4 роки
Навіть квітів не подарував...
Перескадалили цілий день,в нього відразу купа відмазок з´явилися та хіба,щоб зробити приємно багато треба???
Я проплакала цілий вечір
У кого ще так? мабуть зараз багато в кого .
Навіть квітів не подарував...
Я проплакала цілий вечір
Чорнобаївка• 04 декабря 2022
Я с мужем расходилась в этой весной и мы оба забыли о нашей годовщине 10 лет. Вспомнила уже через пару месяцев, что даже в этом году не поздравили друг друга
Фигура мечты• 04 декабря 2022
Я з тих жінок, що за кілька днів до дати нагадаю чоловіку. Він людина зайнята і може забути. Я з цього проблему не роблю
АгатаХристя• 04 декабря 2022
Ответ дляМарія В
Я нагадувала і в кінці листопада і сьогодні толку з цього -0
А Вы ему что подарили ?
Девальвация• 04 декабря 2022
Если вам дороги ваши отношения - пойдите и извинитесь за свое неадекватное поведение.
Фигура мечты• 04 декабря 2022
Ответ дляМарія В
Ну тоді вже відношення чоловіка до вас не з найкращих
Янгол в камуфляжі• 04 декабря 2022
Счастливый вы человек! Раз у вас это такая трагедия.
Вот только не цените свое счастье....... Наверное, вам не с чем сравнивать.
Мама Чели• 04 декабря 2022
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
100%
Пингвинчик сизокрылый• 04 декабря 2022
это не так важно для меня, в этом году мы не праздновали даже годовщину свадьбы, забыли оба. скандалить бы не стала
Ситечко для мыслей• 04 декабря 2022
Я вот не помню день нашего знакомства, т.к. познакомились на СЗ :) Не растраиваюсь из-за такого , а плакать уже тем более не стану.
Годовщину свадьбы помним - все ОК. И опять же праздник всегда я планировала, ресторан заказывала или поездку куда-то .
Мне хотелось праздника, я его и делала.
Малая еще та• 04 декабря 2022
Мій чоловік не пам‘ятає в якому році ми одружились, чкосб живемо щасливо
МЕСТО_Встречи• 04 декабря 2022
Цінуйте те що він поруч, а забув то таке. У моєї невістки річниця весілля була така - вона самотня і з дітьми, а він під залпами ’града’.
пустынникова• 04 декабря 2022
ото Ви кохана, 26 років разом, 2 дітей, навіть і не думаємо прот річниці, як що щось то Харків
пустынникова• 04 декабря 2022
Ответ дляМарія В
Якщо чоловік не хоче робити жінці приємно то не така це вже і дрібниця,далі буде ще гірше
Удалено администрацией...
Покорительная• 04 декабря 2022
Ответ дляМарія В
А він вам кожного дня приємне не робить? Навіщо він взагалі у вашому житті? Заради подарунків?
БЦАшка• 04 декабря 2022
Ответ дляПокорительная
А пошему семья состоит из приятных подарков, нянь для детей..детки очнитесь... Семья строится и не появляется по вашему желанию
Копирайторша• 04 декабря 2022
Не пам‘ятаю коли познайомилися і забуваюся коли річниця весілля.Вам нема чим зайнятися?
ША все! я пришла• 04 декабря 2022
А таке святкують? Із за такої х.. пересварилися?
Нє, ну може ви янгол з небес що вийняв його з багна і він мав цей день вирізати у себе не лобі...
БЦАшка• 04 декабря 2022
Ответ дляША все! я пришла
нуи вона ж йому чотири роки довала, смышно аж плакати хочу......
Покорительная• 04 декабря 2022
Ответ дляБЦАшка
Вы наверное для своего текста адресатом ошиблись