Спасу мир• 03 декабря 2022
Як вам малюнок? Змалювала від художниці
Давно не малювала, але увесь день не було світла, сіла вбити час.
Невистачає відтінків, а з чаші має сипатися сніг (приклеїний пінопласт)
Але мені так не подобається, що і не знаю варто домальовувати чи ні?
Своїм малюванням надихнула дитину, в неі взагалі не вийшло, ростроїлася лише.
Губка Боб• 03 декабря 2022
Мені подобається. Не професійно, але непогано. Сніг приклейте, бо без нього незрозуміло. Середину ємності, звідки сиплеться сніг я би зробила контрастно світлим.
Не служанка• 04 декабря 2022
На вашем рисунке я подумала, что ангелочек спит в кроватке, руки вдоль, а сверху подсвечник со свечками.
А вообще, неплохо у вас получилось, очень похоже на оригинал
фрау Гитта• 04 декабря 2022
Мені подобається
Звісно, є над цим працювати, але будиночки дуже гарні
Домальовуйте 😉
Я_з_Франека• 04 декабря 2022
От вашего рисунка идет теплая и спокойная энергия, ощущения тепла и праздника. Мне нравится больше сем оригинал.
Спасу мир
• 04 декабря 2022
Ответ дляЯ_з_Франека
Дякую. Під мелодію Один дома малювала. Дуже гарно провела. час. Дійсно)
Але результат.. наче дитина малювала.
Малюнок здавався легеньким, дитячим, а на ділі не так і легко
Але результат.. наче дитина малювала.
Бедная Лиза• 04 декабря 2022
Мені подобається ваш малюнок. На оригіналі пінопласт виглядає дуже грубо і закриває майже весь малюнок. Можливо краще домалювати сніг
Невидимка Майя• 04 декабря 2022
Супер! Може, намалювати сніжинки? Інтенсивніши біля чаші і не такі густі далі? Мені, чесно кажучи, пенопласт ’здешевлює’ роботу.
Спасу мир
• 04 декабря 2022
Ответ дляТаракашечка
А чому вам не подобається?
Мені дуже
Багато помилок ріже око, і взагалі не вийшло так еффектно як у неі.
Хоча кольори можна зробити насиченішими.
Я в дитинстві дуже любила малюнки в такому стилі. Зберігаю їх собі, а все не було часу сісти.
Ця прикольна, Але вдома гуаші нема
Карамбулкул• 04 декабря 2022
Ответ дляЯ_з_Франека
І мені більше ваш малюнок ніж оригінал подобається, і на ньому якось дуже забагато того пінопласту, дуже перезавантажено виглядає, а у вас самобутньо, доробляйте зранку обов´язково. Робіть родині святковий настрій у такі важкі часи!
Спасу мир
• 04 декабря 2022
Ответ дляНевидимка Майя
Хм…
Замислюся. Але я всю надію покладала що ще хіба пінопласт врятує оце от все. + він рельєфний
Ще вдома є блискітки срібні. Можна і сніг набризкати і блискітки туди. «Гулять- так гулять»
Чи не варто?
Спасу мир
• 04 декабря 2022
Ответ дляКарамбулкул
Дякую!
Так, тоді спробую завтра
Багато відповідей проти пінопласту. Треба придумати альтернативу
Так, тоді спробую завтра
Карамбулкул• 04 декабря 2022
Ответ дляСпасу мир
Хм…
Чи не варто?
От і мені здається, що туди краще блискітки підуть, буде мерехтіти вогниками і не затуляти будиночки. А пінопласту міленького лише де не де трішки додати.
Вапщета• 04 декабря 2022
Може, використати бісеринки білого кольору? Вгорі розмістити густо, а нижче -рідше)
Спасу мир
• 04 декабря 2022
Ответ дляНеГолосую
Нам з доскою сподобався ваш малюнок. Ви молодець!
Дякую 🌸
Обращеница• 04 декабря 2022
Мені подобається. Але точно без пінопласту. Не знаю як намалювати сніг, чи вийде чи ні. З пінопластом - точно ні
Якби я так уміла малювати, я б була на вершині щастя.
Силиконочка• 04 декабря 2022