Де кацапня відгрібла? а то шось я багато пропустила, все часу нема
Ответ дляBlinking_Star
Удалено администрацией...
Наприклад ремонт доріг, за який серуть Зеленського. Цей ремонт, виділення коштів на нього було закладено ще у 2018 році Порошенком. Чому він не дав ці гроші на армію, а вирішив закатати в асфальт? Чому з 2014 армія від носків до патронів трималась на волонтерах, а потім на наших з вами відрахуваннях з кожної зарплати 1.8%? Томоса Порошенко привіз? Толку з того,якщо він облизувався всі роки з попами з московського патріархату і вони тут бізнесували в Україні
Марта-f8fb• 04 декабря 2022
Ответ дляBlinking_Star
Удалено администрацией...
Ответ дляOlgusya
Мене тільки шокує, як їх досі багато. А казали, що Порох - політичний труп...
Там половина-это боты. Из за этого фейсбук превратился в помойку. Площадка, где собираются и грызут друг другу глотки самые агрессивные, всех ненавидящие, несчастливые люди, с достаточно высоким процентом поклонников барыги и с еще большим количеством ботов на зарплате.
Безимени890123• 04 декабря 2022
Ответ дляOlgusya
Її булять за те, що подякувала Зеленському. Тобто порохоботи виділилися, як завжди
Я ні разу не за Зеленського, але ніхто не має критикувати вибір іншого, якщо людина відчуває вдячність, то має абсолютне право висловити свою точку зору. Можна критикувати саму владу, але не відношення людей до влади.
Ответ дляtarveldy
ну просто свято якесь))))))) точно русня відгрібла
коли ж ви зрозумієте, не буде вам бунтів, і навіть якщо достанете порошенка за ним теж не підуть, ну не буде вам так як ви хочете
Вчора дитина писала, що під Бахмутом кацапня отримувала дуже багато подарунків. Як ніколи
Ответ дляБезимени890123
цим і відрізняються порохоботи, я завжди підкреслюю що порохобот і людина яка голосувала за порошенка це дві великі різниці
Ответ дляtarveldy
це ви мене відправлдяли сцежеваться за пораду купити плитку туристичну і пити кави скіки влізе?
яке ваше діло до мого народила? розділ політика, а не сім´я діти як іпсошні вкиди под анонімом
шта?
Я не в курсе ваших физиологических подробностей и они меня не интересуют
Я написала, что ни одной темы в топе нет про ’руський мир’, про бунт или что в вашей воспаленной фантазии там еще происходит. ВСЕ темы в топе чисто бытовые.
Безимени890123• 04 декабря 2022
Ответ дляSomik
Що по купило покажіть. І як в змові з мєдведчуком і путнім збагачувався 8 років а вам томос засунув
Давайте будем об´єктивні. Саме томос дозволяє сьогодні викинути з України фсбешних московських попів. Інше питання, чому одразу це не було зроблено і знадобилось стільки крові.
Ответ дляOlgusya
Чому саме порохоботи?А інших ,наприклад,опзжники не рахуєте?От знаєте що дивовижне?Те що є люди,які намалюють собі супротивника і будуть роами з ним битися,гавіть коли,супротивник вже зникне з горизонту.Що у Порошенко,що у Зеленського є прихильники від яких щкоди більше,ніж користі.Бо упороті і ті,і інші.
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 04 декабря 2022
Ответ дляShaan
шта?
Тут завжди всі теми побутові, якщо не заходити у коментарі)))
Ответ дляebbi
В мене вже алергія і на одиних,і на других.Абсолютно однакові.Що у тих,що у тих або все мед,або все лайно.Іншого не буває
будьяка пропаганда отруйна, навіть якщо це пропаганда любити панд
мені це стало зрозуміло дуже давно, коли побувала на шабаші амвей, вони всі діють за одним алгоритмом, шо політики, шо секти, шо сітьовий маркетинг
Безимени890123• 04 декабря 2022
Ответ дляtarveldy
В чому найбільша проблема порохоботів, що вони не стільки критикують об´єктивно і з фактами владу теперішню, як весь час ображають, принижують і у всьому звинувачують виборців Зеленського. Як Порошенко такий хороший, то чому люди не проголосували за нього? В 2014 він мав непогані рейтинги і довіру, і де все це? В що вилилось..
Ответ длячаревна
.
Володимир Зеленський нагородив Пташку Катерину Поліщук орденом За мужність III ступеня
Захисниця ’Азовсталі’ Катерина Поліщук, відома за позивним ’Пташка’, отримала почесну нагороду з рук президента України Володимира Зеленського. Радісну новину парамедикиня розповіла своїм підписникам у соцмережах. Катерина отримала Орден третього ступеня ’За мужність’. Однак деякі дописувачі скептично поставилися як до нагороди так і до самої захисниці, залишивши під її дописом неприємні коментарі.
