База_птеродактилей• 03 декабря 2022
Аферист. Як покарати і чи можна щось вдіяти?
Замовили генератор. Чоловік перекинув передоплату за наложний платіж 1600 грн. Телефонує продавець і каже, що нам помилково відправили посилку і не вказали наложний платіж. Скидає фото чека без підпису і просить, щоб ми йому перерахували всю суму. В додатку Нової пошти ніякого відправлення не має, але є чек з вказаним ім´ям працівника нової пошти. Повну суму ми не скинули, продавець на зв´язок не виходить. Як ту гниду можна покарати? Не стільки тих грошей жалко, скільки злить, що наживаються у такий час на людях. І будуть те робити і далі.
База_птеродактилей
• 03 декабря 2022
Так. Починається на 200, але роздрукований на касовому апараті. Тобто створив він відправлення вдома, але ж десь роздрукував
База_птеродактилей
• 03 декабря 2022
Ответ дляАлина-1240
Никак
А хоч крові попити. Чи в групі місцевій попозорити. Там пгт якесь.
Алина-1240• 03 декабря 2022
Ответ дляБаза_птеродактилей
Можете заяву подать.и интернете отзыв оставить.а так заказывайте наложкой без предоплат всегда
Пустощі-веселощі• 03 декабря 2022
Посылку можно отозвать или перенаправить. Так что даже если бы она была, могла бы исчезнуть после получения денег от вас
Пустощі-веселощі• 03 декабря 2022
Ответ дляБаза_птеродактилей
Не факт что в том пгт о таком человеке вообще слышали )
База_птеродактилей
• 03 декабря 2022
Ответ дляАлина-1240
Та я знаю, що таке буває. Але ж це чоловік. Він звик, що для нього неприйнятно нікого обдурити і те саме й чекає від інших людей. І хоч би мені сказав. Але була неспокійна доба якраз на службі і не було часу на роздуми у нього.
Алина-1240• 03 декабря 2022
Ответ дляБаза_птеродактилей
Автор ,сколько вашему мужу лет?он не вчера же родился
База_птеродактилей
• 03 декабря 2022
Ответ дляПустощі-веселощі
Ми йому сказали, що нехай телефонує на гарячу лінію і вирішує питання з наложним платежем. І усьо... пропав
Пустощі-веселощі• 03 декабря 2022
Ответ дляБаза_птеродактилей
Вот история похожая на вашу, почитайте как сейчас происходит обращение в полицию...
Это я к тому, что вам выше советовали
Клевотница• 03 декабря 2022
У ФБ по місцевих групах кидають рекламу нової побутової техніки, рази в 2 дешевше ніж в реальності. Купа відгуків від різних вдячних людей. Відправляють наложкою, без предоплати, тільки на доставку беруть. Ніби все ок. Але я полазила по акаунту. Всі відгуки від ніби реальних людей, а заходиш на сторінку, а там 1-2 фото, без лайків, без друзів і поширення всякої фігні, типу сторінка активна. А потім звернула увагу, що всі відгуки однотипні, особливість розділових знаків, пробілів теж однакова скрізь. А люди ж ведуться.
База_птеродактилей
• 03 декабря 2022
Ответ дляАлина-1240
Отож. Не хлопчик))) але в цій ситуації я йому і слова не скажу, бо в цей день трошки співпали деякі події, слава Богу, що все добре.
Алина-1240• 03 декабря 2022
Ответ дляБаза_птеродактилей
Аж интересно,насколько не мальчик)
Козяка-маляка• 03 декабря 2022
Номер карты, куда отправили деньги, есть?
Звоните в банк с жалобой о мошенничестве.
В полицию идите, пишете заявление.
Они с банком сотрудничают, дадут запрос о блокировании карты.
В полицию идите, пишете заявление.
База_птеродактилей
• 03 декабря 2022
Ответ дляАлина-1240
Аж интересно,насколько не мальчик)
’Хлопчиків’ в цей день дуже бомбили. Чомусь робота мозку була направлена на те, як зберегти життя. А продавець надзвонює, що відправляти мають. Це вперше таке у нас.
База_птеродактилей
• 03 декабря 2022
Ответ дляКозяка-маляка
В полицию идите, пишете заявление.
Монобанк(((
База_птеродактилей
• 03 декабря 2022
Ответ дляПустощі-веселощі
Это я к тому, что вам выше советовали
От оці два перші речення в дописі саме та причина, чому так сталося.