бювет_в_обед• 08 декабря 2022

Відключення світла без графіка, поясніть

Доброго вечора. Поясніть, будь ласка, можливо хтось має інформацію. Район Києва (назву писати не буду), родич похилого віку (з інтернетом не дружить). Постійно вимикають світло, без графіка. Зовсім. Дають світло на пару годин вдень. І все. В сусідньому районі світло є, не вимикають зовсім, або частково, по графіку. Родич просить допомогти знайти інформацію, чому так в їхньому районі. По сусідству такі ж бабусі та дідусі, які не знають, куди дзвонити. Сусідів молодше (може в них є інфо) не знаю. Підкажіть, може в когось така ситуація? Куди дзвонити, чи може на якомусь сайті глянути. Розумію, що страшна ситуація в країні. Але родич просить знайти хоч графік. Чи інфо, як довго так буде глобально у їхньому будинку, без графіка. Також розумію, що в родича вік, і зачіпає, що світиться в сусідньому районі і вивіски, і все. Тому прошу без критики. Дякую.
автор бювет_в_обед • 08 декабря 2022
Хочу знайти якусь офіційну інфо, може, щоб заспокоїти. Знаю, що буває і гірше, ніж нема світла. Але… не судіть, будь ласка. Тут вік як раз такий нетерплячий, ще й самотність.
Банан-барабан• 08 декабря 2022
Звонить бесполезно. Говорят аварийные и всё.
Найдите график по адресу, там будет 4 часа нет света 5 есть.
Отталкивайтесь от того, что когда по графику нет света, его нет. Потом включают чаще всего тогда, когда должны( могут на пол часа раньше), и будет свет 2-2,5 часа, потом выключают до следующего включения по графику, то есть на 6,5- 7 часов. У нас так.
МУСЯкомарова• 08 декабря 2022
Никуда не дозвонитесь. Мы тоже всевремя без света, зато соседние дома по всему району со светом. Но они хоть на газу. Логики не вижу. Уже осталась одна только злость и непонимание почему такая несправедливость. И улучшений нет даже. Только хуже. Нахрен мне свет ночью. А у них круглосуточно.
пицунда• 08 декабря 2022
на сайте облэнерго публикуются графики отключений. очень часто меняют . заходите на сайт и вводите адрес вашего родственника и вы узнаете в каком он графике... по крайней мере у меня в черкассах так
Красавица писяная• 08 декабря 2022
Так, а що тут такого секретного, напишіть в якому це районі Києва?
Еленочка_Леночка• 08 декабря 2022
Ответ дляМУСЯкомарова
Аналогично, у нас тоже напротив 9 этажки с газом и светом постоянно.
БоХатая• 08 декабря 2022
Сайт Ясно.
Схему подключений к тп рп вам никто не даст. Номера укрэнерго тоже найдете в нете.
Банан-барабан• 08 декабря 2022
Ответ дляпицунда
Я написала выше, как это у нас работает)))
Киев
Автор, родственник на левом?
автор бювет_в_обед • 08 декабря 2022
Ответ дляБанан-барабан
У них був старий графік, ще тижні 2 тому, збігався. Зараз ні. До 13:30 світла нема, дають в 13:30 і знов у 15:00 вимикають і вже до ранку. Іноді вночі на півтори години дають. Думаю, може це в них в районі якісь роботи…
No problems• 08 декабря 2022
Кажуть, що аварійно і все. Область - те саме. Навпроти вимикають на півтори-даі години, нам - на 8, а дають на дві з половиною вдень і ще так само вночі. Пояснень жодних - аварійні, графіків немає, потерпіть. І все. Офіційно в області дефіцит 30%, але ж світла немає більш як третину дня... у нас
автор бювет_в_обед • 08 декабря 2022
Ответ дляМУСЯкомарова
Оце ж родич так і говорить. Сусідні світяться, навіть вивіски. А в них також багатоповерхівка на електроплитах.
автор бювет_в_обед • 08 декабря 2022
Ответ дляпицунда
Графік не дійсний. По графіку світло є, по факту нема.
автор бювет_в_обед • 08 декабря 2022
Ответ дляКрасавица писяная
Тут одразу кажуть, навіщо райони. Район такий, де було дуже гаряче весною, страшно. Район вина.
автор бювет_в_обед • 08 декабря 2022
Ответ дляБанан-барабан
Киев
Автор, родственник на левом?
