Ленне-Рейма• 06 декабря 2022
Допоможіть шо робити? Купила взуття.
Купила взуття. На розмір більше, але по відчуттях як на половину розміру. В магазині довго думала, вирішила взяти. Сьогодні вдягнула - бліін все ж великі, не вилітаю, але таке, плюс дитина сказала що на нозі помітно що задовгі трохи як до загального образу. Ще й бачу не дуже якісно зроблені, шкіра легко дряпається. Шо мені робити? помити та спробувати здати? Я в Європі....носити? викинула 50 євро(((( це для мене великі гроші зараз
Natalia505• 06 декабря 2022
В мене половинка 39 малі 40 великі. Зимові беру більші ношу з носком. Я мерзлячка та не люблю коли тісно.
Ленне-Рейма
• 06 декабря 2022
Ответ дляNatalia505
в мене 38, а ці 39. Вони широкі тож і правда виглядають завеликими на нозі(
Ленне-Рейма
• 06 декабря 2022
Ответ дляСегодня сержусь
Ні хера не поняла !!! Нащо дорослому на розмір більші ???
бо в магазині здалось шо так комфортніше, типу классно що трошки вільні. Ага. Вдома ж ходила все супер, ніби було, а на вулиці розхлябались
Найщасливіша• 06 декабря 2022
Ответ дляЛенне-Рейма
Модель мабуть така, що ногу збільшує. Такі ж зараз всюди. Якщо ходили, то по підошві видно.
Сегодня сержусь• 06 декабря 2022
Ответ дляЛенне-Рейма
Я ніколи так не беру , тому здивувалася . Сліди носки помітні вже ?
Ленне-Рейма
• 06 декабря 2022
Ответ дляСегодня сержусь
трошки помітні мабуть, але не знаю, може й прокатить
я дійшла до роботи і назад
Главный котик• 06 декабря 2022
Якось у мене знайома повернула. Прийшла на роботу, походила, пішла додому і вранці їх здала! Стояла на своєму, що не вдягала (нагла сама по собі), погрожувала їм що має право, стояла на своєму що не вдягала, вимагала їх юриста....забрали чобітки
Фрекен бок• 06 декабря 2022
Ответ дляЛенне-Рейма
Стельку дополнительно и все будет ок.
Ленне-Рейма
• 06 декабря 2022
Ответ дляФрекен бок
Стельку дополнительно и все будет ок.
так вигляд лижі нікуди не подінеться.
Ленне-Рейма
• 06 декабря 2022
Ответ дляГлавный котик
о треба спробувати...бо діла з ними не буде...
witch writter• 06 декабря 2022
Лучше так, чем когда малы.
Стельку или носок и будет ок.
А вид длинной ноги - вы себя и малую накрутили, скорее всего
Стельку или носок и будет ок.
Ленне-Рейма
• 06 декабря 2022
Ответ дляwitch writter
Лучше так, чем когда малы.
Стельку или носок и будет ок.
та вони широкі...і самі по собі массивні. Не розумію як я так помилась, в магазині та було все ок ніби і дома. А на вулиці як в галоші(
НеКонец-Света• 06 декабря 2022
Ответ дляЛенне-Рейма
Автор ну бувають розчарування, нічого страшного. Я квартиру купила вимучилась 17 років, а ви кажете взуття. Буде інше.
witch writter• 06 декабря 2022
Ответ дляЛенне-Рейма
Пробуйте сдать..если не примут, тогда попробуйте продать в чате каком-то.. чуть дешевле, чем брали
witch writter• 06 декабря 2022
Ответ дляНеКонец-Света
Ой,я тоже встряла с квартирой в ипотеку на десятки лет...
А тут война ещё...
Улыбчик• 06 декабря 2022
Ну так видно д на подошве будет, что по улице носили, даже если помыть. Ну попробуйте сдать. А так, правильно про стельку написали, тогда и носок дополнительно не надо. По поводу калоши, представляете, девушки и 40-р носят и даже 42. 39 размер точно не может быть калошей, ну только разве рост 150 см.
НеКонец-Света• 06 декабря 2022
Ответ дляwitch writter
А тут война ещё...
Тримайтеся, я все ніяк вирватись не можу. Як не сусіди алкоголіки то криша тече, як не криша то гівно в підвал ллється, все життя як пороблено.
Птица Говоруша• 06 декабря 2022
Если уже носили по улице, то не примут. Ношеные могут принять если брак и то на экспертизу сначала.
всегдаДаДа• 06 декабря 2022
Ответ дляГлавный котик
Угу. Дочка купила босоножки с доставкой, а приехали ношеные. Платформа ободрана и подошва поцарапана. Наверное из-за такой же мадамы. Хорошо, что хоть назад забрали и деньги вернули. Написала в рекламации, что есть брак . А могли бы отморозиться.
Люблю порядок• 06 декабря 2022
Я тоже вместо 38 купила 39, не было другого,,померяла норм,,а сейчас мех утоптался и свободно, еще и подошва массивная к моим худым ногам. Ношу, мне нравится
Ленне-Рейма
• 06 декабря 2022
Ответ дляУлыбчик
рост 155 так
Ленне-Рейма
• 06 декабря 2022
Ответ дляЛюблю порядок
ну мабуть залежить від моделі(
Люблю порядок• 06 декабря 2022
Ответ дляЛенне-Рейма
ну мабуть залежить від моделі(
Именно из-за модели купила и качество хорошее
witch writter• 06 декабря 2022
Ответ дляНеКонец-Света
Капец((( и вы держитесь(((
А у нас просто раша с со сраными ракетами по соседству(((
Как я жалею, что купила эту квартиру...ещё и в кредит, ещё и с таким ’соседом’..
Ищу Аленя• 06 декабря 2022
Ответ дляЛенне-Рейма
так вигляд лижі нікуди не подінеться.
А хто та. Знає ? Шо великі ?може в вас така нога лижа вимахала