Ромашка_Бегемотовна• 08 декабря 2022
Ви б потратила 20-30 тис грн за 3 дні в Кракові?
з літа 2021 не було відпустки.хочеться перезавантаження.
але це ж ціна майже моря на тиждень з дитиною.
кусається
Ромашка_Бегемотовна
• 08 декабря 2022
Ответ дляПешитеБесАшипок
Во вроцлаве есть океанариум, площадь красивая. Варшава музей Коперника. Только билеты брать заранее. Там зависать можно день. Но обычно дети любят аквапарки. Отличный аквапарк в Тыхи. Там очень много детских зон. и еда нормальная. мы рядом, любим ездить
дякую. а в аквапарк мама теж має іти?
я люблю плавати в морі, в басейні терпіти не можу, мене все чухається. там дитина зможе бути, якщо я не залазитиму у воду і буду так приглядати?
Ромашка_Бегемотовна
• 08 декабря 2022
Ответ дляСестрица Алёнушка
Ми їхали з дитиною в Краків на 3 дні з Варшави. Потратили десь до 6тис. Дорога на поїзді 1200грн, готель на 2 доби 2тис грн, інше на їжу, екскурсії, розваги. Бідьше б не тратида. Ми ще за тисяч 17 в Гданськ на море їздили на 10 днів дітом і в Лодзь на 3 дні теж тисяч до 6, там океанаріум і зоопарк. В Варшаві теж є багато цікавого для дітей.
дивлюсь зараз готель, то це мінімум 3 тис грн
Ромашка_Бегемотовна
• 08 декабря 2022
Ответ дляСестрица Алёнушка
а коли Ви були в Гданську?
Неугомонная• 08 декабря 2022
На три дня для меня только одна локация, тоесть какой нибудь спа курорт или комплекс. Поездки только неделя две
жар-птица Нюра• 08 декабря 2022
Ответ дляФиона Шрековна
В египте еще нормально, 25-26 хургада. В шарме теплее. В кракове что ли жара? Та дажу в турции относительно тепло. У автор 30т на 1+1 . Можно что то найти недорогое я до войны летала за 1000 уе 2+1. В нормалтные 5ки. Не лакшери. Но нормальные , типа нубиана айленд. На неделю.
я до войны каждый год ездила в конц октября-начале ноября. Уже сильные ветра и в это время уже надо было искать безветренный отель. В декабре уже холодно, вечером только в куртках и теплых вещах, а купаться в море уже для экстремалов.
В Кракове городской, а не пляжный отдых. Осмотр достопримечательностей.
Ух ты какая Я• 08 декабря 2022
Ответ дляФиона Шрековна
Нет, я б поехала на море. Таскаться по улицам и смотреть достопримечательности не мое.
Ещё и в холод собачий
Лучше море)
Ух ты какая Я• 08 декабря 2022
Ответ дляРомашка_Бегемотовна
маємо захист в Польщі, не можна виїжджати за межі ЄС
Это вам такое сказал, на 30 дней езжайте куда хотите
Чудо Ф_ф КеДаХ• 08 декабря 2022
Ответ дляжар-птица Нюра
А на какое? Холодно уже везде, разве что в бассейне с подогревом сидеть. И до войны мы летали в Египет за 75-80 тысяч грн. На 2+2 на 9-10 ночей в нормальном отеле.
Ну так автор может полететь в Египет 1+1 за 30т.Там как раз тепло.Мы лет 5-7 назад 5 декабря летали ,море теплое днём.
Ромашка_Бегемотовна
• 08 декабря 2022
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
я одна з дитиною не поїду в Єгипет..
Ух ты какая Я• 08 декабря 2022
Ответ дляРомашка_Бегемотовна
а коли Ви були в Гданську?
Я живу у Гданьску, біля моря дуже зимно, а ярмарк і ялинки як і всюди, я б краще на море поїхала)
Ромашка_Бегемотовна
• 08 декабря 2022
Ответ дляУх ты какая Я
оце ’як і всюди’ у нас нема.
