Ксерокопия ночи• 07 декабря 2022
Я фігова господиня! Допоможіть! Навчіть! І чи то тільки в мене так?
Я зараз втратила роботу. Поки в пошуках терміново нагально іншої, я замислилась, що я погана господиня!
Зранку зробила сніданок - купа посуду ..треба мити а це мені завжди займає багато часу. Далі поки помию посуд, поскладаю по місцях після миття, повитираю робочі поверхні , стіл. Я вже змучена ((( далі треба обід робити і далі то саме і мені дах їде. По дому весь час щось треба робити! Кожен день та сама рутина по прибиранню. Одяг сухий складати то для мене каторга, складаю коли вже гора того одягу( всередині в кухні , в кімнатах в шафах наводжу порядок і того вистачає на 2 тижні далі знову всюди помалу стає бардак
Як навчитись бути організованою ? Скільки часу у вас займає прибирання і яа часто ви готуєте прибираєте?
Ванна теж дуже швидко стає в ніби як пилюці чорній((
Я вже не знаю як навчитись толково то все робити і вчасно в щоб вдома чисто було(
Ксерокопия ночи
• 07 декабря 2022
Порадьте лайфхаки як підтримувати чистоту і щоб бардаку не було?
Ермолайчик• 07 декабря 2022
Завжди класти речі звідки взяли. Тоді не буде «бардаку». А хто з Вами проживає? Чи самі таке робите?
Ксерокопия ночи
• 07 декабря 2022
Ответ дляЕрмолайчик
Я сама таке роблю не усвідомлюючи
Просто якось само по собі виходить постійний безлад ( і не даб собі ради
Крутышка-Пышка• 07 декабря 2022
Нет, так не только у вас. У меня мытье посуды тоже занимает много времени. Складывать одежду после стирки для меня тоже каторга
Улучшанский-Ухудшанский• 07 декабря 2022
Во-первых чисто не там где убирают, а там где не сорят!
А во во-вторых приучите себя и своих домочадцев класть вещи на свои места сразу, это облегчает уборку в 2 раза точно.
Ермолайчик• 07 декабря 2022
Ответ дляКсерокопия ночи
Я сама таке роблю не усвідомлюючи
Ну тоді контролюйте себе. Або не жалійтеся, що завжди брудно
Ксерокопия ночи
• 07 декабря 2022
Ответ дляКрутышка-Пышка
Комусь помити посуд займає так швидко
А в мене такий то довгий процес ((
Работать надо• 07 декабря 2022
Автор,такая сама фигня была) а потом стала приучать себя и своих -что сразу все убирать. С посудой то вообще жах был...постоянно гора посуды в мойке! А потом так- поели- помыли,чай попили-помыли. Готовлю кушать- всю использованную посуду,досточки и т.д мою сразу,как только использую. И пока обед готов- вся чистая посуда. А теперь меня бесит,уогда что-то хоть 1 единица в мойке лежит). И у Вас получится!
Брюнетка в Мармеладе• 07 декабря 2022
Люблю мыть посуду, и раскладывать стирку. Но ненавижу вытирать пыль, мыть полы итд - вот это для меня каторга. А остальное нет.
Брюнетка в Мармеладе• 07 декабря 2022
Ответ дляРаботать надо
Я мою посуду сразу в процессе готовки. А более актуальным стало во время отключения воды. Страх что отключат, а посуда грязная. Всегда мою сразу.
Паравозик• 07 декабря 2022
Боже, автор, біжіть на роботу скоріше! Бо цей ваш перфекціонізм та енергія вас виснажать за з глузду скотять! Як і вашу родину .
Всі так махаються з битовухою. В ще мають повний будинок техники, та й наймають прибиральницю.
Атятя_тётя• 07 декабря 2022
Автор, от бардака есть один метод - всегда ложите все на свое место. Вот один раз поубирали на полочках, и каждый день когда что оттуда берете - то класть строго назад на свое место.
Я тоже та еще засыруха, и мне этот метод помог решить проблему с бардаком.
Директриссимо• 07 декабря 2022
Ответ дляКсерокопия ночи
Я сама таке роблю не усвідомлюючи
Купіть посудомийну машину, навіщо мити руками, ви ж не з 18 століття
Анка-пулемётчица• 07 декабря 2022
Ответ дляКсерокопия ночи
Купить посудомойку и робот пылесос, массу времени экономит. Приучите себя и домашних, все ложить на место, аккуратно доставать вещи. После приема душа, брызгаю ванну , раковину и промываю. Я не делаю генеральную уборку, нечего убирать. Пыль протер и чисто.
