Бабушка мороз• 06 декабря 2022

Позики родичам і знайомим. Вже нема сил

Підтримайте, або щось порадьте, бо вже просто їде криша.
В грудні колишня начальніца чоловіка попросила його позичити 2 тис дол. Відмовити їй було рівно підписати заяву на звільнення. Позичив. Через місяць її звільняють з роботи. Розписки нема. Борг визнає, але віддала тільки 200 дол з нього. Далі кожен раз мороз, то машина поламалася, то торгів на новій роботі нема, то син поступає в Німеччину...
В березні двоюрідний брат попросив пай в оренду + позичити на зерно, знову 2 тис дол. Що там сказати, не дуже вродило, дощі, все, що зібрав погнило. Віддавати йому нема з чого.
Колишній однокласник вже 2 роки винен 10 тис грн, його врожай помилково зібрала фірма, яка орендувала паї поруч. Зараз він забухав.
Позичали в гривнях. Гроші збирали, щоб побудувати баню. Всі закупили котли твердопаливні, генератори, ми нічогісінько...
Готова вже розвестися з чоловіком, бо нерви на межі, ну як так можна розтриньуати і не вимагати назад, бо ж в них немає. А він каже, ну як було не позичити? Ми ж допомагали брату, щоб він почав власний бізнес і т.д. До слова в нас свого бізнесу нема, працюємо на роботах обоє, нелегких. Дохід в місяць 35 +- на 4 осіб, + ще є батьки пенсіонери. Чому зараз не купую нічого? Бо поламалася машина, а вона треба обов´язково і гроші пішли на її ремонт. Дякую всім, хто дочитав і щось порадить.
Mede• 06 декабря 2022
Послати всіх на х...

автор Бабушка мороз • 06 декабря 2022
Ответ дляMede
Послати всіх на х...
Як пошлю, то вже грошей своїх не побачу
Карусель-весель• 06 декабря 2022
Вам крестные не нужны? Или ещё какие-то близкие и важные люди. Я бы взяла тоже в долг, пока дают.
ЛЮБА• 06 декабря 2022
Научится говорить нет! Вот честно помогает , проверила на себе .
Mede• 06 декабря 2022
Ответ дляБабушка мороз
Як пошлю, то вже грошей своїх не побачу
Посилати треба до...
ЛЮБА• 06 декабря 2022
Ответ дляБабушка мороз
Як пошлю, то вже грошей своїх не побачу
Вы и так не увидите своих денег , так как люди поняли , что вам можно не возвращать !
Mede• 06 декабря 2022
Ответ дляЛЮБА
Підтримую
Гомосноб• 06 декабря 2022
Я б мужу за такое.... Всех на х. И не давать впредь
Наивная Хо• 06 декабря 2022
Звідки вони всі знають, що у вас є гроші?
От начальніца, як ви написали, звідки вона знала?

автор Бабушка мороз • 06 декабря 2022
Ответ дляЛЮБА
Та це ж не я, чоловік. Я б не позичила нікому. Я їх дуже не легко заробляю. Отакий він в мене добряк
Сама не знаю• 06 декабря 2022
Ой, у нас кум просил занять 10 тыс долларов, чтобы выехать за границу
А потом, когда машину продаст, то отдаст долг
Отказали. Не общается с нами. Выехал
ЛЮБА• 06 декабря 2022
Ответ дляMede
Підтримую
Учусь на чужих ошибках ( в данном случае на ошибках своих родителей , одолжили крупную сумму денег лучшему другу , с тех пор прошло более 30 лет)
Дежурный по кухне• 06 декабря 2022
Автор, никому не одалживайте ни копейки. Не ведитесь ни на что, ни на какие уговаривания. Выбивайте свои деньги. Звоните, напоминайте, дайте понять, что не забудете. Вы какие-то добросердечные, на вас просто ездят.
Наивная Хо• 06 декабря 2022
Якщо чоловік лошара, то тримайте касу в себе і керуйте витратами
автор Бабушка мороз • 06 декабря 2022
Ответ дляНаивная Хо
Не знаю, може чоловік казав, що збираємо на баню, а зимою ми її точно б не починали. Вона ж мала до кінця зими віддати
ЛЮБА• 06 декабря 2022
Ответ дляБабушка мороз
Я и мужа научила говорить нет, может одолжить мелкую сумму денег , которую готов потерять .нам то же деньги с неба не падают !
Дежурный по кухне• 06 декабря 2022
Ответ дляБабушка мороз
Деньги заберите себе в нычку, чтоб муж не знал.
Дежурный по кухне• 06 декабря 2022
Ответ дляСама не знаю
Отказали. Не общается с нами. Выехал
Таких кумовей и даром не надо. Ужас какой.
автор Бабушка мороз • 06 декабря 2022
Ответ дляДежурный по кухне
Вже теж думаю, що в пт я ’отримаю’ на 10тис меньше.

Бюст Березуцкого• 06 декабря 2022
Ответ дляНаивная Хо
Меньше триндіть треба.
Дежурный по кухне• 06 декабря 2022
Ответ дляБабушка мороз
Да)) а что поделать, война. Урезают зп. Все верно))
автор Бабушка мороз • 06 декабря 2022
Ответ дляСама не знаю
Отказали. Не общается с нами. Выехал
Хай би вони і не спілкувалися зі мною, аби гроші віддали, щоб забезпечити сім´ю необхідним. Якщо раніше за ці гроші ми могли щось купити, то зараз четверту частину
Королева спама• 06 декабря 2022
А откуда люди знают, что у Вас есть деньги? Например начальница откуда знала, что Вы свободно можете 2к одолжить?
Сама не знаю• 06 декабря 2022
Ответ дляДежурный по кухне
Не виделись несколько лет, он с кумой в разводе, детям платит только официальные минималку
Всю жизнь тусил, путешествовал, жилья нет, машина его девушки
Сама не знаю• 06 декабря 2022
Ответ дляБабушка мороз
Розумію Вас
автор Бабушка мороз • 06 декабря 2022
Ответ дляДежурный по кухне
Сиджу реву, завтра чоловік пообіцяв їм всім набрати
Блондинка в Законе• 06 декабря 2022
Что за начальница что у подчиненного одалживает?)))если бы послал ,что уволила бы,бред))
автор Бабушка мороз • 06 декабря 2022
Ответ дляБлондинка в Законе
Вона собі машину купляла, їй не вистачало. Отака вона, була. Але прийшла на її місце не краща, та й її вже вигнали, зараз третя не подарок. І вже стажується нова пасія
Цикавенная• 06 декабря 2022
Ответ дляБабушка мороз
це називається по-іншому, на жаль
Odilie• 06 декабря 2022
Ответ дляБабушка мороз
Як пошлю, то вже грошей своїх не побачу
Вы их, в любом случае, не увидите.