 03 декабря 2022
Ответ дляЯ Вас не боюсь
З понеділка...
У нас заявление, до окончания военного положения ребенок будет обучаться онлайн.
...аяприкольная• 03 декабря 2022
Киев, с сентября ходят в школу.
Хлопаю ресницами• 03 декабря 2022
Мої ходять, Київ, і слава Богу у школі є світло і тепло. Дома часто немає. Київ
Антонина матушка• 03 декабря 2022
Ми майже і не були на дистанційному, під час тривог бігали у сховище, канікул теж не було, тепла немає... вже на грані моральних сил...п.с. я вчитель
Alve• 03 декабря 2022
Ответ дляНе куру
Так ,у нас всі вчителі , щось собі придумали,щоб світло було. Мало хто з моїх знайомих сидить і зітхає, що світла немає і як жить. Всі вирішують проблеми.
Хто багатший і в приватному будинку - генератор, інші акумулятор і інвертор. В когось декілька павербанків. Одна мама запрошує до 5 дітей до сина і робить міні-клас. І наглядає за ними. Батьки разом розбивають суму на пальне. А один тато їй дав 2 каністри палива. Люди викручуються,а не ниють.
Не смешите про генератор на зарплату учителя