МоДнАя_КоШеЧкА• 07 декабря 2022

Як довго ви відкладати своє розлучення/розставання і по яким причинам?

Танцепесенная• 07 декабря 2022
Чекала майже 5 років. Причина банальна, у шлюбі я не працювала,і мені знадобився час, щоб знайти роботу,яка зможе мене забезпечувати.
Оловянный_Прагматик• 07 декабря 2022
10 лет, откладывала потому что не хотела работать
Чики-брык• 07 декабря 2022
7 мес еще жила с ним, так как обещал, что изменится. Но не енялся.
Ушла и на развод хотела подать через загс, чтобы имущество поделить без суда. 5 мам мне голову морочил и в итоге все равно через суд делить и разводиться пришлось . В последний момент по имуществу у него претензии появились и через ЗАГС отказался разводиться.
Если бы знала, о изначально не уступала бы
Танцепесенная• 07 декабря 2022
Ответ дляОловянный_Прагматик
Вам от этого правда весело?
Оловянный_Прагматик• 07 декабря 2022
Ответ дляТанцепесенная
Вам от этого правда весело?
Мне да. Никогда не работала и не собираюсь, не мое это)
Научительница• 07 декабря 2022
Года 4.
Все надеялась что чувства мои изменяться
Но нет, правильно говорят : лошадь сдохла - слезь.
olgabaluta• 07 декабря 2022
Ответ дляОловянный_Прагматик
Чаще всего, 50-летняя неработающая женщина - это печально.... Особенно, после 2го развода.
Чики-брык• 07 декабря 2022
А моя мама 6 лет ждала, квартиру разделить никак не могли, 90е.
Оловянный_Прагматик• 07 декабря 2022
Ответ дляolgabaluta
Это классно жить как хочешь. Моя мама ни дня тоже не работала, выглядит шикарно, счастливая и красивая в отличии от ее работающих подруг, те да выглядят печально, мои тоже)
olgabaluta• 07 декабря 2022
Ответ дляОловянный_Прагматик
Ваше право и Вашей мамы 😊.
Танцепесенная• 07 декабря 2022
Ответ дляОловянный_Прагматик
И не жалеете о проведенных в дискомфорте годах?
Клептоманка• 07 декабря 2022
5 років через відсутність свого житла і підтримки батьків
Оловянный_Прагматик• 07 декабря 2022
Ответ дляolgabaluta
Ваше право и Вашей мамы 😊.
Мне некогда работать, я реально для этого не создана)
Танцепесенная• 07 декабря 2022
Ответ дляОловянный_Прагматик
Жить годами в браке,который не устраивает, что может быть прекрасней?
На-перекуре• 07 декабря 2022
Якщо чесно, то років 8, мабуть, думала про це.
Але останні 3 рои шукала в собі сили та влучний момнт. Він настав у березні (
Були разом 15 років.
Мадам Подлинник• 07 декабря 2022
Парень хотел расстаться, я откладывала, как могла. Сейчас всё нормально, даже лучше чем было
Считаю, что не нужно в этом деле принимать поспешных решений
МУСЯкомарова• 07 декабря 2022
Ответ дляНа-перекуре
Були разом 15 років.
майже як у вас ситуація, тільки років 5 думала про це. І разом 20 років. Двічі давала шанс з інтервалом у 2 роки, на 3й ВСЕ! ці сльози-коліна і вмовляння що виправиться і він і його відношення до всього на мене вже не діють, тільки вчинки, а вчинки показали що потрібно тікати щодуху і не обертатися ні в якому разі!
КрестьянинДиор• 07 декабря 2022
18 років разом. Він хороша людина, здавався дуже активним і цілеспрямованим, але життя показало,що він абсолютно не придатний до спільного життя, постійно тягне мене вниз. Мені не вистачає рівноцінного партнера,я не хочу, щоб він робив в нашому житті більше ,ніж я , але навіть рівноцінної допомоги я не відчуваю. Втомилася. Дитина дуже його любить. Я думала давно про розлучення, але стримувало квартирне питання , в кімнату до бабульки не готова була переїхати на зйом.
В березні з дитиною поїхала за кордон. Розумію, що мені зараз краще без нього. Наче баласт впав з плеч.
Фиона Шрековна• 07 декабря 2022
Ответ дляОловянный_Прагматик
Ви що.
Тут вам зараз розкажуть, що треба пахать, ні всякому разі не сподіватись на чоловіка, бо як завтра не піде, то післязавтра вмре.
Теж не люблю працювати і мій мудрий чоловік давно пронюхав, що коли я працюю, то від мене ні ласки, ні вечері, ні щасливого виразу обличчя не дочекаєшся. Сиджу вдома, вся пахуча і щаслива-комусь іншому розказують хай про роботу і «насєбянадєйся»
Подставка для припева• 07 декабря 2022
Я тоже откладываю изза денег, сейчас нет у меня дохода, муж обеспечивает
Гигиенишвили• 07 декабря 2022
роки десь 2 не могла піти, розуміла, що разом нам не бути, але мені так кайфово було з ним ’в моменті’ що кожного разу думала :’ ось ще місяць і закінчимо’. нарешті пішла. вже років 10-12 не родина, але так і не відпустили один-одного.