Дети в школе сижу дергаюсь только пошли и тут ...
freedom_2015• 05 декабря 2022
Ответ дляYammystar
Я ще місяць тому здихала поки доходила, а зараз вже так налєгкє)
Спортивні стали і злі. Даремно русня... Ой даремно
Элли Иванова• 05 декабря 2022
Ответ длячаревна
Я заинтересовага попасть т к очень надо. Просто боюсь, что сгорит талон и опять ходи проси направление
Нет, точно не сгорит. Новый брать только если по этому уже попали. Если этот тепло ещё не ’отхоженный’ - смело переписывайиесь на другую дату.
Безимени890123• 05 декабря 2022
Ответ дляNat-li
А чого в трусах?
Хтозна. Мабуть малося на увазі, і що ви нам зробите, хіба відсмокчете. ( до русні,якщо що)
Ответ дляSameTo
Як я вас розумію. Живу на 10му, теж хоч раз на день доводиться носити молодшу, а іноді і декілька разів на день, бо у старшого садочок і гуртки, а буває і з пакетом продуктів. Але якось підіймалась разом з такою самою мамою, з дитиною на руках, а їй на 23, от то взагалі героїня.
Я минулого тижня реально ледь коні не двинула - забрала з садочку і на 6 поверх до логопеда. Тим часом в магазин і з продуктами на 11 додому, потім спустилась і знов на 6 за дитиною. Сил вже не вистачило, то пішли до сусідки на 4 поверх до включення світла пересидіти
Байрактарочка• 05 декабря 2022
Ответ дляBe_me
в мене сьогодні якась супер-віра в ЗСУ і ППО. Хочу,щоб саме сьогодні збили абсолютно усі ракети (або навіть якщо кілька прильотів без жертв, це теж ок).І це суміш передчуття і бажання,що саме сьогодні русня має опустити свої чорні руки, чітко зрозуміти,що вони програли. Не можу пояснити цю емоцію, у них має скластись в їх пустих головах ось така проста арифметика- їх розбита зброя на аеродромі в тилу і все,що випущене ними на нас-не долітає. Хай знають, що вони тупо злили бабки і ефективність їх стратегії= 0. От сьогодні має бути так. Молюсь.
А потім шоб сьогодні вночі ще кілька безпілотників роз‘ї6@ли літаки які залишили
Шоб завтра зранку було шо тут обговорити за кавою
Ответ дляБезимени890123
А давайте підтримуємо харківського хлопця, який під час тривоги в вишиванці і трусах! на морозі палить жовто - блакитні фаєри.
О, дааа, тоже видела в наших местных каналах, а у нас -6. Но это сейчас, утром было - 10. Только я не поняла, почему он в трусах?))
АлександраА• 05 декабря 2022
Ответ дляЭлли Иванова
Брешут, суки. Пусть лучше напишут как наше ПВО работает....
Ну ППО - теж вибухи. Але є нюанс.
Kusalochka• 05 декабря 2022
Ответ дляЛЮБА
Ну условно себе так класс…
Старший успел сегодня последний экзамен отправить а младший домашку сделал и отправил .на сегодня все свободны .
Мне спокойней, что она в школе. Ну и страршие классы, а не малыши. Мы не ходим в укрытие, дома опаснее чем в школьном бомбоубежищи
Байрактарочка• 05 декабря 2022
Всі разом уявили захисний купол над Україною і подумки відправляємо всі ракети які летять русні в сраку
Ответ дляБайрактарочка
Общалась с папой, он ракетчик. Сказал, что лучше расхерячить взлётную полосу, она вроде 3 км. Чинить ее долго, ни одна тварь тогда не взлетит
Ответ длячаревна
Я на кухне, пью кофе с вафелькой артек))
Кошка моя спит, доверяет ПВО и ВСУ.
Ребенка от компа не оттянешь
Кошка моя спит, доверяет ПВО и ВСУ.
Ребенка от компа не оттянешь
До мене в передмістя свекруха приїхала, а тут тривога. Вона: ’Ладно, додому все рівно не поїду, бо метро стоїть, піду тоді пошарюсь по вашим магазинам’))
Kvitkaliliia• 05 декабря 2022
Ответ дляNat-li
Это еще там нет ’взрослых’ тем 😁
Чекаємо ближче до вечора))
Ответ дляZhukOlena
Читала, що після сьогоднішнього удару в Енгельсі, Пуйло хотів терміново відсторонити Суровікіна, але останній викрутився і пообіцяв що сьогоднішній обстріл буде вдалим.
Лишат свет население на большее количество часов?
Потрясает из измерения успешности.
Успех был в Энгельсе, а это просто жалко.
Потрясает из измерения успешности.