Ні
пицунда• 08 декабря 2022
Ответ длябювет_в_обед
девочки только что в новостях сказали что тяжелейшая ситуация в киевской и одесской обл и г киев ремонтируют
автор бювет_в_обед • 08 декабря 2022
Ответ дляNo problems
А як думаєте, довго терпіти? Бо каже, коли був графік, хоч звикли трохи. А тепер зовсім погано
ФруктЕщеТот• 08 декабря 2022
В нас є світло 2 години з 23 до 1 ночі і з 7 до 9 ранку.Індивідуальне опалення.Дома ходимо в куртках.Навкруги всі будинки як ялинки новорічні,тільки наш один.Якби було опалення,було би ще терпимо,а без опалення нереально.Всі жаліються,а толку нуль.В моїх родичів всіх по місту не було ні разу відключень навіть на годину за весь час.
автор бювет_в_обед • 08 декабря 2022
Ответ дляпицунда
Дякую, пошукаю
No problems• 08 декабря 2022
Ответ длябювет_в_обед
Не знаю, але розумію, що ще кілька днів посиджу в холодній квартирі (у нас опалення немає без світла, бо автономне майже у всього будинку) і скандалити таки почну я. І сильно скандалити. Бо або відключати всім рівномірно, або не вішати лапшу про почерговість
автор бювет_в_обед • 08 декабря 2022
Ответ дляФруктЕщеТот
А ви кудись спробували звернутися? Може в Жек? Мені трохи незрозуміло, як ці будинки обирають, в яких є світло, а в яких нема
ФруктЕщеТот• 08 декабря 2022
Ответ дляпицунда
Я ні в одній із цих областей,попадання не було під час останнього ракетного обстрілу,а світла не має.Дурять нас як можуть.До останнього хотіла жити в цій країні і не виїзжали,бо патріот,а зараз вже у розпачі,не хочу щоб діти в цьому безладі жиди і корупціі
No problems• 08 декабря 2022
Ответ дляпицунда
Але ця ´тяжелейшая’ не для всіх. Реально навпроти будинки, ТЦ світяться постійно
ФруктЕщеТот• 08 декабря 2022
Ответ длябювет_в_обед
В нас осбб,писали звернення до мера,незліченна кількість скарг на гарячу лінію-толку не має
No problems• 08 декабря 2022
Ответ длябювет_в_обед
Жек тут жодним боком. Я в регіональні (бо ми область) електромережі дзвонила. От розказують про аварійні та почергово. Ага)))
Котомафия• 08 декабря 2022
Ответ дляФруктЕщеТот
у моих родственников тоже не было отключений никогда, живут в Киеве прям возле вокзала. Вот недавно была новость, что такие дома будут отключать вручную. Их и стали отключать, приезжает бригада, вырубает рубильник и уезжает. Естественно, через 3 часа бригада не возвращается, потому что ’вас много я одна’. Они сидят без светя тупо весь день теперь
автор бювет_в_обед • 08 декабря 2022
Ответ дляNo problems
Ось в цьому і біда. Родич каже, що один ТЦ освітлюється, як ялинка, інший також, а у них нема… точніше він готовий еконмити, але хоча б на трохи більше годин давали… і ще й коментарів нема. А мені цікаво, це може хтось з жеку хоч би оголошення повісив? Ну як так.
пицунда• 08 декабря 2022
Ответ дляФруктЕщеТот
да ну при последнем обстреле одесская и киевская юг попали куда то. поэтому так. у меня у самой крыша едет но надо потерпеть
Popeye the Sailor• 08 декабря 2022
Ответ дляФруктЕщеТот
Это где ваши родственники живут? Звучит как фантастика
Банан-барабан• 08 декабря 2022
Ответ длябювет_в_обед
Правильно, я про это пишу. Попробуйте проверить.
Смотрите.
Дали в 13:30, по графику, скорее всего, должны были дать в 14. И до 19. В 19 выключить до 23-х.
Но. Выключают не в 19, а в 15-16 часов, и дают, как должны в следующем цикле, в 23. Снова на чуть. Но включают по графику следующего включения - в 7 утра.
Как-то так. Попросите завтра позаписывать точное время включения-выключения.
No problems• 08 декабря 2022
Ответ длябювет_в_обед
Жек на це ніяк не впливає, їм таку інформацію не дають.