Кондуктор маршрутки• 07 декабря 2022

Де купити і порізати ДСП для самостійного складання шафи в Києві?

Дівчата, мирної ночі.
До війни почали ремонт, і встигли все крім коридора. За 10 місяців мого з дитиною перебування на ЗУ кошти потратилися.
Без прихожої дуже важко, весь верхній одяг по стільчикам в кімнатах, у мене уже нерви здають.
Вирішили з чоловіком, що треба десь купити ДСП і його порізати, а збере він сам.
Пару років тому дитині заказували шкаф, так майстер весь матеріал і порізку заказував на Віярі. Хто в темі скажіть будь ласка, де зараз купують ДСП і порізка з кромкою люди, які займаються збором меблів?
Щиро дякую за допомогу!
Нарисовалось• 07 декабря 2022
Віяр
Нарисовалось• 07 декабря 2022
Ще в епіцентрі є порізка, тільки кромку не наклеять. І в олді так само. Але ви можете в віярі купити кромку, поклеїти вдома і завезти в олді чи епіцентр на порізку, вони акуратно зроблять
автор Кондуктор маршрутки • 07 декабря 2022
Ответ дляНарисовалось
Віяр
Дякую.
Скажіть будь ласка, чи можна розміри порізки листа ДСП подати на бумазі чи треба в їх програмі?
Ответ дляНарисовалось
Дякую.
В епіцентрі і олді дешевше чим у Віяра?
Нарисовалось• 07 декабря 2022
Ответ дляКондуктор маршрутки
Дякую.
Ще кронос дивіться

Якщо підрізати готові матеріали, то можна просто на словах сказати. А якщо шафа ціла треба + отвори, то треба на їхньому сайті в конструкторі
Ответ дляНарисовалось
І я трошки запуталась.
Ви пишите, що вдома поклеїти кромку і повезти на порізку.
Я думала спочатку ріжуть, а потім клеять крлмку.
Нарисовалось• 07 декабря 2022
Ответ дляКондуктор маршрутки
Дякую.
В епіцентрі і олді дешевше чим у Віяра?
В епі та в олді нема того матеріалу, який має віяр. Щось складне краще віяру довірити

Епі та олді - прості різи
Ответ дляНарисовалось
Ще кронос дивіться

Там не просто шафа, там прихожа 2.8 метра, поділена на 3 шафи
Оскорбляю всячески• 07 декабря 2022
Віяр, на сайті все самим зробити і замовити доставку. І виходити нікуди не треба.
Нарисовалось• 07 декабря 2022
Ответ дляКондуктор маршрутки
І я трошки запуталась.
Спочатку креслення :) тоді нарізка, тоді поклейка
Ответ дляНарисовалось

Епі та олді - прості різи
Потрібен звичайний ДСП.
А ціна де дешевше буде?
Оскорбляю всячески• 07 декабря 2022
Ответ дляКондуктор маршрутки
Буде дорого. Скільки саме - можна порахувати на тому ж Віярі. Ще дверцята та фурнітуру треба.
Нарисовалось• 07 декабря 2022
Ответ дляКондуктор маршрутки
Потрібен звичайний ДСП.
А ціна де дешевше буде?
Якщо, як ви вище пишете, такий складний виріб, то тільки віяр, без варіантів.
Ответ дляНарисовалось
Так в думала.
Скажіть будь ласка, а що дешевше Віяр чи Кронос(можу не правильно написати) ?
Партизанка• 07 декабря 2022
Віяр дешевше. І їх 3 по Києву. А Кронас 1 на Куренівці , не кожному зручно їхати туди
Ответ дляПартизанка
Дякую.
ГугелП@лАмался• 08 декабря 2022
Если Вам не нужен инд.размер, то проще и дешевле купить готовый, у примеру в юске.
У вас, я так понимаю, нет опыта рассчета мебели? Вручную это достаточно кропотливая работа с нюансами. Хотя, если есть желание, то почему нет. В вияре есть конструктор, можно внести детали, рассверлить отверстия, расход дсп прикинуть, стоимость и сделать заказ.
ГугелП@лАмался• 08 декабря 2022
Ответ дляПартизанка
Кронас раньше был дешевле вияра. Но они не так ориентированы на покупателя.
ГугелП@лАмался• 08 декабря 2022
Автор, ещё посоветую. Не знаю, работает ли это во время войны . Но можно поискать по знакомым кого-то со скидочной картой вияр, будет дешевле.
автор Кондуктор маршрутки • 08 декабря 2022
Ответ дляГугелП@лАмался
Инд размер то не нужен, но стандартная высота продаваемых шкафов 2-2,2 метра. У нас высота 2.45 и все шкафы в квартире делала инд заказом, так как терпеть не могу эти пустоты между шкафом и потолком.
Опыта расчета мебели нет, но я вручную на бумаге нарисовала порезку 3листа в сантиметрах (только нужно снять кое где толщину ДСП и толщину кромки). Расчеты так сделала, что с 3 стандартных листов ДСП отходов не осталось, крутила вертела, чтоб использовать за все что оплачено. Поэтому расход ДСП мне известен, а вот с отверстиями еще не вникала.
ГугелП@лАмался• 08 декабря 2022
Ответ дляКондуктор маршрутки
Понятно. Тогда удачи
Ответ дляГугелП@лАмался
Уже нашла на олх человека, который даст скидку. Пишет, что бесплатно. Посмотрим..
ГугелП@лАмался• 08 декабря 2022
Ответ дляКондуктор маршрутки
Что бесплатно- не удивительно. Чтоб карта не сгорела, по ней нужно покупать в год на определенную сумму. Приличную. Так что владельцу карты выгодны доп. покупки. .