НЛОша• 04 декабря 2022

Ваші почуття

Коли ви їхали з хлопцем на машині і стали перед світлофором і люди почали переходити дорогу і серед них ішла жінка,яку він бачив голою(я це точно знаю)а чи впізнав він її коли та переходила не знаю...
Накладная• 04 декабря 2022
Він вам розповідає про усіх жінок,яких бачив голими? З цікавою людиною зустрічаєтеся... Може, й про вас потім розповідатиме наступній обраниці?

СернаМоисеевна• 04 декабря 2022
Он врач? Или чё он ее голой видел?
Xue• 04 декабря 2022
Ото у вас думок і голосів всередині, як у Штірліца.
Чумачечая Весна• 04 декабря 2022
Просто голою бачив чи секс чи стосунки?
Jul_L• 04 декабря 2022
Советчица напоминает мне личный дневник, который я вела во втором-третьем классе. ,,Он так посмотрел на меня, когда меня вызвали к доске. Наверное, он меня любит,,
автор НЛОша • 04 декабря 2022
Ответ дляСернаМоисеевна
Он врач? Или чё он ее голой видел?
Це жінка з якою він мені зрадив
На паровозе• 04 декабря 2022
Все равно на такое 🤷🏻‍♀️
Электричка• 04 декабря 2022
Ответ дляНЛОша
Це жінка з якою він мені зрадив
Так може вони не роздягаючись?
Накладная• 04 декабря 2022
Ответ дляНЛОша
Це жінка з якою він мені зрадив
Раз ви з ним не розсталися, а досі разом, то мабуть треба забути про цей факт і жити далі. А якщо образа не відпускає -- розійтися.

So_so• 04 декабря 2022
Ответ дляНЛОша
Це жінка з якою він мені зрадив
Тогда, если я ещё с ним, я бы подумала вот это я дура.
автор НЛОша • 04 декабря 2022
Ответ дляЭлектричка
Так може вони не роздягаючись?
А як можна вставити член в вагіну не роздягаючись?
І до речі це не один раз він з нею спав,так що точно роздягались
автор НЛОша • 04 декабря 2022
Ответ дляSo_so
Чому?
Электричка• 04 декабря 2022
Ответ дляНЛОша
Є багато варіантів не роздягаючись, повірте)))
На паровозе• 04 декабря 2022
Ответ дляНакладная
Я знаю бывших своего мужа 🤷🏻‍♀️
Вумна вутка• 04 декабря 2022
Ответ дляНЛОша
Це жінка з якою він мені зрадив
Думаю,було б не приємно,м‘яко кажучи.
На паровозе• 04 декабря 2022
Ответ дляНЛОша
Це жінка з якою він мені зрадив
И что? Вы же простили его, то какая там уже разница, кто переходил дорогу
So_so• 04 декабря 2022
Ответ дляНЛОша
Чому?
Потому что отношения должны приносить радость и делать жизнь лучше, а не приводить к тому, что Вы на светофоре улавливаете любовниц своего мужчины.
Вумна вутка• 04 декабря 2022
Ответ дляSo_so
Оце то точно
Накладная• 04 декабря 2022
Ответ дляНа паровозе
Я знаю бывших своего мужа 🤷🏻‍♀️
І я знаю, але жодних подробиць про їхні взаємини чи статеве життя він мені ніколи не розказував. Якось це не по-джентльменськи...

На паровозе• 04 декабря 2022
Ответ дляНакладная
Даже, если и не рассказывал, вы сами-то не понимаете, что у него с бывшими был секс и он видел их голыми?
автор НЛОша • 04 декабря 2022
Ответ дляВумна вутка
Думаю,було б не приємно,м‘яко кажучи.
От і мені було так само
Байрактара• 04 декабря 2022
Ответ дляНЛОша
Так би і сказали спав, зрадив, а то «бачив голою».
Можливо випадклво побачив. Побачити і спати - це різне.
Я б не пробачила.
Або, раптом колись я стану пофігісткою, і вирішу що це дурня, тоді напевно буду зраджувати і сама.
Зарікатися не можу, бо я міняюся кожні 10 років. В 35 і в 25 це дві настільки різні жінки,мало що є спільного.
ЯблокоРаздора• 04 декабря 2022
Ну впізнав і впізнав. Він побіг за нею? Чи поїхав далі з вами? Пс: нещодавно бачила колишнього, я часто бачила його голого нічого не йокнуло
автор НЛОша • 04 декабря 2022
Ответ дляНакладная
Які подробиці???
І так ясно якщо люди мали інтимні відносини то вони бачили один одного без одягу
Накладная• 04 декабря 2022
Ответ дляНа паровозе
Я це розумію. І якби автор трошки інакше сформулювала питання, наприклад, ’які почуття у вас виникають, коли ви бачите колишню свого партнера’, то й сприймалося б інакше. А тут такий акцент на тому, що він ’бачив її голою’, потім коментар від автора про те, що в них ’кілька разів був секс’. Сприймається не дуже гарно, так наче він ділиться з нею особистими подробицями. Фу.
автор НЛОша • 04 декабря 2022
Ответ дляНа паровозе
Як і вони його звісно
Накладная• 04 декабря 2022
Ответ дляНЛОша
Які подробиці???
Для інтимних відносин не завжди потрібно роздягатися))
автор НЛОша • 04 декабря 2022
Ответ дляНакладная
Не кілька разів,а кілька місяців
автор НЛОша • 04 декабря 2022
Ответ дляНакладная
Ви піську через труси як запихнете???
Накладная• 04 декабря 2022
Ответ дляНЛОша
Не кілька разів,а кілька місяців
А звідки у вас ця інформація?