Ms. Android• 07 декабря 2022
Для меня мытье посуды всегда было легким занятием, вообще не в напряг.
Но тоже присоединюсь к хору: купите пмм, если некуда - выкиньте нижний шкаф и туда вставьте, чтобы кухню всю не менять. Это реально другой уровень чистоты на кухне и другой уровень жизни буквально. У меня кастрюли и сковородки чистейшие снаружи, чего раньше никогда не было. + вы будете мыть кучу вещей кроме посуды.
Сиренькая• 07 декабря 2022
Ответ дляSo_so
Пмм и низкие стандарты уборки, простая еда, мало хлама и достаточно мест для хранения.
це про мене. ПМмМ виручає - вдень складую посуд, вночі там миє ( вночі бо лічильник день/ніч, вночі дешевше).
Одягу мінімум, пару світшотів , джинс, светрів. Зараз щ дитиною на дистанційці - ходимо в домашньому. Велике прання на вихідних.
В новій квартирі, пообіцяла не купляти багато хламу. все на свої місця зразу.
Штора с кисточкой• 07 декабря 2022
А у вас есть муж, дети? Если нет ПММ, посуду моем по очереди. Белье снимает и раскладывает старшая дочь, убирает, подметает младшая и так далее. Муж готовит. Не все кто-то один делает
Та легко!• 07 декабря 2022
Я тоже ненавижу раскладывать одежду после сушки. И делать уборку. На кухне хлопотать и стирать люблю. И всё.
И еще, у меня порядок в квартире держится максимум 1-2 дня(((
Анка-пулемётчица• 07 декабря 2022
Ответ дляТа легко!
Порядок нужно поддерживать. Чтоб убрал и неделю чисто, так не бывает. У меня робот если 2 дня не пробежался, лоток пыли насобирает.
Эскиз бесконечности• 07 декабря 2022
Ответ дляКсерокопия ночи
Комусь помити посуд займає так швидко
А в мене такий то довгий процес ((
Посуду моет муж.
Куколка-мяуколка• 07 декабря 2022
В мене також так вже багато років. Поки жила з батьками була ідеальна чичтота в кімнаті, коли народилася донька також все було чистенько, от зараз вона вже доросла і постійний срач. Я вже замахуюся від цього. Ще й працюю віддалено. І це постійний день сурка. І ця купа речей, іграшок, хоча їй 11. Чоловік по факту не смітить, але і не допомагає особо з битовухою. А обслужити треба вже 3х людей
Некомильфо• 07 декабря 2022
Ответ дляДиректриссимо
Так суть же не в пмм зовсім.
Є люди, яких я називаю постійний хаос.
Як вони не стараються, все одно постійно брудно.
В мене знайома є.
Є в неї в пмм і робот і ще купа техніки, але як були гори посуду так і є.
Купа речей горами і так далі.
Вона постійно то кавою облилася, то ще чимось. Одяг в плямах. І так постійно
Є люди, яких я називаю постійний хаос.
В мене знайома є.
Купа речей горами і так далі.
Та легко!• 07 декабря 2022
Ответ дляАнка-пулемётчица
Если вы о таком порядке, то у меня тоже робот-пылесос бегает постоянно. Но это к порядку не имеет отношения. Жду, когда создадут робота, который будет сортировать и раскладывать по местам вещи, игрушки и прочий бытовой хлам.
Санта Барбара• 07 декабря 2022
Я зробила в свої 45+ такі висновки
- є вроджені господарочи, які якось непомітно - а все тіп-топ
У мене сестра така - реально непомітно , кілька рухів і чистота
- а є поросята ( це я лагідно)
Я як та білка в колесі, і ніби роблю все так - обожнюю відчуття порядку на кухні. Вимию , поховаю все - через 1-2 год хаос
От як так?
Стоїть ПММ - теж бісячий предмет
Ну не люблю рутинну хатню роботу. Дивно, що мої хлопці виросли поціновувачами чистоти. Тут таки не в маму

- а є поросята ( це я лагідно)
От як так?
Стоїть ПММ - теж бісячий предмет

Санта Барбара• 07 декабря 2022
Ответ дляНекомильфо
Так суть же не в пмм зовсім.
Є люди, яких я називаю постійний хаос.
В мене знайома є.
Купа речей горами і так далі.
Є люди, яких я називаю постійний хаос.
В мене знайома є.
Купа речей горами і так далі.
Вона не риби , випадково?
Некомильфо• 07 декабря 2022
Ответ дляСанта Барбара
Вона не риби , випадково?
На початку вересня народилася. Не пам’ятаю хто