Откушу что там торчит• 08 декабря 2022

Ситуація в школі не дає спокою

Донька зараз в 5класі, математика не дуже дається, вчимо уроки разом і всеодно контрольна ось була 4(( Для порівняння інші предмети вона може опрацьовувати самостійно без мене і отримує оцінки в діапазоні 7-10. Як і в кожному класі з нею вчиться хлопчик відмінник. Сьогодні вчитель щось запитала того хлопчика, він не знав, і вона при всіх сказала не будь як …Аня незнайка.
Донька звісно засмутилась, розповіла мені.. тепер цілий день про це думаю. Зараз ж ніби система що твої оцінки навіть не оголошують при всіх бо це може ранити, чому вона тоді так дозволила сказати про мою дитину. Донька у мене одна, кажу до неї поговорю завтра із класною , донька каже не потрібно, але бачу переживає сьогодні, цілий день це згадує( Щоб ви зробили на моєму місці?
МУСЯкомарова• 08 декабря 2022
А по теме : если это вас тревожит. Я бы позвонила и поговорила с учительницей.
Что значит : незнайка???

былоИпрошло• 08 декабря 2022
О , я псіхічка стаю , коли моїх дітей стосується. Я б уже була у директора .
І вчителька б ця у мене на все життя усвідомила що таке тактовність і доречність.
Леди Репях• 08 декабря 2022
Учитель не имеет право так унижать ребёнка.
Такие обиды могут остаться на всю жизнь.

С таким отношением учителю и работу потерять недолго. Это психологическое насилие.
ЗаведУющая• 08 декабря 2022
Ответ дляДівчина_загляденіе
Як мені подобаються ці доморощені психологи - знавці, які самі пишуть про тупих дітей..то не ваш клопіт і проблема взагалі..
У нашому класі вчився хлопчик, йому все важко йшло, але він був такий веселий, відкритий, з ним дружили всі і ніхто не казав ні з дітей, ні з вчителів ’тупий’..
Просто огидно читати
Не читайте, есть дети с диагнозами это другое , а есть дети с которыми просто не занимаются это разные вещи . И если ребенок не понимает родители либо сам с ним занимается или есть репетиторы, а не ищет кто что сказал .
Любавишна• 08 декабря 2022
Ответ длятогдалия
Дівчатка це зараз так коли я навчалася в школі то в перший класах двійки на лобі малювали і не можна було її стерти, зошити рвали якщо неохайно написано, холопоми називали.
Час тат не при чаму. То щось з Вашою школою було не те. Вам скільки років?
былоИпрошло• 08 декабря 2022
Я такого стерпіти не можу , навіть по відношенню до чужих дітей , мовчу же за своїх.
У сина в початковій школі був у класі хлопчик -бешкетник і навчання йому важко давалося.
Діти почали над ним сміятися. І одного разу я зрозуміла чому. Якось почула як наша вчителька казала іншому учню : «Чому така оцінка погана по контрольній? Як так? Ладно у Вані 2 , він у нас дургенький . Але ж ти розумний !».
У мене наче червоною ганчіркою перед очима помахали.
Я свою думку висловила , можливо трохи різко, але після того вчителька почала слідкувати за язиком .
А що робити? Як самі не розуміють , то хтось їм має пояснити, хоч наче вчити дорослих то не тактовно. Але дітей ображати і принижувати це дно.
Челюскина• 08 декабря 2022
В целом учителя в Украине полный отстой. Автор, я вам расскажу история она не совсем релевантна вашей, но поучительна
Я ходила в школу на республиканском стадионе. И в то время у нас в классе были как и достаточно обеспеченные, так и средний класс так и достаточно простые дети.
И вот был у нас один мальчик из очень бедной семьи. Точнее его растила одна мама (кстати она была красоткой) и денег у неё не было чтобы нормально его одеть. Сами знаете какие зп. И мы все его дразнили «Ваня-бомж»

