Алиса в стране Советчица• 05 декабря 2022
Питання mymeest видалити відправлення "в процесі"
Доброго дня.
Сформувала 2 відправлення в Україну, вони поки з статусом - в процесі. Але треба додати до одної ще посилку котра прибуде сьгодні. Підтримка пише:
Поки вантажі на складі неідентифіковані, то можете самостійно видалити відправлення в кабінеті і створити заново, вказавши необхідні дані.
Але є тільки кнопка Додати в архів. Це видалить відправлення? У когось така проблема була?
Дякую)
Вам телефонограмма• 05 декабря 2022
Знаю що після того як створили відправлення то воно вже не редагується.
Вам телефонограмма• 05 декабря 2022
Не ідентифіковані це поки вони знаходяться у вкладці Товари з магазинів, тоді ще можна редагувати. А коли ви вже створили відправлення то самі нічого не відредагуєте.
Алиса в стране Советчица
• 05 декабря 2022
Ответ дляВам телефонограмма
Дякую. А через підтримку можна додати чи відмінити?