СтелькаОТединицы• 03 декабря 2022
Укр мова. Хто розбирається, що від нас хочуть?
7 завдання
Играю у края• 03 декабря 2022
Ответ дляСиреневая цапля
Скільки вже можна про це ’на пригодиться у житті’
. Суть навчання полягає не лише у тому, щоб вчити те, що знадобитися в житті. Різними завданнями розвивається логіка, пам´ять і т. д.
Як розвиває пам´ять фонетичний розбір?
Діти роблять купу непотрібних завдань, а пишуть безграмотно. Краще б на це зробили упор. А то все кипить і все сире. Треба пройти менше, але якісно. А не галопом...
Советчицы тоже плачут• 03 декабря 2022
Ответ длягражданинГрубиян
Какая хрень. Какой дурак это придумывает..
Вы знаете иные способы формирования списков, картотек в алфавитном порядке?
Сиреневая цапля• 03 декабря 2022
Ответ дляИграю у края
Суть в тому, що діти перенавантажені. В інших країнах набагато легші програми, а у багатьох і д. з. немає. І живуть, за вашою логікою, ці нерозвинені краще за нас.
І вчать лише те, що пригодиться в житті, правильно?
Можна ще дискутувати, коли мова йде про вищу математику, але в даному випадку завдання, яке точно не перевтомить до нестями шкрляра.
Ответ дляИграю у края
Проблема в том, что дети перегружены ерундой и информационным шумом, а не полезными систематизированными знаниями.
Organic• 03 декабря 2022
Блин, мне стыдно. Я тупая. Задания не поняла и даже прочитав правильный вариант ответа не поняла, почему именно Г.
Может кто-то для очень тупой объяснить? Про порядок алфавита я знаю и алфавит тоже. Но как решить задание не понимаю. Мне 40(((
Играю у края• 03 декабря 2022
Ответ дляСиреневая цапля
Є певні реалії сьогодення по- перше, а по- друге у школяра не лише укр. мова, а й купа інших предметів. І він повинен їх зробити за півтори години всі. А як ви думаєте скільки хвилин дитина буде робити розбір двадцяти слів.
ЦыбаФу• 03 декабря 2022
Ответ дляИграю у края
Як розвиває пам´ять фонетичний розбір?
Хто вчить, той пише грамотно. А неграмотно ті, котрим нічого в житті не згодиться.
Безникая• 03 декабря 2022
Ответ длягражданинГрубиян
Точно дурак именно тот, кто придумал ?
Играю у края• 03 декабря 2022
Ответ дляNear Mear
А где в видели в современных учебниках, которые не покупают за деньги родителей, а выдают бесплатно систематизированные знания?
Учебники ужасные.
Безникая• 03 декабря 2022
Ответ дляИграю у края
Як розвиває пам´ять фонетичний розбір?
Розвиток - пам‘яті, уваги, швидкочитання !
Безникая• 03 декабря 2022
Ответ дляИграю у края
Учебники ужасные.
Продолжайте - и учителя и система образования … только вы одна молодец и детёныш ваш вундеркинд и школа ему ничего не даст ?
Безникая• 03 декабря 2022
Ответ дляOrganic
Разве, что за деньги
100грн ! )))
Organic• 03 декабря 2022
Ответ дляБезникая
Разве, что за деньги
100грн ! )))
Благодарю вас за помощь.
Ответ дляИграю у края
Учебники ужасные.
Абсолютно с вами согласна! Поэтому я выдала своему ребенку классе в 9 трехтомник Ландсберга и забыла о помощи с физикой. И так же со многими другими предметами.
СтелькаОТединицы
• 03 декабря 2022
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Як доросла людина може не знати про розташування слів за алфавітом?
Добре, хай, хтось не знає сам алфавіт, він є на зошитах позаду. Але щоб не знати, що таке ’алфавітний порядок’....
Знаєм ми що таке алфавітний порядок, але по всих буквах слова ганяти підбирати під алфавіт?
СтелькаОТединицы
• 03 декабря 2022
Ответ дляСалт
Це нормальне завдання. За цим же принципом слова у словнику розташовують. Зараз частина дітей впадають в ступор при вигляді паперових словників, деякі навіть гадки не мають, як ними користуватися.
Я із словниками дружу, диплом з відзнакою вуза, але завдання з укр мови не розумію. І Да це 5 клас НУШ
ЦыбаФу• 03 декабря 2022
Ответ дляСтелькаОТединицы
А що незрозуміло? Треба вибрати рядок, де слова стоять в тому ж порядку, як у словнику.
Будьте так ласкаві• 03 декабря 2022
Ответ дляЦыбаФу
Окей, як впливає фонетична транскрипція на правильність письма чи мови..7 букв, 6 звуків і тд..- яким чином вони допомагають грамотно писати.у мене гарні оцінки з української мови, допомагаю сину вчити.. Але коли треба зробити цей розбір, я все одно відкриваю інтернет..якщо є відчуття мови, то ви будете і говорити, і писати правильно.
Играю у края• 03 декабря 2022
Ответ дляБезникая
Вы не угадали.
Ясамаякрасивая)• 03 декабря 2022
Ответ дляСтелькаОТединицы
Та не треба ганяти і підбирати. Треба просто розташувати слова за алфавітом. Ви жодного разу не тримали словник у руках, якщо вуз з відзнакою закінчили? Ну там же не просто слова на одну букву зібрані в хаотичному порядку, як попало? Як ви переклад шукаєте тих же англійських слів, теж не в хаотичному ж порядку...
Гадаю_По_шнуркам• 04 декабря 2022
Когда-нибудь люди узнают о существовании кнопки Print Screen, но это будет не сегодня