хочу дитині місто показати, за час війни відвикли
Ух ты какая Я• 08 декабря 2022
Ответ дляРомашка_Бегемотовна
оце ’як і всюди’ у нас нема.
Ну не знаю
На вулиці холодно, вологість висока, ну пів години ви погуляєте а потім все одно у приміщенні сидіти, у Ґданську гарно літо-осінь
ПешитеБесАшипок• 08 декабря 2022
Ответ дляРомашка_Бегемотовна
куди їдете?
так, готель 3-4 тис грн ніч, але ж ще музеї всякі, дорога, харчування
а вы не пробовали искать отель дешевле 100 дол в сутки? а то бюджет у вас скромный, а жилье высматриваете дорогое
Ромашка_Бегемотовна
• 08 декабря 2022
Ответ дляУх ты какая Я
Ну не знаю
в нас захист в Польщі в маленькому містечку такий як центр для біженців майже біля кордону з Україною.
я вже замучилась і задовбалась страх.
знаю, що треба складати гроші, але просто уже не витримую.
відпустка є, тому я або її проведу з дитиною тут (гуляти, дивитись фільми, але тойже психологічний стан), або поїду з 2х тижнів хоч на пару днів кудись.
Так на 1 день в радіусі 200 км біля нас є лише Жешів)
я вже замучилась і задовбалась страх.
Ромашка_Бегемотовна
• 08 декабря 2022
Ответ дляПешитеБесАшипок
я живу в гадських умовах))
хочу хоч трохи норм.
100 дол не дивлюсь, а біля 300 злотих
хочу хоч трохи норм.
100 дол не дивлюсь, а біля 300 злотих
Сестрица Алёнушка• 08 декабря 2022
Ответ дляРомашка_Бегемотовна
а коли Ви були в Гданську?
Літом, в липні
Сестрица Алёнушка• 08 декабря 2022
Ответ дляРомашка_Бегемотовна
я вже замучилась і задовбалась страх.
А Варшава далеко вам? На поїзді чи автобусі. На букінгу можна знайти не дорогі номери, наприклад в передмісті, купити квиток на транспорт на вихідні, це на 3 дні виходить, і кататись. Тут ялинка в старому місті гарна, королівський замок, королівські сади, резиденція у парку Лазенки і за містом Вілянув, там гарно і взимку, музей коперника це на цілий день, є зоопарк, аквапарк.
Гладиолус• 08 декабря 2022
Ответ дляРомашка_Бегемотовна
куди їдете?
До Румунії, але купили тур, щоб відразу екскурсії та ін. У мене дитина старша, вже в вибір екскурсій ширший
Гладиолус• 08 декабря 2022
Ответ дляФиона Шрековна
Зараз курс дещо внш ц, це вже не тисяча давно + вильотів з України немає. Це раніше ти кидав валізу в авто чи таксі і за 30 хв у Борисполі чекповнт.
Тепер + доїхати в іншу країну, част ще там пораминуватися чи переночувати і так в обидва боки + до вартості туру.
+ росіян в Єгипті теж немало, а довго з ними в одному готелі я наразі не витримаю...
Готелі без росіян шукати складніше й дорожче.
Тому явно не 30 тис.
Фиона Шрековна• 08 декабря 2022
Ответ дляГладиолус
Тому явно не 30 тис.
Мой ответ был для девушки которая за 75-80 летала. За 30т и сейчас можно 2м улететь. Я цены мониторю. К тому же она летит не из Украины
Мир Мир Мир!• 08 декабря 2022
Мені Краків подобається)
Недавно були у Вроцлаві, гарне місто. З дитиною там обов’язково в зоопарк сходити, океанаріум особливо цікавий. І для українців безкоштовно музей ілюзій ( здається тільки в будні дні, при пред’явленні паспорта), дуже цікаво і дорослим, і дітям. І різдвяний ярмарок кльовий.
Ромашка_Бегемотовна
• 13 декабря 2022
Ответ дляO-Yumi
Я би витратила у три рази меньше ))))
навіть зараз? але як?
хостел?