У дописі Катерина сказала, що присвячує цю нагороду всім полеглим побратимам, які навчили її мужності. Катерина не приховує, що всередині багато емоцій, але вона вдячна і надалі наполегливо працюватиме. Також ’Пташка’ відверто висловилася про Зеленського.
’Поважаю та всім серцем підтримую нашого президента. З початком повномасштабного вторгнення змінила свою думку про нього. Не всі рішення зрозумілі широкому загалу, але шлях до перемоги стрімкий і наполегливий. Дякую йому. Це надлюдська відповідальність і титанічна праця’,– написала Катерина.
Вона додала, що критикувати та поливати брудом можуть лише люди, які навіть не уявляють масштаби відповідальності Зеленського, не можуть відповісти навіть за себе та свої дії.
’Це лідер, а не ’лідер’. Бо попереду, а не за спинами. Це моя позиція і мені байдуже, хто що про неї думає. Від 24 лютого 2022 року вона залишається непохитною. У цих очах втома, вдячність, мужність та вірність. Він зробив свій вибір. І я пишаюсь жити та боротись з ним. Хто б що не казав’, – підсумувала ’Пташка’.
Також у сториз Катерина пояснила, що її слова про Зеленського – це не радісна подяка за нагороду. Нагорода ’Пташки’ – бійці, які дякують за порятунок і допомогу, створюють нове життя. Захисниця закликає підтримати владу та допомогти перемогти зовнішнього ворога: ’А тоді грайтеся у великих знавців політики та військової стратегії’.
Дякую, пане верховний головнокомандувачу! Дякую не за нагороду, а за справжнього президента-воїна. Найкращий. Пишаюсь. Лідер, – написала Поліщук у сториз.
А всіх зрадофілів, які хочуть розпалювати конфлікт і розколювати нас у такий час, Катерина закликала об´єднатися проти ворога.
Знайшлися критики, серед яких і відомі політики
Під дописом з´явилися коментарі, у яких деякі дописувачі піддали критиці нагороду президента та діяльність захисниці ’Пташки’.
’Фейсбук й@бнувся і хейтить Пташку за те, що вона прийняла нагороду з рук Зеленського та (о боже мій) подякувала йому за діяльність та звільнення з полону — Anastasiia Bakulina (@nastyabakulina_) December 3, 2022
_________________________
Для тупой русьни!
Такої самої думки, як і Пташка на 100% , хоча також, не підтримувала Зеленського до 24.02. Щодо фейсбуку - там цікаві речі творяться. Купа рашистського контенту, часто відверто розжигаючого міжнаціональну ворожнечу , закликаючого до насилля ... але, на скарги відповідь що все ок. Те саме з рузьке вони пишуть відверту дичину і все норм , ти відповідаєш в етичних рамках , але з незручними запитаннями та фактами і... тебе блокує фейсбук за агресію!
Насправді, зараз це не тільки фейсбук - такі часи.
А про те що гуртуватися треба у складні часи з дитинства навіть у казках вчать, але багато хто цього так і не зрозумів і нажаль, зараз ми з ними в одному човні...
Ответ дляБезимени890123
в точку!
Shady lady• 04 декабря 2022
Ответ дляЧашечка чая
Не знаю какой день, но от комментариев под постом Пташки офигела. Мне стыдно, что я голосовала за этого человека и его партию
Яку людину і яку партію?
Підписана на неї, лайкаю, але не читаю коментарі.
Ответ дляКокоСина
То есть Порошенко задумал большое строительство дорог, реализовал его Зеленский, и он же и виноват, потому что нужно было наперекор порошенко взять и пустить их на армию? А порошенко почему сам тогда деньги на закупку оружия не пустил? Ведь это при нем все склады с боеприпасами повзрывались, и никто не понес наказание. А так нам тех припасов хватило бы года три сражаться.
А, всё. Поняла теперь что вы хотели сказать. Немного сумбурно написано было
Безимени890123• 04 декабря 2022
Ответ дляtarveldy
а хіба не карний кодекс?
Якби не було української легітимної церкви люди б просто не дали викидати московських попів. Людям треба віра
Марика-bf42• 04 декабря 2022
Ответ дляBlinking_Star
Удалено администрацией...
То може ви разом порахуєте скільки раз порох був у долі?) І не пишіть мені, що це не доведено)
marsianka Podkein• 04 декабря 2022
Ответ дляАтланта
Удалено администрацией...
И? А наш теперешний бизнеса не имел все 8 лет прекрасно фильмы снимались, последний сезон сватов вышел в январе этого года или об этом неудобно вспоминать? И мир в глазах пу.. И то, что налоги не плачу потому как квартал убыточное предприятие и много еще моментов, так что от всех тошнит. Каждый кто дорывается до власти становится .....