Девочки, нужен совет. Хочу мужу подарить хороший комплект поддевы, но не знаю на чем остановиться. Есть натуральные, есть полностью искусственные ткани.
Что для повседневной носки подойдёт больше? На какие марки обратить внимание?
Стрекоза любви• 05 декабря 2022
Я своєму чоловіку брала фірми Key, звичайні бавовняні кальсони та гольф. Зараз знаю, що з’явилися в них ще термокальсони. Мій задоволений бавовняними. Але за 3 роки активної носки коліна видно що підрозтягнулися.
KatrinkaSh• 05 декабря 2022
Краще мериноса нічого не має. Синтетичний термоодяг для активностей підходить, а якщо просто утеплитися, то шерсть. Бабовна вологу тільки натягує і в ній швидше замерзаєш.
Ответ дляKatrinkaSh
Мой не любит меринос. Купила гольф за 1800, отказался носить, говорит колючий, хоть и теплый, весь чешется от него
Тут треба зрозуміти ціль білизни. Є для активного відпочинку, тобто людина не стоїть на місці, а весь час рухається, тут потрібно щоб піт відводила.
Так в бавовні побігає буде мокрий - не дуже приємні відчуття.
Якщо на кожен день добратись до роботи або звичайна прогулянка то брати з добавкою шерсті.
svetikmolcha• 05 декабря 2022
Ответ дляKatrinkaSh
Правильна термобілизна , перш за все, зберігає природню температуру тіла. Навіть синтетична. Є різні властивості синтетичної термобілизни: для повсякденного носіння і для активностей.
Рекомендую Craft
bezpe4na_mavpa• 05 декабря 2022
Ответ дляFemyda
Нужно брать 2-слойный меринос, изнутри синтетика очень приятная, как тонкий хлопок. И ничего не чешется