Му ма му ма му• 03 декабря 2022

Яку придбати собачку чи котика щоб малесеньке? І їсти щоб давати

Не дорогу їжу і т.д
Дорожчі породи вимагають особливого догляду мабуть?! В нас квартира маленька, дитина дуже хоче.
Дякую
Фиона Шрековна• 04 декабря 2022
Ответ дляМу ма му ма му
Так, думала над джунгариком ))
вам нужна игрушка. И чтобы не ела, не требовала врача, не делала шкоду. Тараканы или мягкие игрушки- ваш вариант. надеюсь тролль. Потому что если не хватает на еду, лучше купить себе мозг.
Гидроусилитель руля• 04 декабря 2022
Мені чоловік приніс кота. Десь 6 міс з помийки. Безпородний. Скажу вам, що догляд потребує такий самий як і елітний дорогий кіт. Якщо захворіє, то можна було б за ці гроші на відпочинок з´їздити.
Так, можна сказати, що ось годують кашами і нормально живуть. У знайомої тварини довго не живуть, бо підхід пофігістичний. Собачка захворів на вірус, думала вона що він метис, сам вичухає. Помирав в страшних муках. І пофіг.
Не будемо про сумне.
Ось мій кіт Васянчик. В житті просто Баронський.
ЛЮБА• 04 декабря 2022
Ответ дляГидроусилитель руля
Не будемо про сумне.
Наглая рыжая морда ,сразу видно чья квартира !))))
Фиона Шрековна• 04 декабря 2022
Ответ дляГидроусилитель руля
Не будемо про сумне.
Гарнюний!!!
Клевотница• 04 декабря 2022
Тараканов заведите. Маленькие, неприхотливые, жрут что попало
ЛЮБА• 04 декабря 2022
Ответ дляТа никада в жизни
Я вас огорчу. Оно может по сегодняшним меркам и нельзя. Но, пограничная часть во Львовской обл., служебные собаки. Это уже давно существовали нормативы служебного собаководства, кинологии. Кормежка: каша с добавкой мясокостной муки, могут бахнуть раст. масла, особо любимой собаке сырое яйцо в кашу. Мука хранится в виде вонючей кучи рядом в сарае. Как-то так. Это 90е. Не думаю, что сейчас их чаппи кормят. Разве что Патрона. Но он домашний, хозяйский. Мы косвенно знакомы с хозяином)
И что вы предлагаете ? Всем так кормить , как во Львовской области в 90 годах ?
ЛЮБА• 04 декабря 2022
Ответ дляБусурманша
Подумайте про шиншилу чи пацюка(їх можна класно тренувати)
Какая шиншилла? Вы о чем ? Шиншилле нужен кондей и прохлада , они при температуре выше +25 дохнут , это нежное животное и живет как собака 12-15 лет .это я про большую клетку молчу . Или из разряда - у меня отлично и без кондея живет и + 40 хорошо переносит , да ?
Гидроусилитель руля• 04 декабря 2022
Ответ дляЛЮБА
Так з чоловіком орендуємо у нього
ЛЮБА• 04 декабря 2022
Ответ дляГидроусилитель руля
Так з чоловіком орендуємо у нього
Это понятно! Мы у своих то же на коврике спим )))
bonyay• 04 декабря 2022
Наш красень, теж підібраний
Заставляличка• 04 декабря 2022
Мала 3 котів. Купляла субпродукти, додавала каші, овочі. З субпродуктів - серце, печінку легені. Особливо полюбляли нирки ошпарені. Один кіт тільки помер від хвороби, в нього був артроз. Звичайно, що не треба давати котам нетипову їжу( останній кіт божеволів від цукерок шоколадних) . Додам , що то були звичайні не породисті коти, сіамець був, але думаю , що не чистий. В тих кормах не має нічого такого, що не можна забезпечити натуралкою і не надто дорогими продуктами.
Заставляличка• 04 декабря 2022
Вважаю, що може елітні породи і вимогливі до їжі( ельфи там, перси, шотландці), а звичайні менш вимогливі. Сучасний стиль життя такий, що люди стали заморочуватися ще й такии питанням як сбалансоване харчування тварин.
Алёна-01• 04 декабря 2022
Меня очень удивляет, когда пишут, что коты в сёлах живут 12 и больше лет.
За последние 10 лет мои родители похоронили 3 котов. Питание со стола, бродят где хотят, у ветеринара не были ни разу и т.д.

