Ромашка_Бегемотовна• 08 декабря 2022
Ви б потратила 20-30 тис грн за 3 дні в Кракові?
з літа 2021 не було відпустки.хочеться перезавантаження.
але це ж ціна майже моря на тиждень з дитиною.
кусається
ПешитеБесАшипок• 08 декабря 2022
я живу рядом с Краковом. Тоде интересно, на что там можно тратить деньги). Аквапарк худший из тех, в которых была. А больше там и нет ничего для ребенка.
Фиона Шрековна• 08 декабря 2022
Нет, я б поехала на море. Таскаться по улицам и смотреть достопримечательности не мое.
жар-птица Нюра• 08 декабря 2022
Ответ дляФиона Шрековна
А на какое? Холодно уже везде, разве что в бассейне с подогревом сидеть. И до войны мы летали в Египет за 75-80 тысяч грн. На 2+2 на 9-10 ночей в нормальном отеле.
Ромашка_Бегемотовна
• 08 декабря 2022
Ответ дляИщу-брожу
На Краков точно нет, что там делать
можна Краків і Вроцлав..
Ромашка_Бегемотовна
• 08 декабря 2022
Ответ дляЖена сантехника
А на что там тратить такие деньги?) Ладно Прага, но Краков
мені 800 км до Праги.
не знаю чи вартує їхати авто в таку дорогу на пару днів з дитиною
Ромашка_Бегемотовна
• 08 декабря 2022
Ответ дляПешитеБесАшипок
а Вроцлав наприклад?
Ромашка_Бегемотовна
• 08 декабря 2022
Ответ дляжар-птица Нюра
нас двоє з дитиною.
в Єгипет не поїду, не хочу міняти клімат, мало лі.
просто так задовбалась з початку війни, хочу відпочити від всіх, купи народу з якими проживаю, переключитись
Му ма му ма му• 08 декабря 2022
а в Кракові переключитесь, ага..гроші на вітер просто. чому не Прага?) або і справді море..
Ромашка_Бегемотовна
• 08 декабря 2022
Ответ дляМу ма му ма му
800 км з дитиною треба 2 дні в одну сторону їхати в розслабленому режимі. це додаткові кошти на готель.
а дитині 7 років що ялинка в Празі, що у Вроцлаві чи Кракові не думаю, що велика різниця..хз
Ромашка_Бегемотовна
• 08 декабря 2022
Ответ дляМу ма му ма му
маємо захист в Польщі, не можна виїжджати за межі ЄС
Курочка• 08 декабря 2022
Ответ дляРомашка_Бегемотовна
Термали не розглядали?
Му ма му ма му• 08 декабря 2022
Ответ дляРомашка_Бегемотовна
може гори?
Ромашка_Бегемотовна
• 08 декабря 2022
Ответ дляКурочка
Термали не розглядали?
не люблю, мені неприємно тепла вода..
плюс якщо їхати тільки заради дитини, то я по фото не знайшла такі прям дитячі спа готелі, де були б дитячі зони не 2*2
Ромашка_Бегемотовна
• 08 декабря 2022
Ответ дляМу ма му ма му
може гори?
а що в горах? ми жили пару місяців в Закарпатті в селі, то дитині було фіолетово
ПешитеБесАшипок• 08 декабря 2022
Ответ дляРомашка_Бегемотовна
Во вроцлаве есть океанариум, площадь красивая. Варшава музей Коперника. Только билеты брать заранее. Там зависать можно день. Но обычно дети любят аквапарки. Отличный аквапарк в Тыхи. Там очень много детских зон. и еда нормальная. мы рядом, любим ездить
Гладиолус• 08 декабря 2022
Моря в таку суму немає. А ті, хто сидять біля Кракова не враховують, що у вас в цю суму ще доїзд враховано. + Якщо зараз в Україні, то банально змінити оточення, побути десь без відключення світла, тривог, подивитися багато на святково вбрані вулиці - теж корисно для психіки. Я теж ось на днях з дитиною їду, суто перемкнути мозок. Інакше важко не двинути дахом.
Фиона Шрековна• 08 декабря 2022
Ответ дляжар-птица Нюра
В египте еще нормально, 25-26 хургада. В шарме теплее. В кракове что ли жара? Та дажу в турции относительно тепло. У автор 30т на 1+1 . Можно что то найти недорогое я до войны летала за 1000 уе 2+1. В нормалтные 5ки. Не лакшери. Но нормальные , типа нубиана айленд. На неделю.
Фиона Шрековна• 08 декабря 2022
Ответ дляРомашка_Бегемотовна
нас двоє з дитиною.
Едьте в египет! Там солнце которого скйчас катастрафически малого и тепло
]Mrs.Сексуальность[• 08 декабря 2022
Ответ дляФиона Шрековна
Автор не может выезжать из ЕС.
Сестрица Алёнушка• 08 декабря 2022
Ми їхали з дитиною в Краків на 3 дні з Варшави. Потратили десь до 6тис. Дорога на поїзді 1200грн, готель на 2 доби 2тис грн, інше на їжу, екскурсії, розваги. Бідьше б не тратида. Ми ще за тисяч 17 в Гданськ на море їздили на 10 днів дітом і в Лодзь на 3 дні теж тисяч до 6, там океанаріум і зоопарк. В Варшаві теж є багато цікавого для дітей.
Ромашка_Бегемотовна
• 08 декабря 2022
Ответ дляГладиолус
куди їдете?
так, готель 3-4 тис грн ніч, але ж ще музеї всякі, дорога, харчування