Боде пишу это и мне так стыдно. Мы его дразнили с начальной школы и до 11 класса. Друзей у него в школе не было. Мама разбираться не могла, так как постоянно с работы бегать у неё не было возможности. Булллинг от всего класса был очевиден. И вот что интересного: но одна классная не заступилась за него!! Ни одна не поставила нас на место. Ни одному учителю не было не все равно на его психологическое состояние. Никто ему не помог.
В школе мало что изменилось поверьте мне. Так что вашего ребёнка классная защищать не будет. Идите сразу к директору и начните с того что попросите показать диплом о пел образовании этой учительницы»
СтелькаОТединицы• 08 декабря 2022
Ответ дляОткушу что там торчит
Ви не уважно читаєте, домашнє завдання дитина виконує постійно.
Ой, не витрачайте нерви, це я вам як чистокровний гуманітарій з червоним дипломом Академії імені Ярослава Мудрого кажу. В мене точні науки були ледве 4. Геометрію я не розуміла зовсім, тупо вчила напам´ять теореми, бо математичка з мене знущалася і дуже полюбляла викликати до дошки, знаючи, що плаваю в знаннях конкретно. І я не розумію, нащо дитині репетитор в тому, що вона не сприймає. Хіба не раціональніше розвивати дитину в тому, до чого вона здібна? Ну буде в неї дуже посередньо по математиці, але знатиме дві іноземні мови. Хіба це не краще?
olviya0386• 08 декабря 2022
Ответ дляВумна вутка
Я можу дати вам відповідь. Математика запущена у початковій школі. Не була вивчена таблиця множення, склад числа, дитина не має навичок усного рахунку. Уявіть собі людину, яка все життя просиділа/пролежала, а тут їй наймають професійного спортсмена, щоб вона бігла. Вийде? Поки людина впевнено не стоятиме на ногах, не ходитиме, бігти у неї не вийде, як би вона не старалася.
Математика - це не історія чи література, тут вкрай важлива послідовність. В історії можна не знати історії Древнього Риму, але чудово орієнтуватися в історії 20ст. В математиці так не вийде.
Поки ваша дитина не вивчить ази математики, то далі не зможе просунутися. Таблицю множення здатні завчити всі, просто не всі стараються. Поговоріть з репетитором які саме прогалини у доньки і що треба завчить/зазубрить. Побачите, наскільки покращаться успіхи. Подумайте, звідки у дитини 12 за самостійну? Значить вона може засвоювати матеріал? А чому з інших тем 3? Бо просто не вивчила. Тут репетитор безсилий. Або ви контролюєте щоб дитина вчила теми, або ось так і буде.
Не зовсім згодна, бо займаємось з дитиною разом з першого класу. В початковій школі взагалі не було проблем, були гарні оцінки - на рівні не нижче 9 балів. По дорозі в школу щодня повторювали спочатку склади чисел, потім таблицю множення. Мені нема сенсу обманювати вас. Бо це дійсно так. Вчили все. Велику увагу приділяли задачам, точніше - розумінню прочитаної умови. І це також важко, хоча дитина багато читає і розуміє прочитане. Потім було дистанційне - також кожну тему проходили самі, бо мені не стільки ті оцінки важливі, скільки знання. Ми розуміли, що все це ’фундамент’ для подальшого вивчення. Як тоді вийшло так падати вниз в знаннях з пятого класу? Я думаю немає бажання, а от чому? Бо просто дуже важко йде даний предмет. Я не можу знайти причину. Нажаль. До порівняння зараз менший першачок в нас - я вже бачу між ними різницю. Він склад чисел ’як горішки’. Міркування - запросто запамятав. Тому приклади рахуються і нові теми легко ’заходять’. Не доводиться постійно навіть їх повторювати, він памятає. А от страшій дуже складно чомусь. Повторюсь - вчимося з дітьми з першого класу. Ось тільки в шостому вже репетитор математики в старшої, бо мені складно такі вже теми їй доносити. ( Якось так. Нажаль. Я не сперечаюсь і не намагаюсь довести щось вам. Просто сама не можу зрозуміти в випадку з донькою чому такі проблеми з математикою в нас.( Вчителів не звинувачую теж. Навчання наших дітей повинно цікавити батьків перш за все.

Svet-Oks• 08 декабря 2022
Згадую , як вчителька ( на пiдпис моєї мами в табелі ) сказала : що , це не може бути , що так розписується людина ? Тільки неграмотні так підписуються( дословно.)
На слід.день були збори , моя мама залишилась і говорила з вчителькою)))
Онанимный пользыватель• 08 декабря 2022
Ответ дляОткушу что там торчит
Вона переживає що після цього до неї будуть гірше відноситися.
Тільки кажіть вчителю, що ви були поряд коли проходив урок і почули що сказав вчитель. Тобто щоб це було не зі слів доньки, а наче ви самі це почули.
Тріль!• 08 декабря 2022
Я викладала в університеті. Ніколи в житті я навіть думки не мала сказати якомусь студенту, що він незнайка. А бачила я їх, повірте, з дуже різними природніми розумовими здібностями.

