Як взагалі все відбувається не в план документів, а в плані введення дитини в садок? що потребується від мене? чого чекати від дитини і вихователів? поділіться власними шкодуваннями та плюсами які ви побачили після того як влаштували дитину в сад
сладкий_ноябрь• 07 декабря 2022
А чем отличается адаптация в декабре-январе от адаптации в мае например? ;))
magistralchimik• 07 декабря 2022
Я привела на 8. Оставила сменную одежду, памперсы, бутылочку. Забрала в 19)
Говорили, что просился на руки первое время.
Ответ длясладкий_ноябрь
складнощі -одягнути, купу всього, простуди частіше, зазвичай я чула дітям скучно взимку а літом-весело, трава, комашки і тд, горки-качелі-не можна
ваш погляд?
сладкий_ноябрь• 07 декабря 2022
Ответ дляSvet-La-Na-2019
ваш погляд?
Ну дети обычно уже сами одеваются в возрасте 3+. Ваш ребенок сильно увлекается комашками или как это связано с адаптацией?
Татьяна -3329• 07 декабря 2022
От ребенка зависит, от садика, от воспитателя. У нас особо адаптации не было. Но я месяц водила до обеда ( частный сад), и потом на целый день. Ей 2,5 г. Среднего отдала в сад в 4 года, он был уже достаточно взрослым. Неделю походил до обеда потом на день, гос сад, но хороший воспитательбыл.
Ответ дляSvet-La-Na-2019
ваш погляд?
Моя дитина сьогодні в дворі ковиряла сніг дві години. Так що, що зимою, що літом прогулянки можуть бути цікаві дітям дошкільного віку.
На рахунок одягання, то їх же зараз не переодягають на сон, а одягнути сучасний комбінезон, то скільки того часу треба?
Болячки так. Але восени і влітку вони також лізуть, бо новий колектив і все таке.
Ответ длясладкий_ноябрь
дитині 2 і 7, вона не одягається сама + я на 2 поверсі і ці відключення( мені легше її одягнути влітку чи хоча б в демісезон, простуди і толпи діток частіше
Ответ дляlisulya
хм, я ще одягаю теплу кофту під комбєз і брючки, а то комбєз вийшов не сильно теплий