Папина дочка• 07 декабря 2022
спіцопіраціа Z. Це їх символ
Може баян. Але ж правда - все проср#ть. узкіє і О вибрали мабуть те, що всередені тієї будки.
Невидимка Майя• 07 декабря 2022
я взагалі не розумію до чого у них ці букви, та ще й латинські, а як же скрєпи?
Кинг-Конгша• 07 декабря 2022
точно: кожному деревляному клозету - по білому унітазу. То мета їх операції, напевне
Папина дочка
• 07 декабря 2022
Ответ дляНевидимка Майя
Так то не буква. То символ будки на дворі
Папина дочка
• 07 декабря 2022
Ответ дляНевидимка Майя
а V , то два пальця замість паперу. Майку тримають
Невидимка Майя• 07 декабря 2022
Ответ дляПапина дочка
та з будкою все ясно. Цікаво як вони своєму стаду це підносять і що пов´язує руській мір із латинською літерою Z
Бедная Лиза• 07 декабря 2022
Ответ дляНевидимка Майя
А навіщо стаду щось там підносити ? Стаду дали команду,стадо не здатне мислити,стадо просто мекає та йде на забій.
Я_готова_ко_второму• 07 декабря 2022
Ответ дляПапина дочка
Z-это символ смерти
Получается что на себе они носят символ смерти
Бяки-козяки• 07 декабря 2022
Ответ дляЯ_готова_ко_второму
Z-это символ смерти
Вождю не жалко ни своих ни чужих, на себе не носит кстати )