Выступаю Я.• 06 декабря 2022
Манікюрний апарат для кутікули
Вітаю! Не знайшла тут у пошуку. Питання таке - хочу фрезером обробляти кутікулу в домашніх умовах собі.
Знайшла тут за 600 грн приблизно найл драй апарат. Чи підійде він для цих цілей? Знімати покриття їм не планую, тільки для шкіри.
І порадьте будь ласка гарну фрезу для кутікули
Дякую
Рыжик-пыжик• 06 декабря 2022
Это очень нехорошая процедура, без опыта повредить пластину,а борозды гтросиают ровно пол года
Мочалкин блюз• 06 декабря 2022
Срезать кутикулу фрезером самому себе не очень удобно - не получается сделать правильный захват и натяжение кутикулы. Поэтому я бы рекомендовала срезать ножничками, а вот полировать уже можно силикон-карбидной фрезой
Выступаю Я.
• 06 декабря 2022
Ответ дляМочалкин блюз
Дякую, тоді мабуть краще не починати
Бо хотіла сама собі необрізний робити
Выступаю Я.
• 06 декабря 2022
Ответ дляРыжик-пыжик
Так, колись я так собі і наробила непрофесійним апаратом. Продала його. І думала, що тоненькою професійною фрезою зможу робити без борозд. Типу з професійною вийде краще
Мочалкин блюз• 06 декабря 2022
Ответ дляВыступаю Я.
Дякую, тоді мабуть краще не починати
Бо хотіла сама собі необрізний робити
Посмотрите на ютубе уроки по «пилочному» маникюру - вполне рабочий метод, особенно с тонкими пилочками со сменными абразивами + ремувер для кутикулы - и получится отличный безопасный и качественный маникюр
Выступаю Я.
• 06 декабря 2022
Ответ дляМочалкин блюз
О дякую дуже, буду дивитись