Детсадовский полицейский• 06 декабря 2022

Дуже цікавить футбольна академія "Рух" у Вінниках, коло Львову.

Може, у когось хлопчики там навчаються. Є багато питань.
БезникаЯ• 06 декабря 2022
Яких саме, хороша академія

автор Детсадовский полицейский • 06 декабря 2022
.....
Ответ дляБезникаЯ
Яких саме, хороша академія
Син хоче спробувати вступити туди. Чи є шанс попасти туди ’з вулиці’ на навчання? Як проходить відбір? І чи дуже дорого там навчатися?
БезникаЯ• 06 декабря 2022
Ответ дляДетсадовский полицейский
З вулиці є шанс попасти, не знаю які таланти у вашого сина. Так, дорого, проф футбол це дорого як і любий професійний спорт.
Ответ дляБезникаЯ
дякую. Набір проводять раз на рік, в травні? Чула, що у них ще, наче, є тижневе проживання з тренуваннями. Чи є таке зараз?
Гжегож Бженчишчикевич• 06 декабря 2022
Автор правильно Винники, віників не має.)
автор Детсадовский полицейский • 08 декабря 2022
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Дякую. Виправляюсь.