Це неприпустимо ні в якій формі, тим більше до дитини, яка не може дати відпір. Може ваша донька погано розуміє математику, тому що боїться вчителя. По перше, ви маєте піти до школи і точно не сюсюкатись зі вчителем. Те що вона робить непедагогічно і непрофесійно.

По-друге, переведіть дитину в клас де інший математик, або в іншу школу.

Так, звичайно вашій донці краще самій справитись з цією проблемою. Це саме те, що робить нас сильнішими по життю, бо далі буде набагато важче. Але, наввть доросла людина не може жити в постійному стресі і знущаннях. Якщо це дитину ранить, то ви маєте її захистити, або просто сказати вчителю про це. Нормальна людина зрозуміє і вибачиться.
woman Warrior• 08 декабря 2022
Ответ дляНе пью, не курю
Багато дітей виїхали за кордон після нашої ’поганої’ системи освіти і ’поганих’ вчителів. Там швидко все переоцінили: яжемамок в школу не допускають, скандалів і вияснення відносин немає, вчитель завжди правий і є повага до нього, діти всі на словах ’геніальні’, але дійсно тупі при цьому по декілька років в одному класі сидять і надалі не мають доступу до вищої освіти (посуд мити можна і так) і т.п.
ну давайте обсудим то, что вы написали.
В данном случае автор совершенно не относится к атегории ’ яжемамок’.
В школу и у нас родителей не пускают.
Выяснение и решение вопросов есть и тут, пишется заявление классруку,директору, и назначается время для беседы.
Но.Очень большое но.
Это касается конфликтов между детьми
А в отношении учителей к детям не такое, как возможно в Украине, а уважительное.И тут просто никому в голову не придет сказать нечто подобное Ане.
Потому как очень легко потерять возможность преподавать, если родители обратятся в суд.
И в странах Европы да,никто не считает неважным психологическое состояние ребенка в школе.И никому в голову не придет оказать на ребенка психологическое давление, унизить его, или оскорбить.Потому как и не принято, и не заложено, да и чревато.
да, иеще.
Вы реально считаете нашу систему образования хорошей?
Вопрос риторичский.
Маманя• 08 декабря 2022
Ответ дляОткушу что там торчит
Вона ще молода, 23 роки, але ж це не виправдання
Тим більше, я думала там старша пані радянської закалки, в них ще могли такі методи залишитися.
woman Warrior• 08 декабря 2022
Ответ дляСладко-соленая
Якщо вона в Вас і гуманітарій, то їй англійська чи німецька по життю знадобиться більше, ніж інтеграли і ковзні середні))) Стосовно того, чому виділили саме її - якщо в неї була найнижча оцінка за контрольну, то вчителька через це її як приклад навела. АЛЕ! Жодна оцінка не надає права вчительці принижувати дитину. Тим більше чужу. Нехай своїх народить і виховує, а стосовно Вашої дитини її завдання - навчити математиці. І знаєте, автор, я, правда не вчитель в школі, але викладач в університеті і можу сказати так: я живу за принципом - якщо студент не має знань з мого курсу, то це не тільки його вина, а й моя, бо я не донесла цю інформацію так, щоб йому було цікаво і він її сприйняв і засвоїв. Результат - до мене на пари ходять навіть затяті прогульщики, а випускники, які належали до категорії, пробачте ’розп...дяїв’ як всі в універі говорили, досі зі мною переписуються в телеграмі і запрошують на чай/каву/пиво/глінтвейн на просто поговорити. Тому від вчителя теж залежать знання Вашої дитини.
Спасибо вам за позицию.
woman Warrior• 08 декабря 2022
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Вчитель неправа. Але! Мій син також у 5 класі. Там математика елементарна. Я маю досвід роботи із дітьми, немає такого «не математичний склад ума». Особливо в такому віці. Це означає, що вчитель просто не може пояснити. Вам потрібно робити ту нещасну математику разом з дочкою і все їй пояснювати. Бо буде далі гірше. Ну а вчителя я б пристидила, це просто неподобство, мені аж самій стало сумно за вашу дитинку((( побалакайте з учителем, але не скандальте, просто скажіть, що дитина проплакала через її слова весь вечір. Не погрожуйте, нічого. Нехай їй просто стане соромно… це найбільш дієвий спосіб!
Вы полагаете, что если нет понятия, что и где и кому можно говорить, нет понятия педагогической этики, то ей может стать стыдно?Да она даже не поймет, за что стыдиться.
АлывердЫ• 08 декабря 2022
Ответ дляРябушка Ку
Не все отличницы хорошие девочки, так то.
Моя кума была отличницей и так подговаривала булить одну девочку, что там аж серьезеые разборки родителей были, а кума осталась в стороне, никто ж не мог подумать на отличницу. Успехи в учебе не гарантия высоких моральных качеств человека.
Соглашусь, что не все отличницы - ангелы..но я была тогда до мозга костей очень правильным ребенком - облико- морале.
Маманя• 08 декабря 2022
Ответ дляЛюбительница
То вчитель здасть яжемамку в поліцію за таке.
І буде права.
Якщо дитині не дано вчитись, то скандал з вчителем нічого не змінить.

