УлыбАчка• 04 декабря 2022
вам складно дається зближення, якщо довгий час були у вільному плаванні?)
і як полегшити для себе цей етап?
Маруська Му• 04 декабря 2022
Физическое сближение с мужчиной дается мне легко. Что касается душевного сближения - у меня легко может возникнуть иллюзия этого. Но настоящее душевное сближение с мужчиной дается мне сложно
Жена сына• 04 декабря 2022
Я вчора писала пост про довіру. Я не могла знайти слів то пояснити. Неначе довіра, але не вона. А зараз читаю ваш пост і ’ ну так ось же воно’. Коли ти звик бути один дуже важко когось пускати далі ліжка. Я ще так злилася на одного колишнього. Ну це ж ти винен що я тобі не довіряю. Про яку пару ти говориш. А я просто боюся зближення духовного. Мене лякає стан, коли ти неначе оголений стаєш з іншою людиною. Коли ти звик ’ кішка яка гуляє сама по собі’, а тут потрібно враховувати почуття, плани , погляди іншого.