Я своему коту такого не хочу. Хороший корм, тот, который сказал ветеринар. Прививки, плановые и внеплановые осмотры. Игрушки, шампуни. На одежду только не ведётся, как бы я не уговаривала)) Это наш третий ребенок.
a.ostroverh• 04 декабря 2022
Первый кот у родителей, ему весной 20)
И даже в студенческие годы, и то покупали пусть самый дешёвый, но корм...
Сейчас вот белую подобрали)
Ну нельзя их чем попало кормить...
И вообще, с таким подходом Вам нельзя
Malparida• 04 декабря 2022
Сколько живодерок в теме, таким животным нельзя даже просто погладить давать.
Дерьмом кормили бы, лишь бы недорого было.
Я такая наивная• 04 декабря 2022
Ответ дляБлинчик Мой
Після картоплі з печінкою то скоріше «похибка того, хто вижив». Вибачте, але є певні норми. Я дуже рада, що Ваша тварина була з Вами довго, але це скоріше виключення.
Народ, та ви що!? Та в селах 90 відсотків тварин так живе і довго живуть! Що у мого діда, що у сусідів. А котів скільки. І ніхто там корма не закуповує!
Ви щось таке про котів розповідаєте...
ol_kin• 04 декабря 2022
Ответ дляjulia-678c
С таким подходом они и хомяка угробят
Це така чудова тваринка, що і сама здохне. Як згадаю те дитяче горе від їхньої смерті і кожен раз, кожен раз зарікалася і клялася, що більше ніколи не дозволю. Зараз у нас живе третій рік криска породи Дамбо, але вона старшої доньки і доглядає її вона, я тільки у відсутність донечки беру відповідальність.
ol_kin• 04 декабря 2022
Ответ дляМу ма му ма му
Так, думала над джунгариком ))
Хороший вібір, беріть його.
Лукава Кішка• 04 декабря 2022
Хомячка советовали? А то я только стартпост прочитала.
Капец, люди. Я б таким и дворняжку не доверила. Малесеньку.
Остановщица• 04 декабря 2022
Автор ,собака это-прививки , каждый месяц (раз в три месяца ,раз в пол года)таблетка от блох /клещей ,а.это сумма ,корм ,спец.косточки ,шампунь ,чесалка
Это деньги и не малые
Чёрти Шо• 04 декабря 2022
Ответ дляЯ такая наивная
Ви щось таке про котів розповідаєте...
Ну от саме, що в селах!
Тому що в селах коти і собаки мають номінальне значення і їх заводять з певною метою/вигодою, а не любити, як друга і для душі.
І сільське життя доволі душевнотовстошкіре, враховуючи, що там треба регулярно вбивати тварин й різати.
До чого ваше порівняння, як живуть тварини в селах хз.

Ну дітей деяких також годували/годують макаронами з хлібом, і якось живуть/вижили, але це не означає, що вижили/живуть з тим же здоров’ям, що було б при іншому харчуванні.
Чёрти Шо• 04 декабря 2022
Ответ дляЖена аллигатора
Боже, как бедные люди выживают на тех макаронах.
Срочно надо создать петицию о запрете вредных макарон! и супов!
Ну от саме, що ВИЖИВАЮТЬ і то тому, що в них немає вибору, а не тому що постійно їсти одну пшеницю поганого сорту корисно для здоров‘я і вони прям хочуть це їсти!
Мой завтрак• 04 декабря 2022
автор, у нас помоечная ест спецкорм. И по врачам пришлось побегать.
Расходы не маленькие.
Возьмите и правда, не знаю, хомячка.
Или бездомного уличного котенка. Поспрашивайте волонтеров своего города.
Так у кота хоть шансы будут, даже с вашим видом кормежки.
Остановщица• 04 декабря 2022
Ответ дляО_Юми
Я так ну ніяк сама не зможу
Боже,яка краса!)))
Радикальная• 04 декабря 2022
візміть на перетримку на 1 тиждень
і зрозумієте що це таке собачка в квартирі
Koza de Reza• 04 декабря 2022
Ответ дляjulia-678c
А разве не лучше кормить его мясом чем этой дрянью? От одной любви здоровым не будешь.
И действительно. Если люди питаются очень скромно, как часто тут пишу и мясо у них редко, то конечно только кота мясом и кормить. А сам дешевве макарошки...

+ не все коты любят мясо. У меня ни один его не ест
Клевотница• 04 декабря 2022
Ответ дляЛЮБА
И клетка-вольер, и деревянное дорогое колесо регулярно менять и температура. Это сходу 6т. Плюс хороший качественный корм, чем попало их не кормят, это минимум 500грн в месяц. И в одиночку лучше не держать. Вот уж тоже удивилась такому совету, завести шиншу
Клевотница• 04 декабря 2022
Ответ дляМу ма му ма му
Яким підходом?
Я що питаю яка собака не їсть? Авжеш годувати будемо і не одним хлібом, м´ясом яким треба
Не мясом, а спец кормом
Клевотница• 04 декабря 2022
Ответ дляАлина-1240
С каким,с общего стола,мясо,яйца,творог каша,суп.они ж не воду и деревянные палочки едят
Кошке суп? а мясо свинину?
Клевотница• 04 декабря 2022
Ответ дляjulia-678c
Автор, вы готовы например для кота покупать корм за +- 400 грн/кг? Ну чтобы он здоровый был. И ещё на прививки, когтеточки, игрушки и прочее тратиться.
Плюс стерилизация обязательная изначально