До речі, вчитель вказала прізвище дитини? Чи Аня- таке рідкісне ім´я?
Тут явно не яжемама і справа зовсім не в навчанні.
Не можна порівнювати дітей навіть в межах сім´ї, тим більше, принижувати.
Тут і по відношенню до відмінника вчителька не коректно висловилася, він теж має право чогось не знати. Потім може вирости з синдромом відмінника, щоб не бути як ’не знайка’.
Так само по відношенню до дівчинки, навіть якщо не дано розуміти математику, тавро ’незнайки’ ставити не варто, на 101 раз може все вдатися. А так дівчинка до кінця школи віритиме, що не здатна бути відмінницею.
І всьому класу вчителька наче дає сигнал, що дівчинка двієчниця, не будьте як Аня. А це може бути приводом до насмішок і булінгу.
Україна наше все• 08 декабря 2022
Ответ дляГолубец
Когда-то в начальной школе классный учитель тоже что-то подобное сказал про меня, на следующее утро мама разнесла этого учителя.
Я бы тоже сделала, как моя мама. Ведь мысль, что ты не защитил своего ребёнка будет мучать.
А по поводу математики не переживайте, у кого-то аналитический склад ума, у кого-то гуманитарной.
правильно ваша мама зробила. Мене вчитель математики загнобила, хоча я попала в математичний клас, тє задатки були. Досі кошмари сняться, що відповідей не знаю. Доречі, вдома вирішувала всі завдання норм , а в школі паралізував страх помилки.

