бЭйбА• 07 декабря 2022

Що ви ніколи не їсте на сніданок?

Особливо цікавить думка тих, хто притримується правильного харчування.
Є такі, хто може з´їсти будь-що зранку і не заморочується?
Xue• 07 декабря 2022
Вуглеводні. Макаронні вироби, хліб і т.п.

4есотка• 07 декабря 2022
Багато що. Легше порахувати, що я їм зранку
Контрольница• 07 декабря 2022
Вівсянку, перловку ( не знаю як українською) - це я зовсім не їм
Неместная Я• 07 декабря 2022
Завжди їм лише каву
Клин_Кляйн• 07 декабря 2022
суп не ем
parele• 07 декабря 2022
Проще назвать, что мы всегда едим на завтрак))
Бутерброды и кофе.
При этом придерживаемся относительно правильного питания)
автор бЭйбА • 07 декабря 2022
Ответ дляКлин_Кляйн
суп не ем
А, наприклад, картоплю, макарони, вареники, горохове пюре, мариновані овочі?

Клин_Кляйн• 07 декабря 2022
Ответ длябЭйбА
из этого списка всё бы съела
Подмигашка• 07 декабря 2022
Супи, це точно не можу зранку. Все інше за обставинами, але найкраще на сніданок для мене це молочна каша, молочні продукти, яєчня з беконом та овочами та щось солодке.
Ухтышка_малышка• 07 декабря 2022
Овсянка и любое сладкое,овсянку не люблю ,сладкое на завтрак не заходит. Но я не из правильно питающихся
Тримаю свічку• 07 декабря 2022
Ответ дляXue
Вуглеводи, бо вуглеводні - це, наприклад, нафтопродукти
_MadonnA_• 07 декабря 2022
У меня на завтрак почти одно и тоже . Бутеры или сырники . Получается все остальное я не ем .
ПанВиктория• 07 декабря 2022
Я можу їсти все зранку😊 крім молочних каш і хліба😊
Кондуктор автобуса• 07 декабря 2022
Суп/борщ/будь-яку першу страву.
Я такая боевая• 07 декабря 2022
ПХ не притримуюсь, але не їм на сніданок жирне та смажене. Гостре - іноді, коли холодно.
Марафетчица• 07 декабря 2022
Суп, фрукты, колбасу, сосиски. Мне бы овсянку, отварное яйцо, рыбку, хлеб с маслом, творог.
жижифреймут• 07 декабря 2022
Супы, вторые блюда
Xue• 07 декабря 2022
Ответ дляТримаю свічку
Так, дякую. І це ж не Т9, а я власними ручками. Треба бути уважнішою.
HupBaHa• 07 декабря 2022
Редко завтрака. Но вот что вообще точно не ем никогда так это сладкое

HupBaHa• 07 декабря 2022
Завтракаю*
Оно само купилось• 07 декабря 2022
Я їм тільки бутерброди і сирники . Все решта не їм , особливо борщі і супи
Патриоточка• 07 декабря 2022
На сніданок ніколи не їм сніданок. Починаю прийом їжі після 16-18:00. А до того можу випити води, кави/ чаю (без цукру і молока). Тому в мене нема страждань на тему ’що приготувати на сніданок’
БезПаспортаНеПродаю• 07 декабря 2022
Я очень люблю свой одинаковый завтрак печеная картошка (пару картошин)что то мясное и обязательно салат
Картошку ем исключительно утром
Иногда на выходных блины ем
жижифреймут• 07 декабря 2022
Ответ дляПатриоточка
Цикавенная• 07 декабря 2022
Обед не ем на завтрак)) то есть суп, борщ - для меня это чисто обеденные блюда
Я тут с краю постою• 07 декабря 2022
Ответ дляПатриоточка
А коли з´являється чоловік, починаєш голову ламати, що приготувати😱 Як же класно було жити до заміжжя😔
Я тут с краю постою• 07 декабря 2022
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Картошку ем исключительно утром
Иногда на выходных блины ем
Коли ж ви встигаєте її запекти?
автор бЭйбА • 07 декабря 2022
Ответ дляПатриоточка
А в скільки встаєте? Працюєте?
БезПаспортаНеПродаю• 07 декабря 2022
Ответ дляЯ тут с краю постою
Коли ж ви встигаєте її запекти?
Вечером
Утром грею
HupBaHa• 07 декабря 2022
Ответ дляЯ тут с краю постою
Сам пусть готовит