АлывердЫ• 08 декабря 2022
Ответ дляКы-ы-ы-ця
А что за косяк от бабушки?
Это уже неважно. Бабушка умерла. У нее была своя мораль и принципы (иногда очень своеобразные и странные для многих), но она действительно много хорошего в моей жизни сделала и любила меня как внучку. Пусть земля ей будет пухом.
Маманя• 08 декабря 2022
Ответ дляВумна вутка
Це буде не на користь вашій Ані насамперед. Вчитель неправа, але корінь зла - у відсутності знань у вашої дитини. Вчитель у такий спосіб намагається спонукати Аню більше працювать. Спосіб не найкращий, але можливо інші вже вичерпано? 4 з математики у 5 класі - це треба дуже постаратися. Це говорить про дуже серйозні проблеми з предметом у дитини. Математику недостатньо просто пояснити. Це насамперед праця самої дитини. Якщо дитина не вивчила таблицю множення - що може зробити вчитель? Якщо дитина складає мало не на пальцях, то що може зробити вчитель? Тут вам треба провести роботу з Анею. Вона філонить у вас)
Корінь зла в непедагогічності вчителя. Не можна порівнювати і принижувати. Відміннику теж такі порівняння не на користь.
Уявіть, що в вас є подруга Катя, яка мало заробляє і ви в колі друзів кажете ’не будь як Аня’. Корінь зла буде в тому, що Катя не здатна заробити більше?
Маманя• 08 декабря 2022
Ответ дляОткушу что там торчит
Та вона в мене вдалася, я теж гуманітарій. В школі моя подружка краще знала математику, а я англійську, до цього часу одна одній згадуєм ніби трохи із заздрістю кожна от ти знала те, а я не знала)) Але мене ніхто за це не принижував звичайно. Тим більше у доньки в класі лише пару відмінників. Кажу чому виділили саме тебе, ти що найгірша?
Якщо ви саме дочці сказали фразу ’чому виділили саме тебе, ти що найгірша?’, то так теж робити не варто.
Виглядатиме, що ви теж женетися за рейтингом, ’головне, щоб не найгірша’;
Незнання математики не робить її найгіршою;
І важливо пояснити, що вчителька так сказала не тому, що дівчинка найгірша.
Марія В• 08 декабря 2022
Дитячий садок...
Вумна вутка• 08 декабря 2022
Ответ дляМаманя
Якщо Катя паше на малооплачуваній роботі і немає можливості отримати іншу - її вини немає. Якщо Катя не напружується, щоб пошукати краще по своїм можливостям, а обрала варіант ’мінімалка із затримками на рік, проте робить нічого не треба’ і при цьому Катя гостро потребує грошей і головне МОЖЕ їх заробляти - тут питання до Каті.
Корінь зла - дитина не вчить, мама це заохочує. Піде мама тюкати вчителя. Цей вчитель просто заб´є на Аню, буде ставити їй заслужену 2-3, а не 4 як зараз. А може навіть і 4, аби статистику школі не псувати. Але прийде час Ані йти до 10 класу і мама з подивом дізнається, що Ані туди дорога закрита. Бо місць у10 менше, ніж у 9. І туди конкурс. Відкрию таємницю: директор при відборі дітей буде дивитися на оцінки як мінімум з предметів, обов´язкових на зно. А математика обов´язкова. Кому потрібен учень з гарантованим ’не склав’? Шкода, що мами Ань того не розуміють і замість навчити своїх дітей вчитися травлять вчителів.
Не пью, не курю• 08 декабря 2022
Ответ дляwoman Warrior
ну давайте обсудим то, что вы написали.
В школу и у нас родителей не пускают.
Но.Очень большое но.
Это касается конфликтов между детьми
да, иеще.
Вопрос риторичский.
Аню ніхто не принизив. Про Аню сказали правду...
Вумна вутка• 08 декабря 2022
Ответ дляОткушу что там торчит
Списати з ГДЗ не означає його виконати.
Дитина, яка дійсно виконує всі дз, ніколи не буде мати 4 з математики. Вчитель ніколи не зачепить дитину, яка старається, але не виходить в силу своїх можливостей. Чіпають ледачих або занадто борзих.
РойЛеля• 08 декабря 2022
Чогось згадався випадок. У мене в інституті була подруга дуже красива, спокійна, але не дуже розумна. І була хамовита прєподша. Яка її викликала до трибуни, а та слабко дуже знала тему. І вона їй ’ якщо ти думаєш, що за красу будеш отримувать все в житті, то обломайся’ і вліпила їй погану оцінку.
На диво Аня сприйняла це спокійно, вже потім її тіліпало
Ух ты какая Я• 08 декабря 2022
Ответ дляНаизнанку
Ужас...учитель не умная, а вам надо поговорить с ней. Детей надо защищать...меня в садике макнула воспетка лицои в гороховый суп и не разрешила умываться. Мама пришла за мной увидела это и интеллигентно что то там проговорила с воспетрй, а мне было так обидно...я хотела защиты. Может неправильно я хотела, но этот случай запомнился
Моего мужа тоже нянечка в рассольник макнула лицом, а он рассказал маме только потому что после ветрянки и помнил, что нельзя мочить. Решил маме признаться что намочил...На след день мама построила всех в садике-няньку уволили
Брюлик в стразах• 08 декабря 2022
Ответ дляОткушу что там торчит
Она педагог. Этим все сказано. Если не может свой поганый язык во рту удержать, чтоб ребенка не обидеть, пусть селедкой на рынке торгует, там ей быстро расскажут, кто знайка, а кто тупарь. С учителем обязательно поговорить, а дочке объяснить, что от этого ничего страшного не случится, пусть не переживает.
Brovalia• 08 декабря 2022
Учитель тварь....